Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

ÃŽți propun o afacere . Să mă și tunzi :)) că e jale cu programările la deschide

:)))) pai ai de ales, ori te tund eu, dar o luna poti o sapca😂...ori astepti pana se deschid saloanele :))))))
Link spre comentariu
Vizitator danydelmar79
Reputație: 0

Buna, Bianca. Maine de la ce ora incepi programul? Nu as vrea sa fiu prea matinal dar daca nu ne grabim, as vrea sa incercam tot "meniul"... te pup

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Buna, Bianca. Maine de la ce ora incepi programul? Nu as vrea sa fiu prea matinal dar daca nu ne grabim, as vrea sa incercam tot "meniul"... te pup

Buna, maine incep de la 9, te pup
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Nu folosesti whatsapp?

Nu,imi este mai simplu asa, care doreste sa vina si este interesat va suna direct fara alte introduceri😙
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bia nu ai drum și la Brașov?

Din pacate nu am in program asa ceva, dar cine stie?! Mi-ar prinde bine o vacanta🤗
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

. Ce serioasă santem🙄🙄ðŸ˜ðŸ˜..vezi daca mai scoți limbuta mult o sa...ți o muscðŸ˜ðŸ˜ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹

😄😄😄te sarut😘
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

vreau să te întreb ceva intre 4 ochi dar nu știu de ce nu îți pot da mesaj privat și nici Whatsapp văd că nu ai... deocamdată nu pot vb...

Nu obijnuiesc sa folosesc wtp pentru ca se gasesc samsari neinteresati de serviciile mele sa ma deranjeze inutil... Ne stim? daca ne stim putem sta de vb altfel, eu si clientii mei avem o relatie foarte deschisa si buna, dar daca nu ne stim...nu stiu cum sa fac sa imi spui ce ai de obiectat, ca m-ai facut curioasa😄...ma poti gasi aici, pe adresa de e-mail "[email protected]"
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...