Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

o sa pun un clip video in seara asta...am luat un telefon cu 4 camere si il testez sa vad ce face, ce nu face :)

Sunt si eu curios de performanta telefonului .

Totusi ti-as fi vesnic recunoscator daca ai folosi un inlocuitor de dildo , nu degete, care sa exploreze funduletul ala sexy. Se poate ?

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Sunt si eu curios de performanta telefonului .

Totusi ti-as fi vesnic recunoscator daca ai folosi un inlocuitor de dildo , nu degete, care sa exploreze funduletul ala sexy. Se poate ?

Ce as putea? Si gandeste te la lucruri care nu sunt tari...gen morcov, spray deodorant sau mai stiu eu la ce iti flutura mintea🤣🤣da-mi tu o idee
Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

Si daca stau sa ma gandesc ca o sa bag un strain in corp iar nu e bine :))))) lasa ca stiu eu ce fac :))

Sunt cinvins ca o sa iei cea mai buna decizie ;) . Nu pot sa iti spun eu ce sa bagi ca nu e posibil acum. Suntem amandoi izolati la domiciliu :). Dar o sa iti arat cand ne vom vedea :*
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Morcovul și castravetele ies din schemă că doar nu vrei să faci salată 😂🤣😂

Ce as putea? Si gandeste te la lucruri care nu sunt tari...gen morcov, spray deodorant sau mai stiu eu la ce iti flutura mintea🤣🤣da-mi tu o idee

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Sunt cinvins ca o sa iei cea mai buna decizie ;) . Nu pot sa iti spun eu ce sa bagi ca nu e posibil acum. Suntem amandoi izolati la domiciliu :). Dar o sa iti arat cand ne vom vedea :*

Mhmm😶😋😚
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Morcovul și castravetele ies din schemă că doar nu vrei să faci salată 😂🤣😂

🤣🤣🤣😂

Fac un teasing :)

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Am rezolvarea pt.tine, știu exact ce ar merge perfect și sigur îți face și placere.

Imi spui sau te gandesti? :))) eu m-am gandit, dar astept parerea ta finala, ma apuc sa beau pana te mai gandesti :)
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Cu a mea mamă cu a mea că e tare dor de-a ta și unde mai pui că se cunosc 😀

Hahahaha, esti cap de crima, am zis ca iti veni o idee buna si cand colo :))) si ideea ta e foarte buna, dar am zis ca cine stie ce idee iti veni (mai la indemana mea) :))) v
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Părerea mea ar fi să fii cu băgare de seamă în legătură cu filmulețul . Ai să ai mulți pe conștiință , vor avea probleme mari cu " bolțul " și vor ajunge în izolare instituționalizată 😂🤣😂

Hahahaha, esti cap de crima, am zis ca iti veni o idee buna si cand colo :))) si ideea ta e foarte buna, dar am zis ca cine stie ce idee iti veni (mai la indemana mea) :))) v

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Părerea mea ar fi să fii cu băgare de seamă în legătură cu filmulețul . Ai să ai mulți pe conștiință , vor avea probleme mari cu " bolțul " și vor ajunge în izolare instituționalizată 😂🤣😂

Eheheee😂😂mi-as dori eu sa fiu o bomba si sa bag barbatii in boala :))) deocamdata sunt o furnicuta, printre cele mai bune, abia ma vad 🤣🤣🤣
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...