Sari la conținut

Conversatia Cu Pizda.


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Saracu buldog aka condition inca baleste ca un caine dupa Amelia și pe aia o doare in tanga de el

Aidiplm

=))

 

Ce buldog , ca asta e bichon d'ala tembel care lacrimeaza toata ziua. Il mai alint eu cand il fac pechinez , dar totusi e o rasa superioara celuilalt si mult mai inteligent si rezervat.

 

Faza amuzanta  e ca a ramas aseara sa se certe de nebun cu toata lumea , ca de obicei , pana a adormit cu capacul de WC in brate , dupa care a luat-o astazi de la cap , la ora 6 , ca si-a adus aminte descreieratul ca mai avea de spus 5 cuvine , iar acum o tine langa si se ia de toti userii

  • Like 1
Link spre comentariu

Ce buldog , ca asta e bichon d'ala tembel care lacrimeaza toata ziua. Il mai alint eu cand il fac pechinez , dar totusi e o rasa superioara celuilalt si mult mai inteligent si rezervat.

 

Faza amuzanta  e ca a ramas aseara sa se certe de nebun cu toata lumea , ca de obicei , pana a adormit cu capacul de WC in brate , dupa care a luat-o astazi de la cap , la ora 6 , ca si-a adus aminte descreieratul ca mai avea de spus 5 cuvine , iar acum o tine langa si se ia de toti userii

Imparatul cugeta....

 

Ahahahahahahahaha :))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ce buldog , ca asta e bichon d'ala tembel care lacrimeaza toata ziua. Il mai alint eu cand il fac pechinez , dar totusi e o rasa superioara celuilalt si mult mai inteligent si rezervat.

 

Faza amuzanta  e ca a ramas aseara sa se certe de nebun cu toata lumea , ca de obicei , pana a adormit cu capacul de WC in brate , dupa care a luat-o astazi de la cap , la ora 6 , ca si-a adus aminte descreieratul ca mai avea de spus 5 cuvine , iar acum o tine langa si se ia de toti userii

Mai stai o tura pizda proasta si analfabeta! Esti atat de prost incat ti-o tragi singur SOBOLANE jegos si incapabl sa intelegi ca te futi singur homalaule! :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Du-te , bahhh , la doctor 'tu-ti  rasa ta de descreierat

 

Sa fiu sincer ptr. mine reprezinti amuzament  cand te vad in ce hal ai ajuns  , dar  nu stiu cum de tie nu iti este rusine cu un asemenea comportament . Ai in plm si o varsta , totusi imi este greu sa inteleg  cum de ai reusit sa rezisti  in halul acesta pana acum 

 

Ori esti vreun caz mai special de persoana radiata  datorita  accidentului  nuclear de la Cernobal

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Du-te , bahhh , la doctor 'tu-ti  rasa ta de descreierat

 

Sa fiu sincer ptr. mine reprezinti amuzament  cand te vad in ce hal ai ajuns  , dar  nu stiu cum de tie nu iti este rusine cu un asemenea comportament . Ai in plm si o varsta , totusi imi este greu sa inteleg  cum de ai reusit sa rezisti  in halul acesta pana acum 

 

Ori esti vreun caz mai special de persoana radiata  datorita  accidentului  nuclear de la Cernobal

 

 

Si-au gasit prostii si atarnatorii forumului alianta perfecta

 

Ne-am dat draq , cu atata lins in cur

Stiuletare, esti prost de puti cacatule, ti-a tras-o viata in freza la greu cacanare, iti meriti soarta de cacat! :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Du-te , bahhh , la doctor 'tu-ti  rasa ta de descreierat

 

Sa fiu sincer ptr. mine reprezinti amuzament  cand te vad in ce hal ai ajuns  , dar  nu stiu cum de tie nu iti este rusine cu un asemenea comportament . Ai in plm si o varsta , totusi imi este greu sa inteleg  cum de ai reusit sa rezisti  in halul acesta pana acum 

 

Ori esti vreun caz mai special de persoana radiata  datorita  accidentului  nuclear de la Cernobal

Cred ca te uiti in oglinda si nu iti vine sa crezi cat de incult, prost si ANALfabet  esti! :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

......

 

- Eu sunt regizor de film, de fapt si de drept scriitor la baza. Scenarist. Uite aici banii ca sa nu fie nici o confuzie. Ai zis 350 de lei pe ora. Ai sa dai rest sau cum facem?

Ii inmanez 100 de dolari.

- Ce sunt astia?

Lovesc filonul de aur. Urmeaza un dialog fascinant in care descoperim amandoi semnificatia lui Franklin. De ce oare i-am cerut rest? 

 

.....

 

 

Regizoreeee, confunzi filonul cu filigranul ! :)))

 

Mai departe nu mai citesc,m-a izbit o impertinență ce n-o meriți,sper. 

 

Scuze că m-am lămurit înainte să-mi pierd timpul cu toată poliloghia ta aiuristică.

Link spre comentariu

  • Oras:Cinema Gloria
  • Oras:Cinema Gloria

faci arta...

It was great for the Writer’s Block I had. This bitch forum paid off to my self-esteem overall. The Screenplay is coming out great for now.

Last hooker I went to, used to be a vampire horror writer. Some great concepts on how original vampires can be killed and so on. I could not fucking believe my years.

She did not watch GOT, I missed Prison Break. We both loved Breaking Bad. Like so many others, but thats not the f point.

She was all ears on story development, script formating, production, all that jazz. Making sense too.

Smart and clean as fuck. My kind.

Deabia am convins-o 69. She was so HOT that i-am atins rozeta cu limba din greșeală sa vezi ce repede a sărit din pat:

- Gata. Ți-am zis sa nu-mi bagi limba in cur ca eu nu fac asta nici cunnilingus.

Dude... Don’t get me going. Great women money can’t buy. For as long as I can write, I won”t stop visiting prostitutes. I”m divorced, I Don’t give a Fuck.

God is a hooker.

....

In his opening lines for Married Man: “Marriage is like a long meal with dessert served at the beginning … It’s like drowning in a sea of feathers. Sinking deeper and deeper into the soft, suffocating depths of habit and familiarity."

 

The material was recently transferred to the Kubrick archive at the University of the Arts London.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...