Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nimic nu va convine.... daca nu va da, de ce nu va da, daca va da, de ce va da.....poze, filmulete, se subintelege!

Oricum asa tipa open mind mai rar!!! Isi face reclama singura, vezi exact ceea ce cumperi! 10+

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Sunt faloasa normal ca m as mandrii sa fac un clip in audi, dar nu asta ai spus? Ai vrut sa spui audio frate...😂😂😂

Link spre comentariu

Era in casa 😂😂sora mea infine o las ca tine am gresit .... Am vrut sa scriu audio si so pus numai audi 😂 ai vazut ca ma.m corectat dupa am scris si audio si sonor 😂😂😂 numai pe misto esti pusa jur 💋 concluzia era sa vb si u ca aia pe Romaneste 😉 intelegi biaa 🤗

Link spre comentariu

https://imgur.com/jjXsJmD uite ce imi arata, am pus aici 2 poze, nu imi apare ca la tine

 

Pff nu stiu , de ce nu iti merge sa deschizi ... mor de nervi pe aplicatia pulii .... am zis sa pun video poate faci si u ca aia .... dar nu vrea site-ul asta sa ma ajute deloc 😂😂😡😡

 

Pe scurt era o tipa in casa ce se masturba rau de tot si gemea... vb pe românește.... si am zis poate iti dau o idee sa faci la fel cu sonor audio nu audi 😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...