Sari la conținut

Anunturi publi


Vizitator magarusulfutacios

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Dacă am putea sa lasam comentarii la anunțurile de pe publi...ar fi foarte bine. căci majoritatea sunt falsuri cred. Tot felul de poze cu dive din reviste. Sa nu lasam pe alții sa se ducă la tot felul de pericole.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Am vazut ceva anunturi cu fete faine pe publi. Ceva recomandari? Ati fost careva? Am vazut si ceva reveniri in Arad...

Chiar nimeni nimic???

Link spre comentariu

Am fost eu,intr adevar la Ared  UTA ,niste ciori,un cuib de tiganci,una era mai byna in resti aiurea,ca la gara repede,ca vine trenul,nu merita,eu nu am ramas                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      P.S.cred ca sunt tigancile proxenetului care are aici pseudonimul eugenionesco,el se invarte pe la Ared si am informatia ca sunt ale lui                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            are dreptate futaciosul 69

Link spre comentariu

Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Salut, pe Timișoara este un cont STATISTICS, care face o informare reala a conturilor multiple cu jigodii de pe publi și nu numai, adică le cam strica socotelile. Poți vb cu el sa se ocupe și de Arad sau sa iti arate cum face. E f. eficient.

Ar fi foarte interesant si util! Multumim

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...