Sari la conținut

Adevărul adevărat!


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Reputație: 141
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 17 minute, ATROCITY a spus:

Si te deranjeaza ca nu ai reusit tu acest lucru ? Ficare e liber sa faca cite postari vrea sau exista cumva limita si nu stiu eu ?

Tu nu ai atitea postari pentru ca nu ai ce sa spui si atunci normal ca nu ai de unde sa ai postari.

E bine ca macar are cine sa imi contabilizeze postarile si atunci cind vreau sa stiu la cite am ajuns,am pe cine sa intreb.

L-am gasit pe noul Statistic.🤣🤣🤣

Si inca ceva : cind se mai ia cineva de Corina o sa am nu 20 ci 200,vezi sa fi atent sa nu le pierzi sirul.

😂😂😂

Pastilele, paatilele 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Reputație: -69
2 hours ago, inn2004 said:

😂😂😂

Pastilele, paatilele 🤣🤣🤣

Intii invata sa scrii corect si dupa aceia mai stam de vorba.

Oricum la cei frustrati si care se simt ignorati si ne bagati in seama la dau ignor.

Vezi ca ai luato pe urmele lui Tomson,cind scrii uiti sa mai respiri si sa tragi aer si in acel moment ceierul neoxigeninduse incepi sa faci greseli gramaticale.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

@ATROCITY Mie-mi place de tine ca esti tanar si nelinistit... Imi amintesti de mine in tineretile mele zbuciumate :D

Dar o singura observatie am de facut, legata de ultimul tau comentariu. Se scrie "dupa aceea" nu "dupa aceia" :P

Ca tot venise vorba de scris corect, nu de altceva ;)

Link spre comentariu
Reputație: -69
1 hour ago, NewShadow said:

@ATROCITY Mie-mi place de tine ca esti tanar si nelinistit... Imi amintesti de mine in tineretile mele zbuciumate :D

Dar o singura observatie am de facut, legata de ultimul tau comentariu. Se scrie "dupa aceea" nu "dupa aceia" :P

Ca tot venise vorba de scris corect, nu de altceva ;)

Corect,asa e,ai dreptate .😀

Mie imi place de fanul meu nr 1 pyttismen cum imi urmareste postarile sa dea cu minus 🤣.

El crede ca acest gest al lui de copil infantil ma afecteaza cu ceva.🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am un pic de timp liber și vreu să îmi spun părerea despre fetele de pe forum și cele de pe publi. 

Fetele de pe forum te întreabă din start dacă ai citit despre ele și ce oferă și apoi își intră în rol ,asta detest la ele dar în schimb fetele de pe publi sunt mai naturale și ți se dăruiesc asa cum cred ele cu cuvintă  , adevărul e că în procentaj mic dar depinde și de norocul fiecărui.

Îmi cer scuze ca nu am scris recenzii cu fete ok de vizitat dar în schimb am încercat sa va ajut să eviți cele neplacute

Am prins fete din "ziar "care ar putea să le dea clasă  la multe fete de aici dar asta a ajuns acest "Forum Minunat " care acum câțiva ani noi scriam despre ele ,nu ele de noi 

Și mai nou ele ne selectează pe noi nu noi pe ele 

Tote cele bune și încerc sa ajut cât mai mult această comunitate. 

  • Trist 1
Link spre comentariu
Reputație: 141
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 6 ore, ATROCITY a spus:

Intii invata sa scrii corect si dupa aceia mai stam de vorba.

Oricum la cei frustrati si care se simt ignorati si ne bagati in seama la dau ignor.

Vezi ca ai luato pe urmele lui Tomson,cind scrii uiti sa mai respiri si sa tragi aer si in acel moment ceierul neoxigeninduse incepi sa faci greseli gramaticale.

Domnu' doctor in gramatica, "luato" se scrie "luat-o", "intii" se scrie "intai", "cind" se scrie "cand".

In schimb "a" este langa "s" mai ales pe tastatura mica de la telefon, banuiesc cam cum ti-a scapat tie "r" de la "ceierul". 

