Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In primu rind...ie dreptu tau la intimitate ! Ie protectia ta !!!

 

In al doilea rind...nuti cere nimimea acilea sati devoalezi identitatea ! Niminea...nisiodata !!!

 

In al trilea rind...clar nu iejti genu fotogenic. Ai un trup traznet...aratal !!!

 

In al patrulea rind...vorba prin orasi ie ca ai un lindic mari si frumos. Aratal...cistigi moi mult asea !!!

 

In al cincilea rind...zinbeste in lindicu mieu ! Tu nu rizi in nicio poza !

 

In al saselea rind...taci !!! Daca nu ai doar ceva frumi di zis acilea...nu moi zi apsolut nimika !!!

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Pozele acelea 2 (primele) sunt recente, trebuie sa recunoști ca arat bine la fatau

Tu chiar vrei sondaj de opinie sa vezi ce cred cititorii de aici despre fatza ta?

Eu zic sa stai cuminte si sa nu mai provoci domnii sa spuna ce gandesc ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Aici gresesti!! Ce e rau in a fi transparent? Macar iti faci o idee la cine mergi, sa nu ai surprize la usa.

 

Biancule...scuze o secunda draguta ca fac o leaca di offtoping acilea sal rizolv pi Kidu asta ! ;)

 

Poi daca io gresesc...ia fi mah tu transparent si pune o poza cu mecla ta acilea so vaza tat poporu !!! :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Biancule...scuze o secunda draguta ca fac o leaca di offtoping acilea sal rizolv pi Kidu asta ! ;)

 

Poi daca io gresesc...ia fi mah tu transparent si pune o poza cu mecla ta acilea so vaza tat poporu !!! :)

Eu nu ofer nimic spre vanzare. M-ai inteles? Atunci cand cumperi ceva fie ca o faci de pe net sau la Mega vrei sa vezi cum arata produs.

Daca nu faci asa iti sugerez data viitoare cand cumperi din piata sa inchizi ochii si sa iei ce prinzi la mana...mystery box

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In primu rind...ie dreptu tau la intimitate ! Ie protectia ta !!!

 

In al doilea rind...nuti cere nimimea acilea sati devoalezi identitatea ! Niminea...nisiodata !!!

 

In al trilea rind...clar nu iejti genu fotogenic. Ai un trup traznet...aratal !!!

 

In al patrulea rind...vorba prin orasi ie ca ai un lindic mari si frumos. Aratal...cistigi moi mult asea !!!

 

In al cincilea rind...zinbeste in lindicu mieu ! Tu nu rizi in nicio poza !

 

In al saselea rind...taci !!! Daca nu ai doar ceva frumi di zis acilea...nu moi zi apsolut nimika !!!

 

;)

ai dreptate în legatura cu tot ce ai spus și trebuie sa zâmbesc, mi se spune des
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu nu ofer nimic spre vanzare. M-ai inteles? Atunci cand cumperi ceva fie ca o faci de pe net sau la Mega vrei sa vezi cum arata produs.

Daca nu faci asa iti sugerez data viitoare cand cumperi din piata sa inchizi ochii si sa iei ce prinzi la mana...mystery box

 

Ie tari...acilea in Ieuropa...in cari ie fapta penala sa cunperi servisii secsuale dila o o curva ! Pi curva o lasa in pace...nui fac chear nimica...da pi mascul il ard !!!

 

Tu nu vinzi...da cumperi ! Acilea nu ie Mega...si nu vorbim di Corn Flakes. Imoral ie sa si vinzi...da sa si cumperi. Asea ca cu transparenta asta totala...si curvele, dara si curvarii merge blat !

 

Da daca tu insisti sa fi transparet si curajos...nu moi invata doar curvele sasi puna fatza acilea. Lead by example...si postraza mecla ta transparent acilea. Sa ni ridem si noi restu cari nu dorim transparenta asta totala !!!

 

;)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ai dreptate în legatura cu tot ce ai spus și trebuie sa zâmbesc, mi se spune des

 

Daca ascultai cind tiam spus "calm da fuck down"...si citeai cu mintea clara apsolut tat cie tiam zis...nu numa cami dadeai cu totu dreptate...da ierai muuuult moi cistigata !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

1. Daca fata alege sa puna poze cu fata este alegerea ei! Si doar a ei! Daca fata ei este frumoasa sau urata asta tine de gusturile fiecaruia.

2. Cand am zis de "transparenta" m am referit ca prefer sa vad o fata, buna rea cum o fi. Decat sa vad poze care nu reflecta realitatea, poze filtrate, care o fac pe fata sa arate cu 20kg mai slaba, unghiuri care o avantajeaza etc.

3. Ai pus mai sus o poza cu o domnisoara cu pula, daca vedeai un anunt doar cu fata ei si nu specifica ca are pula si mergeai la usa ei, erai multumit?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Pai...știu, dar m-am simțit aiurea. Scuză-mă, dar cum sa nu te enervezi când își dau cu părerea și nu m-au văzut deloc... Tomberonista, nu știu ce sa mai zica urat de mine

Trompetisto ,ti ar trebui o masca 😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...