Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ai nevoie de un control la cap puiule :$ !!!!!

Daca a crescut in canale in Galbinasi ce pretentii sa ai de la asa specimen
Nu are cum sa vorbeasca frumos. Asta ii e caracterul: Infect si jegos

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Sa revenim la recenzii.

 

 

in primul rand nu am peste ca,carla si sa fiu nespalata si nu stau in ferentari dragul meu nu sunt ingalata ca dragutza de carla :)

 

 

Dute dracu acasa fa ca te cauta ma-ta si lasa circu de pe forum ca te postez peste tot !

 

 

firai a dracu , invata sa te speli si sa nu mai mirosi a transpiratie , cand ai venit la mine in casa aveai 4 culori in cap futute-n gura de tiganca de Pantelimon 

 

 

Cu toate astea o sa -i arat familiei tale ce faci te cauta ca disperati de ma deranjeaza pe mine . vino sa iti dau bani sa iti cumperi o vopsea sa iti faci capu ala imbagsit latura ce esti

 

 

tu vorbesti fa lesinato care stai in galbinasi si la bucuresti ai vazut asfalt si ai fost la strada nu mai spui la lume ca faceai 50 normalu neprotejat si ai 5boli in tine si esti de la 16ani pe strada si ai atatia ani in pula

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

parinte ce mortii ma-tii faci ma ca ti-am dus lipsa am crezut ca ai murit baga-ti-ai pula in gura lu dan vio in timp ce fute si el femei da lucs ca sa se laude la baieti =))

Orfanule,n-am timp de tine ca sunt in Cluj,cu Ma-ta Tanya.

Ai răbdare pana ne întoarcem si iti dau tetina sa te calmezi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

parinte ce mortii ma-tii faci ma ca ti-am dus lipsa am crezut ca ai murit baga-ti-ai pula in gura lu dan vio in timp ce fute si el femei da lucs ca sa se laude la baieti =))

De ce vorbesti de morti si de parinti bai jegosule? Te-n gura de sarac, nici mamaliga nu iti sta intra dinti bai fomistule! :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator votka-tuicar
Reputație: 0

parinte ce mortii ma-tii faci ma ca ti-am dus lipsa am crezut ca ai murit baga-ti-ai pula in gura lu dan vio in timp ce fute si el femei da lucs ca sa se laude la baieti =))

Xoxo luamiai coaiele in gura si pe Carla so lingi in pizda cand se fute cu mine.

=))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...