Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buzzardel asta ar trebui blocat. Nu face decât să strice orice topic, fara să facă nici o singura recenzie. E că un parazit care suge măduva gazdei. I-ar trebuie puțin praf de par printre dinți :)))

au disparuf cei care dadeau reputatie negativa si au aparut astia care manjesc topicele.pai ba daca nu ai jucarii du-te si joaca fazan,ca tot pomeneai de colorat,daca nu,ia-ti cartea de colorat
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah oamini buni...

 

Buzzardel ie "Nipotu" !!! :)

 

Io asa lam numit pi useru din spatili acestui ciel moi ricent profil...dar si din spatili muuuultor altor profile. Nipotu o mai avut si moi ari o gramada di alti profile paci. Poati cindva osa fac o lista...da ie lunga...si ânprastiiata pi multi topinguri di fete pi cari Nipotu ari ciuda.

 

Cu mult timp an urma...io mam ântribat..."Mah...dice Nipotu ari atita picã...ie atita di hater pila atitea fete?". Dak iti folosejti o leaca tartaguta...viei discoperi ca ie doar vro 2 motivi pertinienti !

 

Primu...Nipotu ie gay !

 

Saaaau...

 

Al doilea...si ciel moi plauzibil...Nipotu ie vro pizda !!!

 

:))))))

 

Clar ka nu ie orici fiel di pizda ! Clar ka ie o pizda cari ari informatii dispri forum, utilizatori, relatii ântri utilizatori, cari cum si ân cie fiel fut, uni fut, dice fut...si asa moi diparti.

 

Io nus di acord cu Giclaudiu sa fii blocat. In primu rind pi mini ma amuza Nipotu/Nipoata, iara in al doilea...lasatio ân paci...dai sfoara...dai apa la moara...moi divreme sau moi tarziu se scapa ia si ne dezvaluie cini ie di fapt !

 

Io oricum am o suspişiuni di civa vreme ! ;)

 

Dak cetiti ci am scris io pi topingu lu Sofia dila Masaje, nu cu mult ân urma dar clar ânainti sa apara Buzzardel cari ie doar ultima varianta alu Nipotu, osa videti ca io vam moi atras atentia di atunci asupra aciestui fenomien !!!

 

Stati calmi ! Apa si sare ! Ie doar show...distractiie...amuzamient ! :)

 

Daia no sa moi profite Anonna di tineri slabi di ângier si nieexperimientati...si no sai zapaciasca di cap cu fututu...ca o zis Buzzardel vro cioacă aci...sau pi alti topinguri dila alti feti !!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

Mah oamini buni...

 

Buzzardel ie "Nipotu" !!! :)

 

Io asa lam numit pi useru din spatili acestui ciel moi ricent profil...dar si din spatili muuuultor altor profile. Nipotu o mai avut si moi ari o gramada di alti profile paci. Poati cindva osa fac o lista...da ie lunga...si ânprastiiata pi multi topinguri di fete pi cari Nipotu ari ciuda.

 

Cu mult timp an urma...io mam ântribat..."Mah...dice Nipotu ari atita picã...ie atita di hater pila atitea fete?". Dak iti folosejti o leaca tartaguta...viei discoperi ca ie doar vro 2 motivi pertinienti !

 

Primu...Nipotu ie gay !

 

Saaaau...

 

Al doilea...si ciel moi plauzibil...Nipotu ie vro pizda !!!

 

:))))))

 

Clar ka nu ie orici fiel di pizda ! Clar ka ie o pizda cari ari informatii dispri forum, utilizatori, relatii ântri utilizatori, cari cum si ân cie fiel fut, uni fut, dice fut...si asa moi diparti.

 

Io nus di acord cu Giclaudiu sa fii blocat. In primu rind pi mini ma amuza Nipotu/Nipoata, iara in al doilea...lasatio ân paci...dai sfoara...dai apa la moara...moi divreme sau moi tarziu se scapa ia si ne dezvaluie cini ie di fapt !

 

Io oricum am o suspişiuni di civa vreme ! ;)

 

Dak cetiti ci am scris io pi topingu lu Sofia dila Masaje, nu cu mult ân urma dar clar ânainti sa apara Buzzardel cari ie doar ultima varianta alu Nipotu, osa videti ca io vam moi atras atentia di atunci asupra aciestui fenomien !!!

 

Stati calmi ! Apa si sare ! Ie doar show...distractiie...amuzamient ! :)

 

Daia no sa moi profite Anonna di tineri slabi di ângier si nieexperimientati...si no sai zapaciasca di cap cu fututu...ca o zis Buzzardel vro cioacă aci...sau pi alti topinguri dila alti feti !!!

Johnule dar eu n am boala pe nimeni ma..... e exact ce zici tu .. distractie si amuzament!

Gay nu sunt pentru ca am cordit toate tarfele din oras si nu numai! unele au fost de calitate altele le putem considera carne de tun... uite un exemplu sa nu zici ca vbesc din filme( roxana kiss my ass de ex imi placea mult sa o fut inainte sa plece la valcea apoi a revenit tatuata si nu imi place mazgalita asa deci renunt la serviciile ei cu toate ca sunt de calitate, roxanica avea in tona de la zodiac un craniu pe post de bibelou! iti pot da detalii din toate tonele posibile din orasul asta pentru ca eu imi permit viciul asta de a merge la curve si il pot sustine financiar all my life!!!

