Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Bianca, corpul lucratorilor in servicii din Constanta iti multumeste pentru clipurile, pozele si faptul ca te deschizi in fata noaastra. Iti scriu aceste randuri cu pula par! Stiu ca esti in bucuresti ma intreb daca ai putea iesi pe casa scarii pret de vreo 15-20 de min, sa-ti dau ceva:) Esti buna cu draci! Asa femeie!

😂😂😂😂nu ma lasa mama

Serios

Care corpul lucratorilor in servicii din Constanta?😂

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

suntem un grup, mai multi colegi. Te admiram si dorim foarte mult. Ne gandim serios sa facem un banner si sa te asteptam la gara, cand ai sa te intorci:) 

Ai un fundulet...l-as diezmerda(sa nu zic altceva)  cateva ore, in toate felurile.. cum intra aratatorul tau in el, aw!!

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Stai să vezi cate cereri în PM ai să primești și câte aici . Nu ai ideie câți doritori sunt să-i apreteze.😂🤣😂

Am oprit ca fraiera pm-ul si nu mai stiu cum sa il activez😂😂
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

suntem un grup, mai multi colegi. Te admiram si dorim foarte mult. Ne gandim serios sa facem un banner si sa te asteptam la gara, cand ai sa te intorci:)

Ai un fundulet...l-as diezmerda(sa nu zic altceva) cateva ore, in toate felurile.. cum intra aratatorul tau in el, aw!!

Pai eu nu trec pe la gara :) cum facem? Facem ceva frumos in fata cladirii?🤣
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bai...baietule🤣

Lasa-ma😂😂

Va rog eu nu mai vorbiti prostii aici, parca dinadins faci🤣am avut o discutie cu cineva si ia uite ca apari tu😂

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Binaca, daca ai un prezervativ, poti sa-l rulezi pe o banana, e ea mai colturoasa da' o s-o simti mai bine:)

Bai...baietule🤣

Lasa-ma😂😂

Va rog eu nu mai vorbiti prostii aici, parca dinadins faci🤣am avut o discutie cu cineva si ia uite ca apari tu😂

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Binaca, poate ne poti primi pe rand, cate doi deodata sau, daca nu ai incercat, in grup:)

Nu va mai primesc pe niciunu ca m-ati enervat cu nervii🤣
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bia nu le mai da material de labă că statisticile spun că laba orbește. Câți cunoști cu ochelari?😂🤣😂

M-ai pus pe ganduri...pe nimeni. Chiar pe nimeni.

Cred ca ajung la concluzia ca laba face mușcheți🤣si barbati cu fizic ok si placut :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Păi atunci concluzia ar fi că cei ce au fost pe la tine stau bine cu vederea. Ceilalți sunt cu parbrizul aburit.

M-ai pus pe ganduri...pe nimeni. Chiar pe nimeni.

Cred ca ajung la concluzia ca laba face mușchețisi barbati cu fizic ok si placut :)

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ce faci ma tuk tuk driver nu mai ai client de te bagi cu freza in curul nostru pe topic aici??

obisnuieste-te ca topicul asta o sa depaseasca leger 500 de paginii pana scapam de virus si poate iti ei si tu adio intre timp.

 

Cata labareala e pe acest topic. Oare cand va opriti si voi din lins in cur si laba vazand niste poze? Asa rau v-a afectat creierul acest virus?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 2 guests

×
×
  • Creează nouă...