Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ce-mi place mie canapeaua rosie.Oare este la parter? Toate cele bune

 

 

hm...kaufland-icil? :)

trebuie sa stii cu limba

 

 

Domnilor, nu fiti carcotasi, prea putina relevanta are scena in care au fost facute pozele, nu credeti ? si da (sa nu va mai obositi in descoperirea locatiei in care au fost facute pozele), in garsoniera de la ICIL. Are careva vreo problema cu acest fapt? Daca va zburda mintea prea mult va anunt ca nu am facut nicio ghiduseala cu detinatoarea locatiei, nu ca nu as fi vrut eu  :icecream

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ce pret are in numar, sau o finalizare... :)?

 

 

 

 

In serviciile postate de mine mai sus nu am scris ca pentru acei ce sunt pe fuga si doresc doar o finalizare, tariful este de 200lei, asta o spun la telefon celor ce intreaba. Cu o singura conditie :D, vizita nu va dura mai mult de 30 de minute. "intrat, spalat, actiune, spalat, iesit" sper ca am lamurit si acest mic inconvenient :D

 

sper ca am raspuns la intrebarea pusa de tine

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:Munte
  • Oras:Munte

Domnilor, nu fiti carcotasi, prea putina relevanta are scena in care au fost facute pozele, nu credeti ? si da (sa nu va mai obositi in descoperirea locatiei in care au fost facute pozele), in garsoniera de la ICIL. Are careva vreo problema cu acest fapt? Daca va zburda mintea prea mult va anunt ca nu am facut nicio ghiduseala cu detinatoarea locatiei, nu ca nu as fi vrut eu  :icecream

Nuuu, nici o problema.La vara nu o sa mai hoinaresc prin ,jumatate de oras..Al naibii GPS tot incerca sa ma bage pe centura, dar am rezistat si foarte bine am facut.Toate cele bune. :hihat .Oi fi eu matur dar tot ucenicul va saluta.

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...