Sari la conținut

MATURĂ- 0754757130 -MASAJ DE RELAXARE CU FINALIZARE O/N


baron58

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 30.08.2024 la 23:36, messinna a spus:

"tati" e si ea om ca si noi  aredreptul sa prinda simpatii si antipatii  cu motiv sau nu   asa suntem toti.....nu inseamna ca daca te a primit o data te poate primi  forever.  nu ai facut nimic  ok....i ai fi cazut antipatic din drecu stie ce.  mergi inainte...nu tre sa vii aici sa te .. pe ea  . sau poate cum se scria pe aici  are zile cand primeste si 2-3 saptamani pauza......are o varsta  

Mai bine nu comentai,  vorbești de parca i bunica ta și o cunoști. Îți spun sigur ca atunci când am fost la ea a fost foarte ok, chiar comunicativa. Baba e nebuna, fura curent ..mai lasă placa asta  cu antipatii și simpatii ..te futi cu baboiu și ii place iar apoi când o cauți o ia razna ..e buna dar de spitalul 9..

Link spre comentariu
  • Oras:CITY
  • Oras:CITY
La 01.09.2024 la 10:57, stefandesign a spus:

Mai bine nu comentai,  vorbești de parca i bunica ta și o cunoști. Îți spun sigur ca atunci când am fost la ea a fost foarte ok, chiar comunicativa. Baba e nebuna, fura curent ..mai lasă placa asta  cu antipatii și simpatii ..te futi cu baboiu și ii place iar apoi când o cauți o ia razna ..e buna dar de spitalul 9..

cred ca ai gresit tagul eu postam in favoarea ei ca merg la ea demult si da pot sa zic ca o cunosc de 2 ani mers regulat  :) si acum de la revenire  merg la fel ....eu cred ca cu ala la care i am raspuns ar trebui sa dialoghezi eu is Pro  " babba " 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 20 ore, messinna a spus:

cred ca ai gresit tagul eu postam in favoarea ei ca merg la ea demult si da pot sa zic ca o cunosc de 2 ani mers regulat  :) si acum de la revenire  merg la fel ....eu cred ca cu ala la care i am raspuns ar trebui sa dialoghezi eu is Pro  " babba " 

Nu am greșit tagul fiule, baba e nebuna, e o tâmpită cu apucaturi de dementa..treaba ta poți rămâne pro pana se usucă baba, nu I treaba mea. Am fost la baboi știu cum e, întinerește de frumusețe și e o persoana "pozitiva" ..vai de steaua ei ..ramai sănătos cu baba 

Toate bune!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, Carcete a spus:

Sa vezi tu cum se sta cu bon de ordine la ea cand se intoarce.

Nu prea mai poate,a început să selecteze clienții pt că nu mai ia asa mulți......avea și 10- 12 pe zi în unele zile!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Am fost la ea de multe ori, ce pot să spun, am și ceva fetish uri cu gilf în capul meu bolnav…ultima data am vizitat o pe la începutul lui Septembrie. Totul bine, am lăsat o să-și facă rutină deja bine știuta, după mult supt și limbi peste tot, i am tras un cumshot similar cu “desenele animate” de pe superone. Puțin panicat, am observat ca doamna respira foarte greu, sachadat, parcă nici nu mai vorbea coerent, cu siguranță vârsta își spune cuvântul. După ce am plecat, am început să-mi fac tot felul de scenarii, dacă i se face rău în timpul vizitei, dacă o lasă inima…. Ce fac atunci, normal chem salvarea, dar dacă da și colțul….normal chem poliția, se verifica amprente, telefonul doamnei….m a opresc aici cu scenariile. Experiența cum am mai scris e f bună, ce face doamna nu găsești în Iași în alta parte, dar eu nu cred ca vreau să risc să traiesc unul din scenariile de mai sus…cel puțin nu deoacamdata 🤪

Sayonara,

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...