Sari la conținut

shemalegabrielle 0723637386 sau 0762155759 militari


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 Radu Mazare merge des in madagascar...in papua guinee  in multe alte locuri de gen din Africa..sa l intrebam si pe el daca e bolnav nu???multi barbati  au vacante prim dominicana..tailanda.jamaica africa de sud e plina de europeni.. scopul unei vacante e sa te relaxezi..sa ai aventuri sa gusti din ce e acolo...ii luam pe toti la intrebari daca sant sanatosi ???hai sa facem chestionare cati au regulat negri si negrese ..etnie roma o sa ramanem surprinsi !!chiar ne pierdem creierii la prima strigare de negru ???? Corect ar fi la asemenea recenzii sa fie facute strict legat de serviciul in sine nu de alegerile personale..stiu f bine cu cine am vorbit despre vacanta de vara a mea in maroc  merg de 10ani in egipt de 2ori pe an am vizitat cateva parti din sudul africii pentru ca sant lucruri care nu ma lovesc la 2pasi...imi doresc sa vad parti ale lumii care au istorie si cultura bogata dar banii ma tin inca in loc..merg unde mi permit!!.ma surprinde  mitocania individului si ma abtin sa i pun numarul aici sa dau detalii..sant un om cu bun simtz nu ma cobor la nivelul unui infantil   daca imi aleg un barbat cu care sa mi petrec timpul sant inca constienta ca viata mea e mai presus de orice,,inca nu mi a ciocanit nimeni in usa in 10ani  sa ma acuze de aiurelile scrise aici..fiti inteligenti si faceti voi alegeri de calitate caci eu am grija de mine ..eu personal semnez ce am scris aici TRANSEXGABRIELLE  pt info cine doreste sa vb cu mine pe whatsap sau personal 0723 637386

Link spre comentariu

Dupa o perioada de urmarit pe aici m-am decis sa impartasesc cu voi sumar din experientele mele. Gabi fiind prima mea experienta de genul voi incepe sa ii fac ei prima recenzie. 

 

Intr-una din vizitele ei prin Timisoara am intrat pe publi si am vazut anuntul ei. Tipa arata bine si mi-a starnit curiozitatea. Am sunat o, a raspuns foarte degajat si am stabilit detaliile intalnirii. Am stabilit ca in vreo 45 min ajung la ea si in fata usii mi-a deschis o tipa cu acelasi aer degajat, care coincidea cu fata din poze spre mirarea mea, si m-a invitat inauntru. Am schimbat cateva vorbe si am trecut la actiune, dusul facut de acasa. 

 

Se implica pe toata durata intalnirii, stie cum sa te indrume se pula ei, o marime buna. Nu stiu cat de bine m-am descurcat eu insa ea mi-a facut un oral in forta dupa care mi-a pus caciulita si m-a invitat sa o penetrez. Nu a durat mult ca am terminat si dus am fost, nu am mai fost bun de nimic acasa... insa asta si pe seama gandului ca o facusem cu o tipa de genul. 

 

Locatie 9, avea ceva in centru usor de accesat.

Oral 8, as fi vrut ceva mai deep insa stie sa compenseze

Anal 9, nu am vrut ca ea sa fie activa la partea asta, nu eram pregatit.

Igiena si ea ca prezenta fizica 10.

 

Merita!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna seara dragii mei :* La rugamintea Gabrielei fac aceasta postare pt a va anunta ca de maine, 13 Feb 2017, poate fi gasita in Cluj cateva zile ( nu prea multe deci nu zaboviti prea mult pe ganduri :P ). 

 

Pt detalii va invita sa o contactati la numarul de telefon 0723637386. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cu drag din partea Gabrielei pentru clujeni, si nu numai :P . Va anunta ca va fi disponibila in Cluj pana in data de, 15 Februarie 2017. 

 

O puteti gasi doar la numarul de telefon 0723637386 sau pe whatsapp la acelasi numar pentru info si intalniri. 

 

O seara placuta tuturor :*

post-147787-0-35726300-1487019562_thumb.jpg

post-147787-0-29283600-1487019567_thumb.jpg

post-147787-0-23091900-1487019582_thumb.jpg

post-147787-0-31610700-1487019583_thumb.jpg

post-147787-0-26359300-1487019584_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...