Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

  • Oras:Munte
  • Oras:Munte

Ai ramas cu sechele, nu-i asa? =))

 

Ce ai? daca nu sunt indiscreta? :P

Cu sechele nu, dar cu o mare parere de rau ca am descoperit parterul, doar in vara asta .La prima coborare dupa munte spre nivelul marii sper sa pot explica personal :pepsi , :icecream .

Pai, asta este, ca nu am...dar  sa-ti spun ce am:  dacia 1300, 2 poate 3 camere daca mai compartimentez casa si un ditamai cardul de credit, basca CAR-ul de la munca. :hihat.Oi fi eu matur dar tot ucenicul te saluta. 

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cu sechele nu, dar cu o mare parere de rau ca am descoperit parterul, doar in vara asta .La prima coborare dupa munte spre nivelul marii sper sa pot explica personal :pepsi , :icecream .

Pai, asta este, ca nu am...dar  sa-ti spun ce am:  dacia 1300, 2 poate 3 camere daca mai compartimentez casa si un ditamai cardul de credit, basca CAR-ul de la munca. :hihat.Oi fi eu matur dar tot ucenicul te saluta.

 

Felicitari, matur ucenic! Parterul e un nou inceput :) iar restul ohooo esti boier, in comparatie cu altii. Ai o viata tumultoasa!

Noapte buna

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Munte
  • Oras:Munte

OK, sper la un nou inceput.Toate cele bune. 

Mai sa fie , nu mai stiu ce am facut asta noapte, ca vb aia, am uitat, dar acum am vazut .Peste noapte am devenit MAISTRU cu o stea. Adica sublocotenent iar sub....locotenent poate fi un super premium, intreb si eu.

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Munte
  • Oras:Munte

Mai sa fie , nu mai stiu ce am facut asta noapte, ca vb aia, am uitat, dar acum am vazut .Peste noapte am devenit MAISTRU cu o stea. Adica sublocotenent iar sub....locotenent poate fi un super premium, intreb si eu.

AHAHAHA, sa vezi tu acusi ce pensie mare o sa am.

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Munte
  • Oras:Munte

Ai grija, acum nu mai poti sa iesi din scena cu replica "te saluta ucenicul" =))) amu esti maistru =)) ai crescut in ochii publicului =)))

Woow ce bine ca am crescut ca de abia ajungeam la televizor, noroc cu  telecomanda.Amu ca sunt maistru musai sa schimb replica. :iagree

Oi fi eu Maistru dar pana la curvar, ohooo..... drum lung.De aceea consider ca nu este importanta cantitatea, eu ma rezum la calitate, dar precum se stie calitatea se plateste sau se ......rasplateste.

No, ai un servus de la maiestro. :hihat

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Munte
  • Oras:Munte

Datorita faptului ca nu poate intra pe cont, Anonna m-a rugat sa va anunt ca este in Constanta...

Salutari Crissu.Ce e si cu viata asta, ma ofer sa-i pun eu la dispozitie contul meu...de credit, ca este gol, golut. Toate cele bune.No, servus de la Maestro vesnicul ucenic.

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

mai sāteancoo.... tu de colo ai fi tu domnisoara dupa statut...dar tot babaciune futacioasa esti...ceea ce este bine

 

nu-i asa, gresesti ... sunt moartea pasiunii :D... norocul meu ca sunt multi nesatuli de...savarine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...