Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Lasa ca la cate clipuri fac pt site deja sunt experta, n-am nevoie de profesori😅😅

 

 

Ce site si ce clipuri ? Dar eu nam zis ca ai nevoie de profesori off bia bia parca nu te mai recunosc 😂😂ok daca tot esti asa tare eu nu mai iti zic nimic ia sa vedem cat de experta esti 😘 zimi si mie cu site ala sa ma abonez si eu la el 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Nu, mi-a mai cerut cineva username-ul si nu am voie sa il dau, chiar nu il pot da, sunt doua joburi total diferite...sorry😣😣

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

E frumos cand o fata pune din proprie initiativa cate o poza sau ceva, dar cand rasfoiesti 6,7,8,9,10 pagini in urma si vezi cum acelasi utilizator cerseste si se milogeste ca un catelus, mie unu mi se pare penibil 🤭✌

ðŸ¤poate a fost euforia... sunt politicoasa cu oricine
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Maine voi avea treaba si in Constanta, care doriti sa ne vedem, pot plati un hotel ptr. cateva ore scurte sau ceva in regim hotelier, pentru ca doar maine pot veni, apoi va trebui sa ma intorc impreuna cu ai mei in Bucuresti.

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Pe mine poti conta, vin pentru o ora. Multumesc.

Ok, oricum voi anunta aici ora cand imi voi face prezenta in oras si daca sau unde am inchiriat😘
Link spre comentariu

Up nici o poza un video nimic ......😂😌bia ce ai pățit? Esti bine 😂😘

Alecule, vezi că vine Bianca în Constanța și poți avea pe viu ceea ce dorești prin poze și clipuri. Sunt convins că vei fi primul ei client. Ai de pla ta de ghertoi!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Alecule, vezi că vine Bianca în Constanța și poți avea pe viu ceea ce dorești prin poze și clipuri. Sunt convins că vei fi primul ei client. Ai de pla ta de ghertoi!

 

Ba martalog obosit , hai daca va tine bastonul si buzunarul, haideți maine la bia si sa ziceți si numele sa va mentioneze ea aici astia care tot va legați de pula mea? Sau nu va dau părinți bani ?😂😂😂 vor încărcat telefoane sa intrati aici si sa comentați aiurea ...19brutus87 .. jur pe viata mea , mie nu îmi plac bărbați dar pentru tine as face o excepție sa te muiesc un pic ca sa nu mai plângi dupa pula mea

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Te rog nu raspunde la provocari, nu raspundeti la provocari, nu imi stricati topicul, nu e obligatoriu sa vina nimeni daca nu se poate, eu oricum va trebui sa vin maine acolo, haideti sa nu ne certam pe ceva aiurea, Alecu, schimba-ti starea si nu mai provoca si tu, ca uite asa raspunzi tu, raspunde si baiatu, si va certati...

Link spre comentariu

 

Ba martalog obosit , hai daca va tine bastonul si buzunarul, haideți maine la bia si sa ziceți si numele sa va mentioneze ea aici astia care tot va legați de pula mea? Sau nu va dau părinți bani ?😂😂😂 vor încărcat telefoane sa intrati aici si sa comentați aiurea ...19brutus87 .. jur pe viata mea , mie nu îmi plac bărbați dar pentru tine as face o excepție sa te muiesc un pic ca sa nu mai plângi dupa pula mea

#csf #ncsf #ptpr

Link spre comentariu

Am auzit ca de maine vor baga armata pe strada si nu stiu daca voi putea sa mai vin, vedem ce ne rezerva ziua de maine.

Nașpa... rau ... speram sa vii daca nu ... iară trb sa ne "rugam" sa postezi cate ceva aici 😂😂😘mai ales acuma cu decesuu numai de noi nu ai chef ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...