Sari la conținut

Gravida - 0726050917


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna eu sunt Gabriela 21 ani si sunt cat se poate de reala,te astept la mine in locatie pentru a te rasfata asa cum meriti .Ofer clipe unice de neuitat domnilor manierat si dornici de a incerca ceva nou. Tanara graviduta ,ofer si rog seriozitate locatia Rond Alba Iulia .

 

 

post-2-0-35659000-1563140206_thumb.jpg

post-2-0-70441800-1563140209_thumb.jpg

post-2-0-91770800-1563140212_thumb.jpg

post-2-0-07329600-1563140214_thumb.jpg

post-2-0-49142800-1563140218_thumb.jpg

post-2-0-55640400-1563140221_thumb.jpg

post-2-0-85478900-1563140222_thumb.jpg

post-2-0-25485800-1563140224_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Da ala care a lasat o gravida unde e? Sau a fugit de responsabilitate?! Si ea, si mai proasta ca face curvasaraie d asta gravida... Vai de mineee... In ce hal s a ajuns in ziua de azi...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut @Futacios.Fii bun si dezvolta pentru mine,te rog.Oare ce te-a facut sa te inervezi asa tare?Multam anticipat...

m a facut sa astept o ora aiurea in fata blocului! a doua zi, dupa alt nr am reusit sa o vizitez.....miros de peste...ea o mare siactirita si arfista. Jeg in locatie..am fugit.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

m a facut sa astept o ora aiurea in fata blocului! a doua zi, dupa alt nr am reusit sa o vizitez.....miros de peste...ea o mare siactirita si arfista. Jeg in locatie..am fugit.

 

Bai, cum se face ca numai tu iei tepe si numai tu dai mereu doar peste "zdrente"?

 

Link spre comentariu

Salutare,

 

Revin, cu scuzele de rigoare pentru intarziere cu recenzia promisa.

 

Dupa cum spuneam ,si in postarea anterioara, experienta a fost una ok, fata foarte deschisa zambitoare, coopertanta. Dar sa lasam palavrageala si sa trecem la descriere.

 

La programare a trebuit msa insist putin, dar dupa ce am sunat de vreo trei ori mi-a dat un sms prin care sunea ca nu poate vorbi iin acel moment si sa revin in cc o ora. Dupa apromaximativ o ora si jumatate am sunat din nou si am facut prigramarea.

 

Locatia: la ron laa Alba Iulia. Parca am mai fost acolo tot la una gravida acum un an, dar titnand cont ca in zona respoectiva sunt multe cuibusoare... Apartamentul ok cu baie curata, prosop si gel. Camera de Lucrumobilata minimal ( un pat si o comoda de televizor, dar curat.

 

Fatuca : cred ca undeva pe la 19-20 ani, la 1.70 inaltime slabuta ( cu toate ca e gravida), draguta la fata. Nasol ca cu toate ca e gravida, are niste tate de zici ca sunt doua cosuri mai mari.

 

Dupa ce am palavragit vreo 10 minutre despre una despre alta( am spus ca fata este foarte deschisa ) am trecut la ostilitati. Am inceput totul cu un oral mic dupa care am pus-o la marginea patului cu cracii pe umarul meu(patul este destul de inalt ca sa ajunga in dreptul pulii, dar era c-m subred sui scartia duin toate incheieturile daca datea mai tare).ea se implica, geme frumos, da contre . in pozitia asta la altele le admiram tatele si burta, dar la ea, dupa cum va spuneam tate mai putijn.  Dupa cc 1o minute in pozitia asta am pus-o pe ea deasupra, dar si in pozitia asta si-a dat tot interesul sa fie bine. In final, dupa inca vreo 10 minute de munca mi-a zis ca a obosit ( o cred ca muncise mult) si, atentie, ma roaga sa stea ea capra. Si in aceasta pozitie a decurs totul normal, cu contre, gemete din partea ei( nu stiu cat de reale arau) si dupa cateva am terminat pe burta ei. 

 

Notele finale sunt:

 

Locatie: 8 Era foarte cald, choiar daca era seara

 

Fata 8 din cauza tatelor. Daca nu era gravida nu asi fi ramas la ea

 

Prestatie 10  Si a dat toata silinta ca sa ma simt bine. Nu m-a grabit, a participat la intreaga "joaca". Tot halatul a jurat un pic peste 30-35 minute.

