Sari la conținut

Natasa rusoaica 0761882524


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , azi cu.ceva treaba prin Tg Jiu sun la Natasa , imi raspunde aflu detalile ... foarte cumsecade la tel ...si ajung la locatie . 

Locatia langa Mall , locuri de parcare singurul incovenient este ca apartamentul este situat la etajul 4 . 

Apartament curat , dotat cu doua camere intr una sa desfasurat actiunea , pat mare nu scartaie . 

Igiena nota 10 , a mers la dus inainte de actiune dupa am urmat eu , am primit prosop curat si mi am facut de cap in dus 😂😂😂

Aspect sigurul minus sunt sani lasati , piele alba fina , bruneta destul de inalta , ochi caprui cu niste pistrui pe nasuc de iti vine sa ii mananci , genul slim . Nota 9 . 

Actiunea 

Oral nep 9 spre 10 usor , umed , cu incercercari deep , daca avea grije si de vecini primea 10 ,  dupa nenumarate experiete pe care le am avut cu fete din Moldova , Ucraina , Rusia credeam ca femeile din est stau prost la acest capitol insa azi mi am spulberat acest mit . 

Nomal protejat foarte intens cu sarutari  , cu priviri , fk la greu m am.lasat dus de val , schimbat vreo 4 poziti nici o secunda sa ma grabeasca sau sa comenteze . 

Atitudine , sociabila , calma , o dulceata de femeie , Nota 10 .

Gfe 9 daca ramaneam si imbratisati la final era 10 🙃🙃

Pse 9 , ii place hard , priviri perverse , se mangaie / masturbeaza , iti lasa impresia ca / sau ii place si ei . 

Timp cred ca vreo 30 de min . 

Banuti 150 de lei . 

O femeie de vis , o recomand cu caldura si o sa reven de cate ori am ocazia . 

Multumesc Natasa daca cumva intri pe forum., i am multumit si personal . 

Numai bine . 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator pizdosul99
Reputație: 0
Acum 1 minut, CharonIV a spus:

e in timisoara

Acum o sun sa vad cand mai vine pe aici!

Saptamana trecuta am fost la Timisoara si nu am stiut de ea! 

Acum chiar imi doresc sa incep facultatea fizic!

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 37 minute, pizdosul99 a spus:

Acum o sun sa vad cand mai vine pe aici!

Saptamana trecuta am fost la Timisoara si nu am stiut de ea! 

Acum chiar imi doresc sa incep facultatea fizic!

cere 400 ora ,opinie personala ,prea mult

Link spre comentariu
Acum 34 minute, CharonIV a spus:

cere 400 ora ,opinie personala ,prea mult

400 e chiar mult dar acum din ce am văzut la fete ca cer în funcție de orașele în care activează... Pentru Natasha 400 mie unul mi se pare mult însă în schimb dacă revine in oras la 300 merita toți bani😊

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 26 minute, Futaku25CM a spus:

400 e chiar mult dar acum din ce am văzut la fete ca cer în funcție de orașele în care activează... Pentru Natasha 400 mie unul mi se pare mult însă în schimb dacă revine in oras la 300 merita toți bani😊

sincer ,la cat de mare e criza pe aici ,as da si 400 numai sa am pe ce 

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, Kinderull a spus:

Te_am prins 20 ani 😉😉😉și ziceai de mine ca am 17 ani ! Da care_i treaba de tot iei minusuri studentu_le ?

?

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 3 minute, Kinderull a spus:

Te_am prins 20 ani 😉😉😉și ziceai de mine ca am 17 ani ! Da care_i treaba de tot iei minusuri studentu_le ?

am zis ca te exprimi ca unul de 17 ,esti analfabet functional in cel mai bun caz

nu ma intereseaza nici ce varsta ai sau alte aspecte ,esti maxim un gunoi care sta pe salariu minim si isi da laba la poze pe forum , discutam cand treci de 10k pe luna 

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 10 ore, CharonIV a spus:

am zis ca te exprimi ca unul de 17 ,esti analfabet functional in cel mai bun caz

nu ma intereseaza nici ce varsta ai sau alte aspecte ,esti maxim un gunoi care sta pe salariu minim si isi da laba la poze pe forum , discutam cand treci de 10k pe luna 

Încă ma mai gândesc dacă sa îți dau replica sau nu !