Pizda n am cum sa fiu pentru ca pizdele nu au inteligenta necesara sa faca un trolling de calitate!!

Nu in ultimul rand ce farmec ar avea daca ti-as spune cine sunt? ce se va intampla?  :laugh2  :laugh2  in cel mai rau caz o sa-mi pun pula pe fatza oricaruia va incerca ceva!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Johnule dar eu n am boala pe nimeni ma..... e exact ce zici tu .. distractie si amuzament!

Gay nu sunt pentru ca am cordit toate tarfele din oras si nu numai! unele au fost de calitate altele le putem considera carne de tun...

Pizda n am cum sa fiu pentru ca pizdele nu au inteligenta necesara sa faca un trolling de calitate!!

Nu in ultimul rand ce farmec ar avea daca ti-as spune cine sunt? ce se va intampla?  :laugh2  :laugh2  in cel mai rau caz o sa-mi pun pula pe fatza oricaruia va incerca ceva!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Poate ca nu vrei sa recunosti ca esti gay

Totul incepe cu o negatie la tine...dupa care furia cu care te duci sa dai "o muie". Poate nu esti o pizda, dar te porti ca una furioasa :D =))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

Poate ca nu vrei sa recunosti ca esti gay

Totul incepe cu o negatie la tine...dupa care furia cu care te duci sa dai "o muie". Poate nu esti o pizda, dar te porti ca una furioasa :D =))

Ma port cum vreau pentru ca.. pot!  :laugh2

Link spre comentariu

Ma port cum vreau pentru ca.. pot!  :laugh2

 

:clapp

 

Adevarul e ca daca am reusit sa ma slobozesc in gurita ta e posibil sa fiu si gay!  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

scuza-ma ca iti spun .. dar cred ca doar ai avut impresia ca te slobozesti in gura mea.... cred mai degraba ca a fost o finalizare gen laba iar sparcaiala a fost pe fata :D... incearca sa ma contrazici :P

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

:clapp

 

 

scuza-ma ca iti spun .. dar cred ca doar ai avut impresia ca te slobozesti in gura mea.... cred mai degraba ca a fost o finalizare gen laba iar sparcaiala a fost pe fata :D... incearca sa ma contrazici :P

totul e posibil!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah oamini buni...

 

Buzzardel ie "Nipotu" !!! :)

 

Io asa lam numit pi useru din spatili acestui ciel moi ricent profil...dar si din spatili muuuultor altor profile. Nipotu o mai avut si moi ari o gramada di alti profile paci. Poati cindva osa fac o lista...da ie lunga...si ânprastiiata pi multi topinguri di fete pi cari Nipotu ari ciuda.

 

Cu mult timp an urma...io mam ântribat..."Mah...dice Nipotu ari atita picã...ie atita di hater pila atitea fete?". Dak iti folosejti o leaca tartaguta...viei discoperi ca ie doar vro 2 motivi pertinienti !

 

Primu...Nipotu ie gay !

 

Saaaau...

 

Al doilea...si ciel moi plauzibil...Nipotu ie vro pizda !!!

 

:))))))

 

Clar ka nu ie orici fiel di pizda ! Clar ka ie o pizda cari ari informatii dispri forum, utilizatori, relatii ântri utilizatori, cari cum si ân cie fiel fut, uni fut, dice fut...si asa moi diparti.

 

Io nus di acord cu Giclaudiu sa fii blocat. In primu rind pi mini ma amuza Nipotu/Nipoata, iara in al doilea...lasatio ân paci...dai sfoara...dai apa la moara...moi divreme sau moi tarziu se scapa ia si ne dezvaluie cini ie di fapt !

 

Io oricum am o suspişiuni di civa vreme ! ;)

 

Dak cetiti ci am scris io pi topingu lu Sofia dila Masaje, nu cu mult ân urma dar clar ânainti sa apara Buzzardel cari ie doar ultima varianta alu Nipotu, osa videti ca io vam moi atras atentia di atunci asupra aciestui fenomien !!!

 

Stati calmi ! Apa si sare ! Ie doar show...distractiie...amuzamient ! :)

 

Daia no sa moi profite Anonna di tineri slabi di ângier si nieexperimientati...si no sai zapaciasca di cap cu fututu...ca o zis Buzzardel vro cioacă aci...sau pi alti topinguri dila alti feti !!!

E bine punctat, boss !!

  • Like 2
Link spre comentariu

Am inteles mersi.poate o sa am norocu sa mai trec io pe acolo. Sa mai profit si io de anilingusul ala al tau de limbuta aia a ta jucausa . Mersi

 

:) cu placere dar nu te baza prea mult, nu pun accent pe turisti :D

  • Like 1
Link spre comentariu

Vedem acuma . Am mai fost la tine. Tiam lasat si recenzie. Daia zic ca imi place limbile care le dai . Poate poate te mai prind. Sa ma mai nenorocesti cu limba aia a ta jucausa

 

goguta, sa trecem peste =))) viata e asa de frumoasa =)))

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...