Sari la conținut

Pizdificarea curvarilor


Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Am fost si eu ieri, cred ca dupa Ionel ca mi-a zis fata ca eu sunt al 2-lea.

M-a indus in eroare fata zambitoare a fetei care e placuta undeva de nota 8.La o privire mai atenta observi un corp cu  probleme.Carnea foarte flasca, probabil a slabit foarte mult dupa o sarcina, sanii sunt ca niste sosete care atarna, operatie urata de cezariana facuta de un felcer, taieturi pe mana ca baietii, d-alea facute la betie, deci nasol.M-a asteptat pe tocuri si un body, machiata apreciez atentia pentru aceste detalii.

 

Prestatia a insemnat un oral si un preludiu din partea ei cu sarutari pe corp.Initial a zis ca ea face oralul protejat si abia dupa ce i-am spus ca la telefon am stabilit altceva a zis, bine.Este clar ca la telefon nu vorbesti cu ea.Am finalizat pe fata, taxa 50 de lei, obiceiul casei.Ii este scarba de sperma, oral a incercat deep, dar nu poate, se simt si ceva dinti, dar in sine nu e atat de grav, se straduieste.

 

Note:

 

locatie, 9,5  apartamentul e ok, aer conditionat

aspect    4 corp, 8 fata 

oral         6, neprotejat cu cof

atitudine 7, fata vrea, dar nu poate

igiena     8, mancase si mirosea un pic a sos de shaorma 

 

Concluzii: o recomand? Nu, dar nici nu a fost asa groaznic.Prin comparatie eu m-am simtit mai bine cu ea decat cu Ines.

 

Bătrâne sper sa nu te superi pe mine dar recenzia ta pare a unui pusti novice care merge pentru prima data la curve.

La experiența lu' matale pe forum puteai sa-ti dai seama foarte ușor ca este vorba despre sclava lui Betty cea mai mare tepara din sud-estul Europei,prin urmare daca profesoara este o escroaca,tinerele eleve nu pot fii altfel.

Exista cateva reguli elementare ale curvarului profesionist atunci când merge la o prostituata fără recenzii fără recomandări.

1. Daca la prima vedere făptura pare OK,obligatoriu o întrebi care este tariful pentru ce vrea cocoșelul tău de la păsărica ei,dacă accepta tot ce vrei si dacă sunt costuri suplimentare,chiar daca ai mai discutat despre asta la telefon.

2. Daca păsărica este grețoasă,sictirita,obosita,drogata,fututa-n cur,faci stânga împrejur

3. Dupa ce se dezbracă analizezi si matale oleacă marfa.Daca iti plac țâțele tip șosete treci peste,dar dacă este tăiată pe mâini cu lama înseamnă ca tipa este aurolaca,drogata sau cu probleme psihice grave.In cazul asta dacă ai un minim respect de sine fugi mâncând pământul.

 Observ ca tot mai multi curvari s-au pizdificat si n-au curajul sa spună unei otrepe ca nu rămâne sa futa asemenea creatura.

Data viitoare cand vrei sa futi păsărici nerecenzate mai fa-ti 4-5 programări la fetele din zona la un interval de 10-15 min.Daca nu-ti place una traversezi strada si mergi la următoarea.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Bătrâne sper sa nu te superi pe mine dar recenzia ta pare a unui pusti novice care merge pentru prima data la curve.

La experiența lu' matale pe forum puteai sa-ti dai seama foarte ușor ca este vorba despre sclava lui Betty cea mai mare tepara din sud-estul Europei,prin urmare daca profesoara este o escroaca,tinerele eleve nu pot fii altfel.

Exista cateva reguli elementare ale curvarului profesionist atunci când merge la o prostituata fără recenzii fără recomandări.

1. Daca la prima vedere făptura pare OK,obligatoriu o întrebi care este tariful pentru ce vrea cocoșelul tău de la păsărica ei,dacă accepta tot ce vrei si dacă sunt costuri suplimentare,chiar daca ai mai discutat despre asta la telefon.

2. Daca păsărica este grețoasă,sictirita,obosita,drogata,fututa-n cur,faci stânga împrejur

3. Dupa ce se dezbracă analizezi si matale oleacă marfa.Daca iti plac țâțele tip șosete treci peste,dar dacă este tăiată pe mâini cu lama înseamnă ca tipa este aurolaca,drogata sau cu probleme psihice grave.In cazul asta dacă ai un minim respect de sine fugi mâncând pământul.

 Observ ca tot mai multi curvari s-au pizdificat si n-au curajul sa spună unei otrepe ca nu rămâne sa futa asemenea creatura.

Data viitoare cand vrei sa futi păsărici nerecenzate mai fa-ti 4-5 programări la fetele din zona la un interval de 10-15 min.Daca nu-ti place una traversezi strada si mergi la următoarea.

vezi ca a aparut sclavul ala amuzant sa latre ca l-ai atacat pe stapanul lui care ii da sa manance laturi

Link spre comentariu
  • Oras:nu spun
  • Oras:nu spun

Angy e colega ta si voi doua sunteti sclavele lu Betty herpes genital care si-a sters toate recenziile negative, deci despre ce vorbim ?

