Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

  • Oras:km 4-5
  • Oras:km 4-5

 

V-SHIPS, on 22 Dec 2016 - 01:29 AM, said:snapback.png

 

V-SHIPS, on 22 Dec 2016 - 01:29 AM, said:snapback.png

 

   Cand in dementa si in foamea voastra irationala de cat mai multi bani, considerati ca este ieftineala si saracie, ca un barbat normal la cap sa cheltuie 10 milioane intr-o seara relaxanta petrecuta cu o femeie, bani castigati cinstit prin munca sa, cu fizicul sau cu mintea, bani apreciati la adevarata lor valoare  de  catre toate femeile/barbatii normali la cap, corecti si onesti, atata timp cat nu realizati penibilul de dementa in gandire, nu ma va mai interesa opinia voastra
   Sunteti prostituate, pentru ca oferiti servicii de prostituate, daca va coafeaza sa fiti denumite altfel, autointitulati-va cum vreti, asta nu va schimba datele problemei, opinia publica si intelesul definitiei din DEX.
  Amandoua ati spus-o cu propriile guri/taste de nenumarate ori pe alte topice ca nu va mai veti baga cu mine in seama cu mine aiurea, eu nebagandu-va in seama ati simtit nevoia sa veniti si aici sa-mi umpleti de maro si topicul asta cu foamea vostra irationala de cat mai multi bani, incercand sa explicati milioanelor de romani inca sanatosi la cap care lucreaza jumatate de luna chiar si o luna pentru 10 milioane, ca astia nu sunt bani, 'ci ieftineala', in acceptiunea voastra de nesimtite inchipuite carora banii v-au luat complet mintile .
  De ce nu vreti voi amandoua sa va vedeti linistite de viata voastra, de topicele voastre, de glumele proste cu mascaricii forumului si de clientii vostri, care isi doresc doar sa muiasca, sa slobozeasca si sa umileasca femeile, pe cati bani vreti voi sa va lasati batjocorite si sa ma lasati pe mine in pace cu 'visele' mele ?
  Gata, ajunge, ati reusit sa ma scarbiti de tot, nesimtire, tupeu si ipocrizie nu am vazut mai mare ca la voi.
  Stiam din experientele personale si reale, ca povestile si dramele inventate ale multora dintre prostituate sunt vrajeala si circ ieftin invatate de-a lungul timpului de la jegoase mai batrane, dar voi doua cat si altele de pe acest site, mi-ati demostrat ca o femeie ca sa se apuce de jobul asta si sa reziste mai mult de 10 ani in el, presupunde sa nu aiba niciun pic de caracter, stima de sine, empatie emotionala si sa fie cu mintile praf facute.
   Sunteti, veti ramane, nimeni si nimic nu va putea sa va schimbe mentalitatea de halci de carne gaurite, menite pe viata pentru a fi inecate in sloboz pentru a-si satisface foamea irationala vecina cu dementa de cat mai multi bani.
  Trista viata trebuie sa fie atunci, sa ajungi sa ai bani si sa nu prezinti niciun pic de respect pentru cei de la care ti-ai dori sa-l aveti, OAMENI ADEVARATI, sa-ti fie rusine sa nu afle copiii, familia si rudele cum ai obtinut banii, si sa-ti pui mereu intrebari de genul, oare ma iubeste sau sta cu mine doar pentru bani, oare o sa afle ca am supt pula pentru bani ?
  In rest, in o data, dar de data aceasta cu maxima compasiune si dezgust, Sarbatori fericite !  si atatia bani va doresc, incat sa va inecati/inotati in ei.    :no2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...