Sari la conținut

Andrada 💋


Postări Recomandate

Vizitator razielduke
Reputație: 0

 

Am fost eu ieri, nimic nou oral 3 minute mecanic

Normal o bagi de 2 ori si gata 'ma doare'

Sunt curios ce face la o ora ?

Nasol, cititi si voi recenzii (inclusiv a mea) si poate asa economisiti un ban :).

 

Plus ca e o idee proasta acum cu Covid...

Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

RECENZIE:
Locatie: 9 (Dristor Kaufland, reper KFC Dristor)
Aspect: 8.5 (domnisoara frumoasa undeva la 1.65 cm, ochi albastri, blonda, sani medii frumosi, fund rotund, corp armonios, bronzata, carne moale)
Oral: 5 (neprotejat, nu se pricepe)
Normal: 5 (protejat, accepta pozitii, se implica mai putin)
Gfe: 7 (timida la inceput, saruta pe corp, FK da)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii, haioasa)
Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)
Halat: 250 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
M-am programat relativ usor, prin SMS, la domnisoara Andrada, intalnirea avand loc la inceputul lunii martie intr-o zi cu soare. Locatia este aceasi, in zona Dristor Kaufland, blocul nou foarte usor de ajuns, locuri de parcare berechet. De data aceasta Andrada m-a asteptat intr-o tinuta neagra sexy. Apartamentul este ok, patul comod, AC, la baie gel de dus, curat , prosop pe jos cand cobori din cada, plus primit un prosop curat pentru igienizare. Am stat putin de vorba ca sa recuperam timpul, am mai fost in trecut la ea, stiam la ce sa ma astept :) . Andrada saruta frumos, e cu tine si nu se grabeste, nu sta cu ochii pe ceas, foloseste lubrifiant si servetele umede inainte si dupa. Ne-am facut comozi in pat, si-a strans parul, ii place sa fie sarutata incet discret, i se facuse in anumite momente pielea de gaina. Oralul nu este punctul ei forte, dar nici normalul, am preluat eu controlul intregii actiuni, cum sa fie filmul. Finalizarea a fost pe sanii domnisoarei, COB. Am mai stat de vorba dupa actiune, m-am simtit bine in compania domnisoarei Andrada. Nu o recomand persoanelor care cauta hard sex sau alte artificii.  
 
Notite)
1)Are un tic la modul ca rade simpatic in anumite situatii  
2)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii
3)Nu accepta 69 sau cunni
4)Andrada este placuta si politicoasa

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...