Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Bine 🤗 dar sincer vezi ca poti si mai mult de atât parerea mea ...😘acuma mna u faci cum vrei 😂

Stiu😘 si astea sunt misto, doar ca nu le-am facut cum ai vrut tu🤣🤣
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Stiu😘 si astea sunt misto, doar ca nu le-am facut cum ai vrut tu🤣🤣

 

Păi dacă sti de ce nu faci cate una 2 din fiecare 😂😘u pui cu porția ia pune si cum imi plac mie sa vezi ce laude primesti 😂😂💃😘

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Pozele ca pozele..dar vrem să revi

Mersi, si eu as vrea sa revin, dar sa vorbim pe romaneste, situatia se inrautateste, treaba nu mai merge, nimeni nu se mai risca sa mai iasa din casa, totul va merge foarte slab sa stii, si m-am gandit ca decat sa incep munca si sa stau sa platesc mai mult niste nevoi, decat sa produc mai bine revin cand totul va fi ok😚
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Ne-ai tratat cu fundul :) . Si nici nu ai folosit degetele. Dar sunt convins ca te revansezi tu azi. Macar asta daca nu te putem vizita 😘

Bravo bine punctat fratelo asa i-am zis si eu ca poate mai mult decât atât😂😂 vezi bia nu numai eu sunt dezamăgit de pozele pe care le.ai pus mai sunt si alții, 😂😂😘

Link spre comentariu

Bravo bine punctat fratelo asa i-am zis si eu ca poate mai mult decât atât😂😂 vezi bia nu numai eu sunt dezamăgit de pozele pe care le.ai pus mai sunt si alții, 😂😂😘

Bianca , eu zic să le faci un filmuleț când te masturbezi, cu squirt ,când te joci cu o acadea,banana în gură. Hai că și tu ești creativa

 

hai să vedem cine e de acord

+++

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Asa deci, nu imi apreciati munca, lasa ca va tin minte si va taxez cu prima ocazie🤣🤣🤣am doi in vizor pana acum🤣🤣

Squirt nu pot face sa stii, nu orice femeie poate sa faca si sa stii ca alea care fac squirt folosesc trucuri, camera pacaleste pe oricine☺

Si daca as face un filmulet pe ce site l-as putea posta? Am tot incercat de-a lungul timpului sa tot uploadez filmulete

De videochat nu m-am apucat, lucrez in studio si este inchis momentan, este si normal

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bianca ti ai aratat artileria grea .. hai ca esti forta ..as da in tine ca mascatii in usa

😂cea mai frumoasa declaratie de dragoste, m-am emotionat pana la lacrimi
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

 

 

Cea mai frumoasa declaratie de dragoste, m-am emotionat pana la lacrimi😂😂😚

 

 

 

,😂😂squrit , au ce departe te-ai imaginat omu te vede pe un nor de bani țiți fai pe plac la om acuma nu-l dezamăgiii si pe asta 😂😂😘

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

ame="usermma" post="6110299" timestamp="1584903800"]

 

 

 

 

 

,😂😂squrit , au ce departe te-ai imaginat omu te vede pe un nor de bani țiți fai pe plac la om acuma nu-l dezamăgiii si pe asta 😂😂😘

Au, ce rautacios esti, sa imi trag palme cu picioru'🤣🤣
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Ia fii atent, fac un filmulez ca ma descurc mai bine, ca sa iti inchid gura tie rautaciosule si la inca un rautacios de aiciðŸ˜ðŸ¤£ðŸ¤£ sa imi spui pe ce site ca nu gasesc un site din vara de cand tot incerc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...