Exceptand si greseala corectata de NewShadow esti OK. 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
14 hours ago, ATROCITY said:

Corect,asa e,ai dreptate .😀

Mie imi place de fanul meu nr 1 pyttismen cum imi urmareste postarile sa dea cu minus 🤣.

El crede ca acest gest al lui de copil infantil ma afecteaza cu ceva.🤣

Sa stii ca am avut si eu un fan din asta :D Care mi-a bagat vreo 100 de minusuri la un moment dat :) Doar ca norocul meu a fost ca aveam puncte de reputatie mult mai multe decat postari, asa ca m-a adus cu ratingul de pe la +300 sau cam asa ceva pana pe la vreo +200 si a renuntat pana la urma c-a vazut ca n-are nici un efect ;)

 

PS: Sfat prietenesc si gratuit.. Fii mai ponderat si nu te mai certa cu lumea ca nu castigi nimic. Si oricum nu-ti ridica nimeni aici statuie ca esti tare-n gura si nu te lasi ;) Ti-o zice unul care a primit 4 ban-uri permanente pentru certat cu lumea... 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -69
1 hour ago, NewShadow said:

Sa stii ca am avut si eu un fan din asta :D Care mi-a bagat vreo 100 de minusuri la un moment dat :) Doar ca norocul meu a fost ca aveam puncte de reputatie mult mai multe decat postari, asa ca m-a adus cu ratingul de pe la +300 sau cam asa ceva pana pe la vreo +200 si a renuntat pana la urma c-a vazut ca n-are nici un efect ;)

 

PS: Sfat prietenesc si gratuit.. Fii mai ponderat si nu te mai certa cu lumea ca nu castigi nimic. Si oricum nu-ti ridica nimeni aici statuie ca esti tare-n gura si nu te lasi ;) Ti-o zice unul care a primit 4 ban-uri permanente pentru certat cu lumea... 

Eu asa cum am mai zis,niciodata nu am pus pret si nu am tinut ca disperatul la un cont.Asa cum am mentionat si acest aspect si anume ca decind a aparut acest Forum,am avut foarte multe conturi si sunt convins ca o sa mai am,asa ca repet asta nu reprezinta nici o problema pentru mine.

La fel si cu punctele de reputatie,eu niciodata nu am fost afectat si nici no sa fiu afectat ca ajung cum i-am spus si fanului meu si la minus infinit,chiar nu dau absolut nici o importanta ca am minus nu stiu cit sau plus nu stiu cit.Nu ma afecteaza repet de loc acest lucru,din contra sunt foarte bucuros si satisfacut ca stiu ca pyttismen noaptea nici nu poate sa doarma de grija sa intre cit mai repede sa vada daca am mai postat ceva,unde si ce.Chiar nu pun la suflet faptele si actiunile facute de niste frustrati si infantili care la virsta lor trebuiau sa fie deja demult maturi la minte.

Tot timpu am sa ma i-au in gura cu oameni,ipocriti,falsi si lingusitori cum e Cozonac si am explicat la mementul respectiv de ce asta este parerea mea despre el.

De asemenea nu am sa admit niciodata ca cineva sa jigneasca in mod grosolan si grobian o fata,asa cum a facut Tomson cu Corina.

Stiu ca si tu inainte erai mai aprins,chiar noi doi am avut la un moment dat o disputa cind tu aveai contul Roland si eu Manowar daca iti mai aduci aminte.🤣🤣🤣

Ma mir ca acum ai devenit asa cuminte dintr-o data.🤣🤣🤣

Toate cele bune iti doresc si ne auzim.