Mare grija sa nu ajungeti la parnaie ca Janette, tot prin grija ei si a tiganului care o pesteste.

ai de pula mea

Link spre comentariu
  • Oras:[]
  • Oras:[]

xoxo s-a pizdificat 

am inteles ca e pugilist da bine cu pumnu...in tastatura prostu' satului nu stie ca din cauza lor am ajuns in halul in care am ajuns si am luat liftul spre etajul noua. Jegosule, sa-ti bag muie ca m-ai injurat de morti si mama fara sa-ti fi spus ceva. Oricum esti un lache da-te-n sloboz sa te bata

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:[]
  • Oras:[]

aadevaaaaaaaaarrrrrat

sa moar apestii mei cat de spart sunt

Nu esti spart esti cel putin dobitoc. Ati scormonit cacatul si mi-ati distrus sanatatea pisa-m-as pe tine de tarus pana m-ati adus intr-un punct vital. Sa ma pis pe tine si pe aia care te-a facut asa tampit. Mai bine ramaneam acolo si faceam bani m-am intors sa iau iar antibiotice ca m-ati distrus psihic fututi natia in gat ca stiti sa dati la gioale numai cand omul e jos.

Link spre comentariu
  • Oras:un satuc din china numit pu lan'g kwr
  • Oras:un satuc din china numit pu lan'g kwr

Hopa,ușurel frate ca nu înțelegem care e treaba cu Antibioticele.

Ia explica cum se face ca le iei? De ce ? Și de la cine ai contactat,ce oi avea tu...acolo.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

xoxo se intereseaza de curvarii adevarati pe la curve

 

 

Pe bune ? Despre ce curvari vorbesti , bahh , clonatule/pasarica cu poza la avatar de fata  ?

 

Sa vina Arlechino sa ne zica , daca eu va mint cu ceva

 

Baga-mi-as pla in cresterea ta de fatalau . Adica , ce vreau sa zic, asa mai pe intelesul tau de tuta , ca tot a deschis oligofrenul celalalt  acest topic , copiind  ideea mea de acum 2 ani , cu acea pizdificare de care sufera multi baieti/barbati  , si pe care o critica la vremea respectiva , negand-o cu vehementa  , revenind acum asupra ei ,  ca un tembel si dandu-mi dreptate  , ce este cu acea pizdificare ?

 

Ti-o zic eu , pizdica mica , care bantuie haotic  pe aici pe sute de clone . Cum draq sa ajungi de la 30 de ani (cu plus sau minus) sa platesti tot felul de curve de duzina si sa te crezi leu pe aici , adica curvar  cu state ? Pe aia 50+ , divortati , cu vietile si psihicul facut varza , distrusi de bautura si atinsi de depresia singuratatii ,  vai de steaua lor , niste poschiniti/pansati ajunsi lingai/presuri pe la usa oricarei curve nescolarizate , ii inteleg , dar ...totusi , ce motive ar avea ceilalti ? ...cu toate ca mie imi suna cunoscut chiar si raspunsul acestei intrebari , chiar si in contextul  in care proportia fetelor/femeilor este usor crescuta , fata  de cea a baietilor/barbatilor in tara noastra .  

 

 

Bahhh prostane , ca sa-ti iasa harfele astea , din capul si din mintea ta imbacsita de oligofren , pus zilnic  pe harta , ca sa-ti mai dea si tie cineva de ocupatiu/si-un os sau sa-ti ofere atentie (prea multa) nemeritata , ca pot sa pun pariu ca in viata de zi cu zi esti un neanteles si-un balbait , pe care s-ar pisa orice fata/femeie ca nu ai avea ce sa-i oferi prea mult (vreo stralucire , un respect , ceva acolo , astfel incat sa simta ceva ptr. tine , si sa-ti ofere la schimb viceversa  ) si ptr. care  te-ai refugiat zilnic aici , pe fel de fel de conturi clona , unde te exaltezi si iti strigi suferinta (perfect vizibila de altfel) ca un nimic care esti , ca ce ai putea sa faci altceva mai pozitiv , chiar si cu viata ta , daca esti prost punga ?

 

Ai vazut , de prost ce esti , pana si mana iti este compostata permanent de pechinezul ala de Lisandru , pe care il hraneai cu acelasi zbucium facut candva/constant pe aici .  

 

 

In fine ...raman la aceeasi decizie ...Recenzii fac doar @Pulesteii si vanatorii de trofee , adica de baragladine pe bani , niste trancanai de care iti este mila in cele mai multe situatii ,  ca sa-si mareasca palmaresul si sa aiba ce povesti si transmite (prin aceeasi minciuna , cu care se hranesc si se mint si acum singuri) copiilor/nepotilor la batranete , peste 20-30 de ani , ca ce "barbati periculosi" au fost ei la viata lor si cum "se faceau fetele/femeile fleasca la picioarele lor"  , nu ca erau bogna de prosti astfel incat a trebuit sa umble o viata intreaga , ca ultimii cersetori , dupa fel de fel de curve de duzina ,apeland la bani/portofel ca sa futa si ei ceva , ca altel...cine draq s-ar fi futut cu ei pe gratis  la cat sunt de netoti.

 

 

Ai inteles , bahh pizdica , cum sta toata treaba asta cu fututul pe bani si de la o varsta (cam) frageda ? Daca nu intelegi  ....intreaba-ti o clona 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hai Pepelica ....sa vina si Recenzia (de-o pagina) exaltatului/extaziatului  ala de @Pulereaza facuta Carinei , un alt "curvar"  cu care te lingi adesea in anus , ca altfel iar ne cacam aiurea cu stropi si deja simt cum ii  cade usor credibilitatea Topicului inca de la inceput , aplicand doar diferentiat si cu tinta precisa toata aceasta  "pizdificare" pe o Recenzie care n-ar trebui ....sunt altele ...de desene animate , ce mai .,

Zii ceva si de aia de 30 de ani , ca eu am dat tonul si mentine-te pe  linia de pizdificare (chiar si a ta ) abordata 

Curaj si baga mare ...sa curga traficul , ca altfel devine Topicul usor neinteresant .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...