Sari la conținut

♥️Buna sunt Oana ♥️ 0732049740


Postări Recomandate

  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila

in timp ce ai postat te am sunat si nu mi ai raspuns

Credeam ca esti ocupata cu altceva :)

Dacă tu zici dragul meu ca mai sunat nu te contrazic ca l-am auzit dar eu fiind în locul de relaxare al diminetei si telefonul este încă în pat nu ma pot ridica după el :* lasa mesaj pe whatsapp

 

Ps. Dacă nu răspund lasa un mesaj pe whatsapp

Link spre comentariu

Dacă tu zici dragul meu ca mai sunat nu te contrazic ca l-am auzit dar eu fiind în locul de relaxare al diminetei si telefonul este încă în pat nu ma pot ridica după el :* lasa mesaj pe whatsapp

 

Ps. Dacă nu răspund lasa un mesaj pe whatsapp

din pacate nu am uatap functional. Daca tie iti este lene sa raspunzi atunci zic si eu pass. Vezi ca nr ala mai ciudat e al meu sa nu zici ca vorbesc prostii. Iti doresc sedere placuta la cta ...
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila

din pacate nu am uatap functional. Daca tie iti este lene sa raspunzi atunci zic si eu pass. Vezi ca nr ala mai ciudat e al meu sa nu zici ca vorbesc prostii. Iti doresc sedere placuta la cta ...

Chiar e nevoie sa iti spun ca sunt la wc? Suna.ma te rog în 15 20 min

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

mersi pt pledoarie ,amelico, mi-ai economisit 10 minute pretioase , ai punctat exact ce era de punctat .

am lipsit citeva zile din oras  vreo 4 ,in care in mod normal reuseam macar 6-8 vizite la noutati .

cum oferta din ultimele zile cam lasa de dorit , la modul la care tot ce e nou e scump si nu inspira incredere , am remarcat cu placere topicul oltencei cu pizda evantai si am apreciat initiativa sa de a se promova singura .

remarca pe care am avut-o mi se pare normala , la modul la care sint pasionat de pasarici cu labioare mari , crete atirnate , evantai , liliac, creasta de curcan , etc. mi-am exprimat parerea , nu am facut nimic in plus . nu am invitat pe cineva sa o viziteze ca sa aflu cum se fute, mi-am asumat riscul de a merge la ea pe banii mei si am informat-o ca este pe lista , alte comentarii nu am facut .

observ ca nu apuc sa postez 2 rinduri si sint asaltat de personaje carora probabil le stau in git .

imi cer politicos scuze pentru deranj mr jocko , dar nu iti voi da socoteala daca vreau sa merg la ea sau la oricare alta , atiti timp cit nu ma imprumut de bani de la dumneata .

  • Like 5
Link spre comentariu

Chiar e nevoie sa iti spun ca sunt la wc? Suna.ma te rog în 15 20 min

nu fata, mai elegant era sa spui ca esti la cafea la un bar si ca ajungi in locatie in 15 20 min. In intervalul indicat de tine cu siguranta o sa fiu deja la summerland .... are balta peste ... stii ce zic?
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila

nu fata, mai elegant era sa spui ca esti la cafea la un bar si ca ajungi in locatie in 15 20 min. In intervalul indicat de tine cu siguranta o sa fiu deja la summerland .... are balta peste ... stii ce zic?

Dragul meu nu imi place sa mint :* oricum programul pentru azi este 12°°-23°°

 

Am liber după ora 14°°

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Tzatzeeeer

Atentie! Sunt mari,dar pentru 1.55 ai domnisoarei! Urmarind celelalte poze cu oralu, comparand pla cu tzatza...apare o virgula ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila

TE-AU HALIT LATEII?

 

attachicon.gif mai.JPG

Hai sa fiu un pic scurtă si la obiect.

In mod normal nu ti-as fi răspuns esti un simplu parazit al forumului care altceva nu ai în minte decât să faci +1!!!!

Si nu vorbesc aiurea niciodata in urma verificărilor nu ai avut niciodata o recenzie la vreo femeie si făcea aveai un pic de gândire poate iti dădeai seama ca este o iritatie în urma unui big ! Si daca verifici cea ce tu nu sti poza e din martie !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila

Atentie! Sunt mari,dar pentru 1.55 ai domnisoarei! Urmarind celelalte poze cu oralu, comparand pla cu tzatza...apare o virgula ;)

Dacă vreo dată iti vei face programare sa nu uiti ruleta la tine pentru a ai măsura

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

o iritatie în urma unui big ! Si daca verifici cea ce tu nu sti poza e din martie !

  

Dacă vreo dată iti vei face programare sa nu uiti ruleta la tine pentru a ai măsura

 

 

Ce e ala BIG? cititi ch atentie ce scrie pe lama aia de unica folosinta!

 

Referitor la -daca vreodata vei face programare- DACA! bine zis! ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Catanga
  • Oras:Catanga

Hai sa fiu un pic scurtă si la obiect.

In mod normal nu ti-as fi răspuns esti un simplu parazit al forumului care altceva nu ai în minte decât să faci +1!!!!

Si nu vorbesc aiurea niciodata in urma verificărilor nu ai avut niciodata o recenzie la vreo femeie si făcea aveai un pic de gândire poate iti dădeai seama ca este o iritatie în urma unui big ! Si daca verifici cea ce tu nu sti poza e din martie !

Bubele de pe cur ,tot de la "big" ? Cum draq sa pui poze cu infectia aia pe site .De stafilococul aureus ai auzit ?

  • Like 4
Link spre comentariu

Hai sa fiu un pic scurtă si la obiect.

In mod normal nu ti-as fi răspuns esti un simplu parazit al forumului care altceva nu ai în minte decât să faci +1!!!!

Si nu vorbesc aiurea niciodata in urma verificărilor nu ai avut niciodata o recenzie la vreo femeie si făcea aveai un pic de gândire poate iti dădeai seama ca este o iritatie în urma unui big ! Si daca verifici cea ce tu nu sti poza e din martie !

Nu are de unde sa stie! Nu s-a barbierit niciodata! Nici sus, nici jos!😅
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila

Dragii mei iau programări pentru mâine :*

 

Imi lăsați mesaj pe whatsapp ora programări si pana la ce ora va pot raspunde

post-286583-0-45826300-1563912218_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...