Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

tu fata iti dai seama cat de mult mai mica ti sa face pasarica aia mini daca nu ai bateri in rezerva pentru vibrator si stai acasa 1 luna fara contact cu barbati?

😂😂😂asa ca pe tine te voi chema primul pentru a ma dezvirgina pentru a doua oara
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

taci fata ca am deja o saptamana fara pasa.... si sa sti ca ai fost ultima, chiar daca trebuie sa ma minti zi-mi ca am fost ultimul :D

N-ai fost ultimul😂😂😂

Sper ca vestea asta nu a venit ca un sut in coa*e😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Citisem intr-un comment de-al tau ca detii un Mercedes, dar e ok si Audi! :D

Pai am mercedesul din 2018, dupa cum bine vezi in poze, in BMW seria 7 din 2011, un audi a 6, tt-ul acesta, daca am facut poza cu masina abia inscrisa nu inseamna ca prima masina postata nu imi apartine😂
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Citisem intr-un comment de-al tau ca detii un Mercedes, dar e ok si Audi! :D

E ca si cand tu ai posta pe retelelele de socializare o poza cu un caine, si peste ceva timp pui poza cu alt caine, inseamna ca primiul caine nu iti apartine?

Nu, ca nu m-am suparat, a picat funny raspunsul tau😘😂

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

E ca si cand tu ai posta pe retelelele de socializare o poza cu un caine, si peste ceva timp pui poza cu alt caine, inseamna ca primiul caine nu iti apartine?

Nu, ca nu m-am suparat, a picat funny raspunsul tau😘😂

De la caine la masina este cale lunga! :D cainele de obicei il ai pana moare, dupa ce s-a prapadit pui alta poza cu altul... ca sa nu mai zic de pretul unui caine comparativ cu pretul unui autoturism... dar si raspunsul tau a fost funny :D

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

De la caine la masina este cale lunga! :D cainele de obicei il ai pana moare, dupa ce s-a prapadit pui alta poza cu altul... ca sa nu mai zic de pretul unui caine comparativ cu pretul unui autoturism... dar si raspunsul tau a fost funny :D

A fost doar un exemplu, nu stiam ca trebuia sa iti joc actiunea ca sa intelegi ce voiam sa spun
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

A fost doar un exemplu, nu stiam ca trebuia sa iti joc actiunea ca sa intelegi ce voiam sa spun

Stai linistita ca am inteles din prima ce ai vrut sa spui... doar ca a trebuit sa ma.pronunt si eu in legatura cu cat de amuzant este raspunsul dat.

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Stai linistita ca am inteles din prima ce ai vrut sa spui... doar ca a trebuit sa ma.pronunt si eu in legatura cu cat de amuzant este raspunsul dat.

Aaa, gen ai vrut sa fim chit, chiar daca aveai sau nu dreptate😂😂hai nu fii suparacios😂😘
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Aaa, gen ai vrut sa fim chit, chiar daca aveai sau nu dreptatehai nu fii suparacios

Dar cine este suparacios, mai Bianca? Pur si simplu am tras niste concluzii din pozele tale si am pus intrebarea... suntem amandoi amuzanti in felul nostru... :*

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Dar cine este suparacios, mai Bianca? Pur si simplu am tras niste concluzii din pozele tale si am pus intrebarea... suntem amandoi amuzanti in felul nostru... :*

😘😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ai de mine ce bataie la fundulet am rezervat pentru tine, ai noroc ca ai mentionat si bmw-ul ca ma suparam si plecam de aici cu TT-ul asta (copie de la mazda mx5) si renaultul ala cu steluta nu iti faci prieteni multi bianca :D

 

N-ai fost ultimul
Sper ca vestea asta nu a venit ca un sut in coa*e

 

Pai am mercedesul din 2018, dupa cum bine vezi in poze, in BMW seria 7 din 2011, un audi a 6, tt-ul acesta, daca am facut poza cu masina abia inscrisa nu inseamna ca prima masina postata nu imi apartine

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Dupa vizita mea ne-reusita la Karina aveam nevoie de ceva bun, bun si am sunat-o pe Bianca

