Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

1. Daca fata alege sa puna poze cu fata este alegerea ei! Si doar a ei! Daca fata ei este frumoasa sau urata asta tine de gusturile fiecaruia.

2. Cand am zis de "transparenta" m am referit ca prefer sa vad o fata, buna rea cum o fi. Decat sa vad poze care nu reflecta realitatea, poze filtrate, care o fac pe fata sa arate cu 20kg mai slaba, unghiuri care o avantajeaza etc.

3. Ai pus mai sus o poza cu o domnisoara cu pula, daca vedeai un anunt doar cu fata ei si nu specifica ca are pula si mergeai la usa ei, erai multumit?

Mah pretine...ai si tu 3 postari pi forum da ti ierrijezi dija in vector di opiniie !

 

Io am zis doar di identitatea fetelor. Probabil pi Bianca no cheama Bianca in buletin...ca ar fi proasta sa foloseasca numele iei real. Bianca ari 21 di ani. Pila 31 osa vria sa se marite...si osa se dea fata mare la pretendent...si ghici cie...ie dreptu iei. Da dupe aia ca tini...aia cari vin acilea si in numele transparentei afiseaza pagina privata si civila di Feisbuci a feti...ie OK...ca cumperi tu !!!

 

Mah baete...tu nu cumperi nimika ! Tu doar inchiriezi !!! ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ce dracu tii gura aia deschisa in poze? Te ai invatat cu madularul in gura? Si cand te dai cu ruj, da te dracu normal , daca vrei buze mari, exista acid hialuronic nu sa te manjesti cu rujul ala pana aproape de nas ca sa zici si tu ca ai buze mari ! Mai lasa dracu legalele ca nici obraji nu ai !

  • Like 1
Link spre comentariu

Mah pretine...ai si tu 3 postari pi forum da ti ierrijezi dija in vector di opiniie !

 

Io am zis doar di identitatea fetelor. Probabil pi Bianca no cheama Bianca in buletin...ca ar fi proasta sa foloseasca numele iei real. Bianca ari 21 di ani. Pila 31 osa vria sa se marite...si osa se dea fata mare la pretendent...si ghici cie...ie dreptu iei. Da dupe aia ca tini...aia cari vin acilea si in numele transparentei afiseaza pagina privata si civila di Feisbuci a feti...ie OK...ca cumperi tu !!!

 

Mah baete...tu nu cumperi nimika ! Tu doar inchiriezi !!! ;)

Chiar eram curios cat dureaza pana sa te iei de "vechimea" mea.

Observ ca nu are rost asa ca ...

Cum am stat pana acuna guest sau fara sa postez pot sa o stau si de azi inainte.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Uite asa pozez eu, pai ți am zis eu ma ca pozele diferențiază de realitate, mi ai văzut buzele în realitate? Știi tu sigur ca asa am făcut buzele? Eu m am nascut stramba, și vad și oleacă în cas

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pai...știu, dar m-am simțit aiurea. Scuză-mă, dar cum sa nu te enervezi când își dau cu părerea și nu m-au văzut deloc... Tomberonista, nu știu ce sa mai zica urat de mine

Fatah...ascultama in lindicu mieu si taci !!!!!

 

Toti sor prins ca iejti varza cu nervi ! Toti sor prins ca iejti clantoasa si cati plasi sa ai ultimu cuvint ! Toti sor prins ca vrei tu sai dovidesti si sati fasi driptate ! Toti ti provoaca acuma...inclusiv io ! Toti ti invata...fiicari in felu lor...ca nui ca tini...si ca nosa iasa nisiodata ca tini acilea !!!

 

Ascultama ! Taci !!! ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Chiar eram curios cat dureaza pana sa te iei de "vechimea" mea.

Observ ca nu are rost asa ca ...

Cum am stat pana acuna guest sau fara sa postez pot sa o stau si de azi inainte.

Mah pretine...

 

In primu rind...deviiezi discutia. Noi acilea o invatam pi Binaca cum ie cu conportamentu pi forum ! Nu pi tini ! Vriei o discutiie despre transparenta...dischidi toping pi DG !

 

In al doilea rind...bati cinpiii ! Tu gindesti doar cu pula...si ca pula ta vria sa vaza mecle ca pi Feisbuci ! Aci nu ie Feisbuci. Aci ie imoral...ilegal...si nu transparent !

 

In al treilea rind...daca chear tii la fete...chit ca ie curve...li inveti di bini. Li inveti sa se protejeze...cai o lume sluta si urita !

 

Daca vriei sa taci...taci...ca io nam fost inpresionata cu ciai avut di zis !!! ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fataaaah...asculta la mini !

 

Ignorai pi tati !!!

 

Nu moi raspunde la nisiunu...indiferent cieti zice...sau ci ti intreaba acilea !

 

Vorbesti doar cu mini. Fara drasi...fara nervi...calmo paciento !!!

 

Ok ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fatah...ma scuzi citiva ore...io ma duc la futut acuma...asea ca lipsesc.

 

Vriau sa ti vad daca rezisti pin deseara sa nu tastezi nimka acilea. Nisi macar un cuvint. Da uiti...casa nu zici cas incorecta si aspra...ai voie sa li baji doar emoticoane !!!

 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Insula de Smarald
  • Oras:Insula de Smarald

Fatah...ma scuzi citiva ore...io ma duc la futut acuma...asea ca lipsesc.

 

Vriau sa ti vad daca rezisti pin deseara sa nu tastezi nimka acilea. Nisi macar un cuvint. Da uiti...casa nu zici cas incorecta si aspra...ai voie sa li baji doar emoticoane !!!

 

:)

Sau poză cu lindicu'?
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...