Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

tu vorbesti serios alsahia?.. :)

am cautat pe net ce inseamna "straponul"...si m-am speriat. Mersi de pont alsahia.

@ Anonna, sa uitam de artificii.. nu mai imi trebuie nici macar lumanarele. :))

@Camelot, nu-i baga in seama pe bagabontii de mai sus. :cry2 Pentru ei, orice accesoriu seamana cu un strapon :eek

 

fals, straponul e la mine.

Dragule :waytogo, m-am dotat  :ellao 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Harsova
  • Oras:Harsova

@Camelot, nu-i baga in seama pe bagabontii de mai sus. :cry2 Pentru ei, orice accesoriu seamana cu un strapon :eek

 

"bagabontzii " de mai sus.. :) au starnit curiozitatea in mine! ( mersi de pont alsahia si obiectiv.. sper sa ma revansez vreodata pe acest forum, daca nu.. poate macar la o bere).

Offf.. e greu sa nu poti vb in PM. :)  La cate recenzii trebuie sa fac sa pot ajunge la 200pct ( cf. reg.) o sa-mi creasca barba :))

 @Annona, asa ca poti pregati artificiile. Dupa 23.06 revin in Cta :rockettes-1

  • Like 2
Link spre comentariu

Offf.. e greu sa nu poti vb in PM. :)  La cate recenzii trebuie sa fac sa pot ajunge la 200pct ( cf. reg.) o sa-mi creasca barba :))

S-ar putea sa nici nu treaca mai mult de o zi ca sa faci acele puncte fara a face recenzii daca (asa cum procedeaza majoritatea) posteaza din proFUNDzimea gandirii iar ceilalti vin si aplauda imediat :laugh2

 

 

PS:

bagabontilor, da-ti baietului o mana de ajutor sa prinda un PM !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Vreti senzatiii tarii ?????

 

Jucati-va cu annona in 3 .. a fost un episod superb linsete gemete sugeri e bestiala femeia ...

Ajuns la cneva din vb vb se propune oferta cu anona eu vizitando de ceva ori pe anona am acceptam o joaca n 3 .

Dus in 3 f misto a inceput oralu din dus cealalta fata ma atindea pe tot corpu mwra in dormitor bg botu anonei la pasarica scuipatoare cealalta colega ma lingea pe tot corpu si mai ales aningulus care prima oara nu prea imi placea dar dupaia a fost ok ... am schimbat pozitia am luato pe colega la lins pana la orgasm am mai dat putin sex normal terminat pe anona dus .. fumat vreo 3 tigari si plecat .

 

Locatie 10

Anona 10

Colwga 10

Oral 20

Gfe 10

Nornal a fost putin da bun

 

Si acum pularaii de aici fie vb intre noi cei care o cunosc pe anona si stiti ce face cum face ... imaginatio cu o alta nimfomana am avut parte de un episod deosebit . Va salut

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O sa supar multa lume...am gresit si imi asum greseala...a fost vorba de trio cu mine...si vreau sa precizez pe aceasta cale ca nu are colega...

 

Va rog sa ma scuzati, celor ce le-am gresit...!

  • Like 1
Link spre comentariu

Faptura-mi minunata s-a intors la malul marii putin iritata de o recenzie in care lucrurile nu stau chiar asa.

 

Desi am rugat sa lase treburile asa cum au cazut se pare ca am fost inteleasa gresit

 

Acest review este un bullshit

Vreti senzatiii tarii ?????

Jucati-va cu annona in 3 .. a fost un episod superb linsete gemete sugeri e bestiala femeia ...
Ajuns la cneva din vb vb se propune oferta cu anona eu vizitando de ceva ori pe anona am acceptam o joaca n 3 .
Dus in 3 f misto a inceput oralu din dus cealalta fata ma atindea pe tot corpu mwra in dormitor bg botu anonei la pasarica scuipatoare cealalta colega ma lingea pe tot corpu si mai ales aningulus care prima oara nu prea imi placea dar dupaia a fost ok ... am schimbat pozitia am luato pe colega la lins pana la orgasm am mai dat putin sex normal terminat pe anona dus .. fumat vreo 3 tigari si plecat .

Locatie 10
Anona 10
Colwga 10
Oral 20
Gfe 10
Nornal a fost putin da bun

Si acum pularaii de aici fie vb intre noi cei care o cunosc pe anona si stiti ce face cum face ... imaginatio cu o alta nimfomana am avut parte de un episod deosebit . Va salut

 

Locatia nu a fost la mine ci la Crissu iar pentru amatori, a fost ultima mea actiune intr-un ménage à trois si show lesbi.

 

 

O sa supar multa lume...am gresit si imi asum greseala...a fost vorba de trio cu mine...si vreau sa precizez pe aceasta cale ca nu are colega...

 

Va rog sa ma scuzati, celor ce le-am gresit...!

 

A fost o placere colaborarea cu tine. Daca ai intrebari, nu vorbim decat fata'n fata.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...