 

O zi buna si in final v-o recomand ( pentru cei ce vor gravide)

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Salutare,

 

Revin, cu scuzele de rigoare pentru intarziere cu recenzia promisa.

 

Dupa cum spuneam ,si in postarea anterioara, experienta a fost una ok, fata foarte deschisa zambitoare, coopertanta. Dar sa lasam palavrageala si sa trecem la descriere.

 

La programare a trebuit msa insist putin, dar dupa ce am sunat de vreo trei ori mi-a dat un sms prin care sunea ca nu poate vorbi iin acel moment si sa revin in cc o ora. Dupa apromaximativ o ora si jumatate am sunat din nou si am facut prigramarea.

 

Locatia: la ron laa Alba Iulia. Parca am mai fost acolo tot la una gravida acum un an, dar titnand cont ca in zona respoectiva sunt multe cuibusoare... Apartamentul ok cu baie curata, prosop si gel. Camera de Lucrumobilata minimal ( un pat si o comoda de televizor, dar curat.

 

Fatuca : cred ca undeva pe la 19-20 ani, la 1.70 inaltime slabuta ( cu toate ca e gravida), draguta la fata. Nasol ca cu toate ca e gravida, are niste tate de zici ca sunt doua cosuri mai mari.

 

Dupa ce am palavragit vreo 10 minutre despre una despre alta( am spus ca fata este foarte deschisa ) am trecut la ostilitati. Am inceput totul cu un oral mic dupa care am pus-o la marginea patului cu cracii pe umarul meu(patul este destul de inalt ca sa ajunga in dreptul pulii, dar era c-m subred sui scartia duin toate incheieturile daca datea mai tare).ea se implica, geme frumos, da contre . in pozitia asta la altele le admiram tatele si burta, dar la ea, dupa cum va spuneam tate mai putijn.  Dupa cc 1o minute in pozitia asta am pus-o pe ea deasupra, dar si in pozitia asta si-a dat tot interesul sa fie bine. In final, dupa inca vreo 10 minute de munca mi-a zis ca a obosit ( o cred ca muncise mult) si, atentie, ma roaga sa stea ea capra. Si in aceasta pozitie a decurs totul normal, cu contre, gemete din partea ei( nu stiu cat de reale arau) si dupa cateva am terminat pe burta ei. 

 

Notele finale sunt:

 

Locatie: 8 Era foarte cald, choiar daca era seara

 

Fata 8 din cauza tatelor. Daca nu era gravida nu asi fi ramas la ea

 

Prestatie 10  Si a dat toata silinta ca sa ma simt bine. Nu m-a grabit, a participat la intreaga "joaca". Tot halatul a jurat un pic peste 30-35 minute.

 

O zi buna si in final v-o recomand ( pentru cei ce vor gravide)

A fost gratis? Observ ca nu ai detaliat costul. Sex oral protejat sau neprotejat etc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Reputație: 24042
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

M-a sunat un confrate care a fost azi aici sa nu ma duc. Cica fata nu e cea din poze, e una cu multe tatuaje, rebranding, pe fast forward....nu se merita.

Oricum nu ma duceam dar e bine sa stiti si voi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Multam @Tull.Stii cumva programul de lucru?Singura?Accepta cunni?Astept raspuns .Te salut.

 

Salutare, raspunsurile sunt:

Zilnic pana tarziu. Asa spunea ea.

Nu e singura.mai are o colega. Alte "vietuitoare" n am vazut prin apartament sau imprejurimi.

Nu stiu daca accepta. Nu am intrebat, dar nu vad de ce nu ar accepta.

 

Imi cer scuze pentru intarzierea in raspunsuri, dar nu pot fi tot timpul pe forum. Matriuska ma poti contacta pe email. Acolo raspund mai repede.

Link spre comentariu

  • Oras:U pizdu materinu
  • Oras:U pizdu materinu

M-a sunat un confrate care a fost azi aici sa nu ma duc. Cica fata nu e cea din poze, e una cu multe tatuaje, rebranding, pe fast forward....nu se merita.

Oricum nu ma duceam dar e bine sa stiti si voi.

Pizdec, o recenzie pozitiva si dupa aia asta, mai trebuie adulmecat firul sa vedem daca mai apar alte recenzii.

 

Din al doilea comentariu al lui bugsy, am dubii ca alea-s pozele ei, pentru ca le-am mai vazut inainte.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...