Sari la conținut

0730743188


quatar

Postări Recomandate

  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Petre,depinde ce meserie ai!nevastă nu o gaseste ca sunt mai multe.

asta e femeia ideala:mai multe caci fiecare aer o calitate pe care cealalta nu o are.

Si un alt nr de telefon sa nu nute sune nimeni sa.ti deranjeze nevasta.

Adica?

Link spre comentariu

Vazand noile comentarii, revin cu o recenzie intarziata:

Am revazut-o pe maseoza acum vreo doua saptamani, vrand sa beneficiez de o ora de relaxare si finalizare in voie, fara sa fiu grabit.

Intrucat m-am dus dimineata, am luat si doua cafele si m-am programat la masaj.

Am intrat, am baut cafeaua si am purtat o conversatie degajata, dupa care m-am suit pe masa. Masajul ca de obicei foarte bun, cu usoare mangaieri care te incita si insotit de discutie lejera. Dupa ce a terminat spatele, m-am intors si à continuat cu picioarele. Nu am mai rezistat mult si am inceput sa o ating si am dezbracat-o usor. A inceput sa mangaie soldatul (acum in pozitie de drepti) si m-a intrebat daca nu am chef de o cafea. Nu am inteles pe moment, insa rezultatul a fost demential - a luat paharul ei de cafea (nu o terminase), in care a bagat soldatul la inmuiat si pe urma l-a luat la lins si supt. Si tot asa s-a jucat cu el pana am simtit ca explodez. Am finalizat pe sani (nu am vrut sa stric cafeaua), a fost o experienta senzationala, simtind cafeaua, limba si buzele - nici nu mai stiam ce este. Plus ca mie imi place la nebunie mirosul de cafea.

Si pentru ca m-a lasat sa fac o poza (sper sa nu se supere prea tare ca o pun aici, dar nu se vede fata), va las sa va faceti o parere despre cum a fost.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...