Link spre comentariu
Reputație: -69
1 hour ago, NewShadow said:

Sa stii ca am avut si eu un fan din asta :D Care mi-a bagat vreo 100 de minusuri la un moment dat :) Doar ca norocul meu a fost ca aveam puncte de reputatie mult mai multe decat postari, asa ca m-a adus cu ratingul de pe la +300 sau cam asa ceva pana pe la vreo +200 si a renuntat pana la urma c-a vazut ca n-are nici un efect ;)

 

PS: Sfat prietenesc si gratuit.. Fii mai ponderat si nu te mai certa cu lumea ca nu castigi nimic. Si oricum nu-ti ridica nimeni aici statuie ca esti tare-n gura si nu te lasi ;) Ti-o zice unul care a primit 4 ban-uri permanente pentru certat cu lumea... 

A sa nu uit : Ce am apreciat la tine si in acea perioada a fost faptul ca desi amindoi ne-am aprins la un moment dat foarte rau si urit,totusi tu nicidata nu ai injurat si jignit asa cum a facut Cozonac si acest Pyttismen.

Bine la Pyttismen nu am pretentii ca se vede ca e un copilandru infantil inca si nu ai ce sa ii ceri,dar in schimb la Cozonac care se vede ca e matur dupa cum vorbeste si se exprima aveam alte pretentii.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, ATROCITY said:

Ma mir ca acum ai devenit asa cuminte dintr-o data.🤣🤣🤣

Explicatie e simpa... Am inaintat in varsta si am devenit mai intelept ;)

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 8703
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 11 minute, unsuflet a spus:

Ai pus de popocorn si nu poti sa il mananci linistită🙄😁😁😁?

Cu tine parca nu vorbeam, 🤨

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 8703
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Vorbeam dar nu ne intalneam, din nu știu ce cauză🤔😆...

Încearcă sa îți amintești ce ne-a separat... Sa nu zic eu🤨😂

Link spre comentariu
Reputație: 8703
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 5 minute, M0ff0ss a spus:

Lasă tv-ul, acolo e regizat totul.. aici sunt lecțiile de viață, la "Adevărul adevărat"! 😂

Zici? :))))) 

Link spre comentariu
Reputație: 186
Acum 17 minute, Carinasw a spus:

Zici? :))))) 

Întotdeauna!!!  Au noroc unii că ne mai abținem și nu le răspundem cu aceeași monedă 😉 

P.S. Cel mai bun moment de inspirație a avut marele Maestru (r.) când a deschis acest Topic 😂 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 8703
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 32 minute, M0ff0ss a spus:

Întotdeauna!!!  Au noroc unii că ne mai abținem și nu le răspundem cu aceeași monedă 😉 

P.S. Cel mai bun moment de inspirație a avut marele Maestru (r.) când a deschis acest Topic 😂 

Numai noi 2 nu dormim la ora asta? 

Link spre comentariu
Reputație: 8703
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 2 minute, Userkare a spus:

 

 

*decât dacă îmi dai somnifere *. 

Link spre comentariu
Reputație: 3107
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
Acum 10 ore, ATROCITY a spus:

A sa nu uit : Ce am apreciat la tine si in acea perioada a fost faptul ca desi amindoi ne-am aprins la un moment dat foarte rau si urit,totusi tu nicidata nu ai injurat si jignit asa cum a facut Cozonac si acest Pyttismen.

Bine la Pyttismen nu am pretentii ca se vede ca e un copilandru infantil inca si nu ai ce sa ii ceri,dar in schimb la Cozonac care se vede ca e matur dupa cum vorbeste si se exprima aveam alte pretentii.

Eu de la ciuri-buri d'ăstia ca tine, n-am nicio pretenție 😇

Ești incredibil de prost! Dar îmi place despre tine că cedezi primul 🤭

Link spre comentariu
Reputație: 556
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 11 minute, Carinasw a spus:

*decât dacă îmi dai somnifere *. 

Te duc în club de roackări dacă n-ai somn, da nu săptămâna asta 😁 Bere câtă vrei 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 8703
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 33 minute, Userkare a spus:

Te duc în club de roackări dacă n-ai somn, da nu săptămâna asta 😁 Bere câtă vrei 😁

Nu beau bere 😁 și nu ascult rock. 

Dacă ma inviți la manele și îmi dai un whiskey, okkk

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...