Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu ca m-ar deranja sa dai informatii baietilor, dar nu crezi ca mai bine e sa deschizi pentru fiecare fata pe care o "descoperi", cate un thread? ... Ti se pare ca topicul acesta este atat de citit incat sa iti promovezi "descoperirile". Sau poate ca esti unul dintre cei ce stai cu ochii pe mine ca pe butelie, te anunt ca nu este cazul, ma descurc si fara sa-mi ridici tu topicul la vedere.

 

Iti foarte multumesc pentru intelegere :D

Mai foloseste cineva butelie in 2016? :)

Cu placere!

Link spre comentariu

Annonica nu o si-o baga in fundulet dar te linge la cacau grav de tot :))

Cu pacatele cum esti SEXCROACO??

 

 

Inca stau bine... te gandeai sa ma absolvi tu de ele? 

Nu esti deloc inventiv si nici farmec nu ai ... Vad ca ai inceput sa cauti atentie... Ti se acorda! Spune ce ai de spus sau ... TACI

Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Inchide ca te sun eu pe Connex!

Nu vreau sa dau dovada de ipocrizie, dar nu pot sa nu sesizez animozitatile dintre tine si Annona. Cam pe orice topic, unde o prinzi, nu o ierti, ...cu vorbele de duh, ce nu fac cinste unui ...parinte... :no2

Ce naiba ti-a facut ...? Mai iart-o, ai balacarit-o de nici Marea Neagra nu o mai spala. In plus ti-ai mai schimbat si poza de la profil, cu una destul de ...ostentativa.

Tot la adresa ei este ...indemnul ?

Link spre comentariu

Nu vreau sa dau dovada de ipocrizie, dar nu pot sa nu sesizez animozitatile dintre tine si Annona. Cam pe orice topic, unde o prinzi, nu o ierti, ...cu vorbele de duh, ce nu fac cinste unui ...parinte... :no2

Ce naiba ti-a facut ...? Mai iart-o, ai balacarit-o de nici Marea Neagra nu o mai spala. In plus ti-ai mai schimbat si poza de la profil, cu una destul de ...ostentativa.

Tot la adresa ei este ...indemnul ?

 

 

I-am frant inima =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...