Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Eu v-am spus ca fac teasing, deci m-am incadrat perfect sa stiti, nu am spus ca bag ceva sau ma axez mai mult pe analplay, eu stiam de pe zi ce urma sa fac 😚

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

tie iti place sa iti bati joc de noi, tot timpul asteptam sa futiii bine si simultan gauriile alea pana explodezi in trun squirting intensiv ca in filmuletul lui gica si tu doar teasing????????????

 

Eu v-am spus ca fac teasing, deci m-am incadrat perfect sa stiti, nu am spus ca bag ceva sau ma axez mai mult pe analplay, eu stiam de pe zi ce urma sa fac

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

tie iti place sa iti bati joc de noi, tot timpul asteptam sa futiii bine si simultan gauriile alea pana explodezi in trun squirting intensiv ca in filmuletul lui gica si tu doar teasing????????????

Pai asta a fost pacaleala de 1 aprilie. A intrebat ce vrem ca sa ne aprinda apoi a pus asta ca pacaleala. Dar diseara o sa puna si ce am rugat-o noi. Cu analplay / spray insert / squirt / moaninf.... Si tot ce mai vreti voi 😜

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator danydelmar79
Reputație: 0

La mine in bloc sunt doua apartamente de inchiriat....ce zici, te bagi si vii pt o luna aici? Nu cred ca e o idee rea sa fim "vecini" o perioada.... funduletul ala trebuie "pedepsit"....chestia e ca daca il tratam cum trebuie, pt domnisoara o sa fie o placere.... Important e sa petrecem timpul cat mai placut...ba un film, ba o p...a in curulet, se gaseste cate ceva de f...t in carantina. Ce n-as da sa fiu "blocat" in casa cu o tipa ca tine....

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Hai ca si alea au fost bune😅😋😚doar ca eu v-am spus ce voi face😅😅lasa ca poate diseara fac duble penetration nu va mai amagesc doar cu teasing

Link spre comentariu
Vizitator danydelmar79
Reputație: 0

Te astept cu drag sa revii dupa ce se linistesc lucrurile cu virusul asta. Pana acum observ ca imi placi mult, sper sa fie oarecum si cat de cat reciproc cand ne vom vedea. Daca si chimia din pat e ok, posibil sa fac abonament :))). Din ce inteleg de pe aici, produci dependenta :))

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Te astept cu drag sa revii dupa ce se linistesc lucrurile cu virusul asta. Pana acum observ ca imi placi mult, sper sa fie oarecum si cat de cat reciproc cand ne vom vedea. Daca si chimia din pat e ok, posibil sa fac abonament :))). Din ce inteleg de pe aici, produci dependenta :))

Hehe😎, vedem ce o fi cand se mai linistesc apele 😚

Mersi, ma bucur 🤗😆

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Succes în continuare Bianca, fi stăpână pe tine si după trecerea pandemiei poate ne vedem la Brașov.

Sigur ca da, succes si sanatate in continuare si pentru tine😙😙😙🤗
Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

Hai ca si alea au fost bune😅😋😚doar ca eu v-am spus ce voi face😅😅lasa ca poate diseara fac duble penetration nu va mai amagesc doar cu teasing

Hmmm.. double penetration= doua spray-uri ? Interesant. M-ai facut curios. O sa stau lipit de calculator sa vad 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Hmmm.. double penetration= doua spray-uri ? Interesant. M-ai facut curios. O sa stau lipit de calculator sa vad 🤣🤣🤣

Baaaa😂😂nm ma joc smecherule🤣🤣nu spray, miiinteeee baieeetiiiii😂😂😂😂😂Cum poti sa vezi cum ma distrug cu acele obiecte?😭😭😭😭😭😭n-ai inima?😣😣
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Ce as putea? Si gandeste te la lucruri care nu sunt tari...gen morcov, spray deodorant sau mai stiu eu la ce iti flutura mintea🤣🤣da-mi tu o idee

Asta am spus, adica sa excludem lucrurile astea
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

N-am cum sa bag corp strain in corp, asta nu :) poti sa ma bati, sa ma f*ti, sa imi faci ce vrei tu, stii cat de sexi este sa vezi o femeie jucandu-se cu fingers?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

Draga Bia stiu cat e de sexy. De asta sinurmaresc cu interes topicul. Inteleg punctul tau de vedere si nuo sa te bat 🤣 dsr o sa te f*t in toate orificiile cand te prind. E ok asa ? 🥰. Dac vrei diseara poti sa faci un closeup la fundulet dupa ce il pedepseti rau ( cateva minute si cu sunet de data asta ) cu fingers cum spui tu 😜

Ramane stabilit ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...