Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Neah, nu imi ia foc, din contra, se relaxeaza😆😆eu nu folosesc wtp deloc

🤦â€â™‚ï¸înseamnă ca stai bine rau..., ma surprinzi din ce in ce mai mult biaa 😂😘

 

Păcat ca nu ai watshap..ðŸ˜

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Epidemia de coronavirus ar putea duce la o nouă criza economica globala si la razboi, o sa ajungem sa ne dam in cap ca sa avem ce manca, nu vorbesc doar din punctul meu de vedere, vorbesc la nivel global! Nu mai avem acces la nimic, dreptul la libertate ni s-a taiat, multi oameni si animale vor muri de foame pe fondul ca nu vor mai avea resurse. Vom ajunge mai rau ca in 1907, suntem arestati la domiciliu (spun asta ca asa se observa), fara niciun ajutor din partea statului, pai daca noi stam in casa si nu avem acces sa facem nimic sa ne castigam existenta, de unde o paine? Noi nu vom muri din cauza virusului, vom muri de atata prostie si de saracie. O sa incepem razboiul, daca nu l-am inceput deja!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Dacă suntem arestați la domiciliu fane u zilele mai usoare bia 😂😂😂😂mai posteaza si u niste poze 😂😂🤦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Dacă suntem arestați la domiciliu fane u zilele mai usoare bia mai posteaza si u niste poze ‍♂‍♂

am vrut sa fiu si eu serioasa cu o stire si nu am reusit, tot la glume am instigat, o sa pun diseara, dar nu ma pune sa ma intorc cu fata in poze ca sanii i-am uitat in maternitate cand eram mica

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

am vrut sa fiu si eu serioasa cu o stire si nu am reusit, tot la glume am instigat, o sa pun diseara, dar nu ma pune sa ma intorc cu fata in poze ca sanii i-am uitat in maternitate cand eram mica

 

Lasă că nu-i problema 😂😂😂🤦â€â™‚ï¸ mie si-asa imi plac femeile cu sani mici 😂💃

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Pai nu imi place mie, trebuie sa imi placa mie si apoi tie.🤣

Normal ca o sa fac si cu partea din fata, doar sunt construita frumos cap-coada, ne vdm mai tarziu cand voi posta😚

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Pai nu imi place mie, trebuie sa imi placa mie si apoi tie.🤣

Normal ca o sa fac si cu partea din fata, doar sunt construita frumos cap-coada, ne vdm mai tarziu cand voi posta😚

 

Bine surpide-ne cu ceva frumos ca de fiecare dată cum stii u 😘ðŸ©ðŸ¤¦â€â™‚ï¸ poze dinalea adv

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

Buna Bia, ce idee minunata sa faci poza cu fata. Dar sa pastrezi trendul din ultima perioada... Piti sa faci poza din fata ca sa iti admiram piz.. si cu mana prin spate sa iti introduci degetele in... spate 🤣🤣🤣. Sau poate ai altceva de introdus acoli 🤔. Astept sa ne surprinzi

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Buna Bia, ce idee minunata sa faci poza cu fata. Dar sa pastrezi trendul din ultima perioada... Piti sa faci poza din fata ca sa iti admiram piz.. si cu mana prin spate sa iti introduci degetele in... spate 🤣🤣🤣. Sau poate ai altceva de introdus acoli 🤔. Astept sa ne surprinzi

Buna, cu mare drag voi folosi ustensilele pe care le port dupa mine tot timpul (degetele🤣), poate bati in dildouri, deoarece ai aflat ca ma ocup si cu altceva, nu voi mai folosi acele jucarii, tot din cauza virusului, s-a facut o curatenie generala in studio, trebuie sa comand altele si pana imi ajung mai dureaza.
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna Bia, ce idee minunata sa faci poza cu fata. Dar sa pastrezi trendul din ultima perioada... Piti sa faci poza din fata ca sa iti admiram piz.. si cu mana prin spate sa iti introduci degetele in... spate 🤣🤣🤣. Sau poate ai altceva de introdus acoli 🤔. Astept sa ne surprinzi

 

Ar fii bombă de ar introduce ceva in fund sau păsărica ðŸ©ðŸ˜‚😂💃 sa vedem cu ce ne surprinde 😂😂acuma pe timpu asta de arest la domiciliu 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

you're pervert, i know, but forgot about this :))))) i can't insert another objects in my holes just fingers :))))

Baga ce bagi numai sa fie ce trebuie ... Mai durează mult până le pui ne.ai facut curioși 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Baga ce bagi numai sa fie ce trebuie ... Mai durează mult până le pui ne.ai facut curioși 😂😂

Daaa, iubesc sa va tin in suspans, nu mai sta cu gandul, apare notificare cand postez, baga un film pana una alta, eu ma dusez, le voi posta dupa
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

 

🤦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸se putea si mao bine mai dezamăgit de data asta aveam alte așteptări de la tine 😂😂cred ca te.a luat virusu

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

 

🤦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸se putea si mao bine mai dezamăgit de data asta aveam alte așteptări de la tine 😂😂cred ca te.a luat virusu

Vezi ca o dai aiurea si te agat in pom😅
Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Vezi ca o dai aiurea si te agat in pom😅

 

 

Mon pai vrei sa te mint? 😂😂dacă nu sunt ce trebuie .... puteai mai mult dar mna ...lenea Asta... poti sa ma agăți si pe stâlp nu numai in pom 🙈🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...