Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Bianca, am o intrebare pt tine! Am observat ca nu iti mai pot trimite PM, as fi vrut sa te intreb ceva personal! Ia vezi cum faci? :D

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

Cum am facut o pauza de topic , cum a explodat totul pe aici. Intrigi , poze , Bia in vizita in Cta....

Offf Bia, nu spuneai ca faci pauza ? M-ai cam pacalit. Te poti revansa in prima faza cu filmuletul ala pe care nu ai mai vrut sa il faci si dupa criza covid cu sedinte prelungite de f...t 😜

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Cum am facut o pauza de topic , cum a explodat totul pe aici. Intrigi , poze , Bia in vizita in Cta....

Offf Bia, nu spuneai ca faci pauza ? M-ai cam pacalit. Te poti revansa in prima faza cu filmuletul ala pe care nu ai mai vrut sa il faci si dupa criza covid cu sedinte prelungite de f...t 😜

M-ai prins in ofsaid. Asta ai asteptat :)))

O sa fac in seara asta... doar ca sa vedeti cum imi sta blonda :)))

Daca nu iese ma vopsesc ciocolatiu, o culoare mai calda...

Link spre comentariu

Eu cand am zis ca are probleme cu organul genital nu m a crezut nimeni..si la mine isi punea mana intre burta mea si pasarica ei chiar daca dadeam f incet..si nu e vb ca a rupt o cineva inainte ca eram primul client pe ziua aceea..doar ca are probleme cu ea..fapt recunoscut si de ea ca a avut probleme acum cateva luni..nici nu poti sa ti dai drumul..poate sa aiba GFE de 20 daca ma duc sa dau bani si sa nu pot sa fut e egal cu 0..

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Zdreanto, recenzia pe care baiatul a scris-o este din luna ianuarie. Baiatul a dat copy aseara la text si mi-a aratat ca ne stim. Ce naiba mai cauti dupa atata timp aici?😂😂😂

Auzi tu, strica-mi piata cand o sa revin in Ct, ca sunt plecata de o luna si ceva de acolo si nu are rost acum peste prost, ti-ai irosit timpul degeaba acum😂🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Da frate, am avut ceva probleme cu el, clientul nu m-a informat ca o are de 23 si am fost nevoita sa aleg sa nu facem contact sexual decat sa ma sparg, altceva??

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Hei Bia, calmeaza-te draga! Ai uitat? Tu ai deja clientela ta formata! Chiar crezi ca ti-ar putea fura cineva asta in afara de tine?! Totul depinde de tine draguto! Nu e nevoie sa te certi de pomana... daca ai inteles ce am vrut sa iti scriu! :*

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Of! Stai ca nu am netul ada bun acum sa iti scriu pe mail... dar nu e ceva urgent in orice caz! Iti voi adresa o intrebare sau doua! Stai chill! Nu te mai aprinde aiurea, fii zen! Doar asa ai de caatigat... nu mai injura ca nu iti sade frumos! Asculta sfatul unui prieten! Te pupic! :*

 

Stiu :) doar ca se mai trezeste...in fine.

A mers sa imi scrii acolo?

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Bia, nu vrea sa mi se deschida mail-ul, mai folosesti whatsapp-ul pe vreunul dintre numere? Scurt doua intrebari si stergem conversatia! Fara martori! :D

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Eh, puii mei... lasa ca incerc mai tarziu cand imi va merge mai bine net-ul... am spus ca nu mi se deschide mie mail-ul meu din cauza netului... poate mai tarziu merge!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bianca, pune si tu adresa de e-mail aici, sa ne bucuram si noi, cei cu sub 200 de postari, de posibilitatea de-ati scrie si trimite clipuri cand ne-o frecam in timp ce-ti privim pozele, clipurile

  • Like 1
Link spre comentariu

pai normal ca injuri..un om cand nu mai are argumente incepe sa injure. eu nu am scris recenzie si ce spun aici nu este pentru a nu mai avea tu clienti..pe mine nu ma afecteaza cu nimic daca ai tu un client pe zi sau 100..scopul acestui forum este de a ne ajuta intre noi..iar eu vreau ca cei care te viziteaza sa stie la ce sa se astepte. Daca ei aleg sa vina si sa nu poate sa faca sex normal cu tine ci doar oral masaj sex intre sani etc nu conteaza.. e alegerea lor

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bai gustere, cum naiba se facu ca tu cand mi ai facut prima recenzie total negativa erai in dezacord cu mine si cu ce scrisesera ceilalti? S-a vazut clar ca ai fost chitit sa vii aici pe topic si sa imi scrii vrute si nevrute. Ai uitat? Uita-te in urma te rog, si spune-mi daca esti asa galant si cine te-a sustinut. Nu zic ca nu am stari proaste sau mai stiu eu ce, doar ca nimeni, dar nimeni in 9 luni nu a scris ce ai scris tu in cateva minute despre mine, logat fiind pe acest forum de doar cateva ore. Oricine ai fi, ne mai intalnim noi si poate ca o sa imi dau seama de unde naiba ai rasarit de te-ai pus pe capul meu.

Link spre comentariu

Vizitator usermma
Reputație: 0

Lasa ma ca sunt multe femei frumoase si fara sani, daca tu crezi ca un barbat se simte bine cu o femeie doar atunco cand are sani atunci esti un mare dobitoc

Iar daca tu crezi ca un barbat nu se simte bine cu mine atunci esti dublu dobitoc

Oricum raman la ideea ca esti un peste si atat, nu numai eu am ideea asta, de la prima ta recenzie uita te sa vezi cate pl ti ai luat in cur din cauza faptului ca te ai pus pe mine

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...