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă

nu mai poluați topicul fetei va rog frumos,  aveți unde sa discutați probleme personale.  Poate Natasha se gândește după Alba-Iulia sa revină la noi😁

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 22 minute, Santino a spus:

nu mai poluați topicul fetei va rog frumos,  aveți unde sa discutați probleme personale.  Poate Natasha se gândește după Alba-Iulia sa revină la 

Îmi cer scuze !😔

O pupam și o asteptam 🤗🤗🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 36 minute, Futaku25CM a spus:

A revenit Natasha... 

Am fost la ea

CADOU 150 lei 

Pentru o finalizare 

Pot spune doar atât nu s-a schimbat cu nimic deci merita vizitata

Acum are o noua colega p. s nu știu sa pun anunț dar și colega e ce trebuie... 

Locatie ? 

Link spre comentariu
Vizitator pizdosul99
Reputație: 0
La 28.01.2022 la 6:22, TISMANEANU a spus:

Update  Sandokanul de care ziceti are fb  pentru cei care sunteti curiosi

Mamă cu cata tărhoiu s-a incurcat! Pai asta mai are putin si moare!

Link spre comentariu
Vizitator pizdosul99
Reputație: 0
Acum 1 minut, TISMANEANU a spus:

S-ar putea sa compenseze cu un penis urias de cal

Lasa-ma dracu eu aseara am fost la ea si a zisca nici barbasu nu are pula mare ca a mea! Acum vreo 3-4 ani m-am dus odata la ea avea locatie prin spate de la rompetrom-ul ala din CAM. Acum eu nu am stiut care dracu de scare e si a zis ca se imbraca si coboara ea jos, am stat la panda si a coborat cu un baiat undeva la 30 de ani.

Cand am auzit ca sa casatorit am crezut ca, cu ala dar se pare ca m-am inselat.

Oricum ca si servicii nu am ce sa discut, isi face treaba. 

Oricum treaba ei, eu unul daca eram in locul ei cu unu ca asta de pe Meteor nu m-aș fi incurcat!

Bafta in continuare!

Link spre comentariu
Vizitator anonim2017
Reputație: 0

Sincer, mai toate au câte un "iubi" pe la scară, dar atâta timp când nu ne deranjează pe noi și femeia își face meseria bine, chiar contează? 
Eu unul dacă mă simt bine, mi se rupe de peștișor. 
Și dacă e căsătorită ce? Tu te duci acolo să futi, nu sa o iei acasă.

Link spre comentariu

19 minutes ago, pizdosul99 said:

Lasa-ma dracu eu aseara am fost la ea si a zisca nici barbasu nu are pula mare ca a mea! Acum vreo 3-4 ani m-am dus odata la ea avea locatie prin spate de la rompetrom-ul ala din CAM. Acum eu nu am stiut care dracu de scare e si a zis ca se imbraca si coboara ea jos, am stat la panda si a coborat cu un baiat undeva la 30 de ani.

Cand am auzit ca sa casatorit am crezut ca, cu ala dar se pare ca m-am inselat.

Oricum ca si servicii nu am ce sa discut, isi face treaba. 

Oricum treaba ei, eu unul daca eram in locul ei cu unu ca asta de pe Meteor nu m-aș fi incurcat!

Bafta in continuare!

Divaghez un pic , da zi-ne de curizoitate ce lungime ai ? Apropo colega arata ok ? Nu ai retinut cum o cheama ca vreau sa o caut pe fb ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...