Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Buna Bianca. Azi la prânz doresc și eu o programare. Am încercat sa îți scriu pe wats, dar nu merge. Ți-am scris mesaj. As Di recunoscător dacă ai Răspunde.

Buna, nu folosesc wtp si zic mai bine sa ve auzim la telefon. Eu astazi la 12 o sa plec in Bucuresti.
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Te-ai dus la coroniști :D

Vaaiii, pai ma bate mama cu ei numai in cap, pai n-auzi ca nu mai voia sa ma primeasca sa intru in casa daca nu ma dezbrac si ma descult afara?😅cap de crima si mama, la mine in casa, cum intrii, e spirt si pe stanga, si pe dreapta, zici ca esti in spital, doar decorul difera, cred ca nu o sa ma mai lase sa ies din casa si aici o cam belesc eu😂

In rest, suntem bine, nu mai avem loc prin casa de provizii😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

eu nu mi-am făcut provizii. dar să te mint de nu îmi era poftă de niste paste cu ton și o limonadă .

Misiune imposibilă

Dc mai? Poti sa cobori sa iti iei, nu o sa patesti nimic ca iti faci casco😂
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Au golit românii rafturile 😃 mâine aprovizionează ( din nou )

 

la asta m-am referit

😂😂😂imposibil sa nu gasesti ceva, bai, faza tare, pana sa plec la Buc m-am oprit la un alimentar mic in Ct si era coada de 1 km si zic: "ce se ptrece?", la care unu imi raspunde "se intra doar unu cate unu". M-au luat nervii si am plecat, nu voiam decat o apa
Link spre comentariu

😂😂😂imposibil sa nu gasesti ceva, bai, faza tare, pana sa plec la Buc m-am oprit la un alimentar mic in Ct si era coada de 1 km si zic: "ce se ptrece?", la care unu imi raspunde "se intra doar unu cate unu". M-au luat nervii si am plecat, nu voiam decat o apa

Exact ce-am spus.

Misiune imposibila

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Daa, si sa stii ca mai mult ne sperie astia, atatea cazuri si niciun roman mort, hai ca si astia le infloresc, ori e dat ceva de la masoni, parerea mea, cica vor sa aduca populatia la 100 000, sunt o gramada de interpretari, dar nimeni nu stie de una naiba a mai aparut si toata asta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator usermma
Reputație: 0

In cazul ăsta

trebuie să repopulăm planeta

Pai daca traim noi, daca nu, o vor face urmasii, si tot asa, dar ne ducem departe, s-a murit unde a fost de murit, fix in inima Chinei, scopul a fost atins deja.
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...