  • sun la fata si imi zice ca ma primeste dar trebui sa astept aprox 45min si ma anunta ea cand pot sa vin,
  • zic ok am timp dau o tura pe la fetele de la strada sa vad ce mai avem noutati. si vai de mama dau la penny de o bunaciune tare rau de am uitat si sa franez - deci trec cu gura cascata pe langa ea si zic ca fac inca o data tura sa o invit in masina sa imi ocup timpul de asteptare cu ceva interesant, si nu ies bine din sensul giratoriu de la aurel vlaicu spre ciresica si ma suna bianca, zic vai vai vai ok bine mica asta futacioasa sa fute garantat bine nu fac greseala sa ratez intilnirea cu ea si raspund si ma indrept spre ea.
  • planul era clar sa ii rup pizdulicea aia mica!!!
  • ................si funduletul!!!!!
  • am profitat de faptul ca nu avea condoame si ma rugat sa aduc cateva, yes si eu aveam oricum cateva in masina, mda cele mai subtiri de la durex GEFÜHLSECHT = ca si natural, adica asa de subtiri ca condoamele din thailanda de scoti pula din fata si cauti condomul ca sa rupt de mult si nici nu ai observat. asa de subtiri si nice.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Locatie - 8,5 apartament ok la villa tonis dar canapeaua extensibila nu a fost solutia optimala pentru futai bun in camera aia.

Aspect fizic 9,5 moi ******, din partea mea putea sa renunte leger la hialuron in buze find ca mi a placut mai mult fara la inceputul ei in constanta, doar asa ca info daca te saturi de buzele de ratusca, exista o enzima care iti topeste tot hialuronul din buze in cateva ore.

 

Oral - 9,7+  fata asta chiar suge pula si o si ingite mai ales ne-intelegerea la sfarsit a fost un fel de turbo la nota din cauza ca eu am pregatit pe gogu cu mana pentru finalizare (never nu finalizam fara in seara aia) in timp cat ea sa ocupat foarte sexy de coaie cu limba si inainte de orgazm am predat luneta si bianca cred ca nu a prieceput ca vreau sa faca facial frumos cum stie ea, si a luat-o in gura si ma terminat CIM chiar daca am zis clar ca sunt ready. foarte placut mhhhhh


Anal - am uitat, am fost asa de fixat pe pasarica ei si pe FK la greu mhhh, .......motherfu**r ce regret ca nu am incercat putin sa vad sa simt si eu ca tare sexy arata si anusul ei.

Normal - 10 mi sa facut par in timp ce ma gandesc cum sa reconstruiesc tot ce sa intimplat vai vai, doggy, lot, missionar si toate de la inceput dinou, nebunie totala.

 

COF - nu a vrut cred ca i a fost prea multa sperma data trecuta.

 

CIM 10 - nu are in program a fost absolut accidental, I love it.

 

GFE 10 - Yes am stat impreuna la taclale la inceput la sfarsit este ca verisoara mica pe care o inveti la sex si te miri cat de talentata este. 

FK 10 - Nuuu cu voi doar cu mine, cu limbuta aia mica.

Igiena 10 in 2021 o sa o chem de ziua mea sa fie tava vie pentru sushi la bufet ca este tare apetisanta si ingrijita.

Durata - 1fin/50min

Cadou - 150

Primeste sigiliu de garantie TÜV ca iti salveaza 100% noaptea egal ce fata naspa ai futut inainte. abea astept sa incepem repopularea pamantului bianca.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator usermma
Reputație: 0

ai de mine ce bataie la fundulet am rezervat pentru tine, ai noroc ca ai mentionat si bmw-ul ca ma suparam si plecam de aici cu TT-ul asta (copie de la mazda mx5) si renaultul ala cu steluta nu iti faci prieteni multi bianca :D

Mersi mult de recenzie si te mai astept, ai vrut sa spui 250 ora, nu? :)))) inteleg, emotiile, ai tastat gresit, anyway, mersi mult de recenzie si o sa repopulam china ca aia am inteles ca nu mai au nicio problema 😂😂😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...