Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Telefon: 0721***170
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721***170
  • Oras:Constanta

Vizita scurta!

Note

ON 10

Np 10

Gfe 9+

Locatie 10 (n-am vizitat baia)

N-am mai apucat restul si asta spune destule :P

Link spre comentariu
Vizitator danydelmar79
Reputație: 0

Am vizitat-o aseara pt o fantezie pe care o aveam de mult dar pe care nu i-o impartasisem si ei.... Foarte deschisa la provocare, un anal de poveste asa cum mi l-am si imaginat...din pacate am terminat inainte sa termine si ea,se pare ca modul (punerea in scena) i-a priit si ei. Chiar mi-a soptit la ureche sa incerc sa prelungesc pana termina si ea intrucat ii placea maxim. Ca si sfat si cred ca mi-l va lua in serios, sa cumpere o oglinda mare apropiata de dimensiunea usii... e o frumusete sa vezi detaliile cand futi.... Nu cred ca are nevoie de note, 10 ar fi prea putin pt ce a iesit aseara. Eu unul o sa o mai vizitez, e o domnisoara vare si arata bine si care are si atitudine ok fata de clienti.

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Vizita scurta!

Note

ON 10

Np 10

Gfe 9+

Locatie 10 (n-am vizitat baia)

N-am mai apucat restul si asta spune destule :P

mersi mult de vizita, chiar m-am simtit bine cu tine tu fiind si dotat😚😚te sarut si astept urmatoarea vizita😈
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Am vizitat-o aseara pt o fantezie pe care o aveam de mult dar pe care nu i-o impartasisem si ei.... Foarte deschisa la provocare, un anal de poveste asa cum mi l-am si imaginat...din pacate am terminat inainte sa termine si ea,se pare ca modul (punerea in scena) i-a priit si ei. Chiar mi-a soptit la ureche sa incerc sa prelungesc pana termina si ea intrucat ii placea maxim. Ca si sfat si cred ca mi-l va lua in serios, sa cumpere o oglinda mare apropiata de dimensiunea usii... e o frumusete sa vezi detaliile cand futi.... Nu cred ca are nevoie de note, 10 ar fi prea putin pt ce a iesit aseara. Eu unul o sa o mai vizitez, e o domnisoara vare si arata bine si care are si atitudine ok fata de clienti.

Deci efectiv am primit un anal cum nu am mai primit in viata maðŸ˜ðŸ˜abia astept urmatoarea runda😅te pedepsesc eu ca nu am apucat sa ma termin, ai o restanta deja 😈😆este o idee buna la partea cu oglinda, daca o primesc e si mai bineðŸ˜sau ar trebui sa solicit o rugaminte la proprietar, dar sper sa nu imi iau hate mult😂😂te pup si ai fost foarte ok😘
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Parca nu făceai FK

😂😂😂chiar m-am uitat la recenziile de azi sa vad daca cineva a pomenit "FK" si apoi am vazut ca ai raspuns la altceva :))) pai nu facðŸ˜ðŸ˜€sarut virtual :))😋😙
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

😂😂😂chiar m-am uitat la recenziile de azi sa vad daca cineva a pomenit "FK" si apoi am vazut ca ai raspuns la altceva :))) pai nu facðŸ˜ðŸ˜€sarut virtual :))😋😙

😂😂😂
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Top ,sper ca data viitoare sa stam o ora,cand vin de la bucuresti😃😃ðŸ˜

Te sarut ochi frumosi😇ðŸ˜ðŸ˜˜iti multumesc din suflet si m-am simtit foarte bine cu tine
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fata asta este aur... Și aur de ala adevărat nu turcisme ieftine...

Sunat programat ajuns în zona destul de aglomerata privind parcarea dar merge lăsată pe Lăpușneanu liniștit mașina.

Sunetul tocurilor ce se auzeau în timp ce vorbeam cu ea la telefon erau parca un preludiu la ce va urma.

Și cata dreptate avusei...

După ce sa deschis usa am avut surpriza super plăcută sa vad o super fata cocoțata pe niște tocuri cu un zâmbet relaxat.

Am trecut la o mica discuție o țigară una alta unde am descoperit un pic și din caracterul ei în plus fata de ce se vedea fizic.

Am trecut la un dus... Rece ca deh 20 20 probleme cu apa și am trecut la proba fizica... Am dat hainele jos de pe ea cu aceasi bucurie când scoți un dop de la o sticla de vin super bună și am început lupta...

O tehnica la oral pe sufletul meu un 10 ++++ urmat de un futai în adevăratul sens la cuvântului unde picăturile de transpirație de pe mine parca se topeau pe corpul ei fierbinte... Și nu de la Covid fierbinte. Fatuca asta este făcută pentru a fi fututa. Dar un futai în adevăratul sens al cuvântului fără badaranisme ieftine.

Una peste alta un 10 care era cu multe plusuri dacă nu era dusul rece. Dar pana la urma dusul rece, mai ales cel la final a fost perfect ca să ma trezească la realitate căci eram undeva în wonderland după experienta cu ea.

Cred ca locul ei este în top fără discuție dar ma bucur ca încă nu este acolo ca după am ajunge greu de tot la ea.

Daca nu își ia basinile altora ajunse "sus" este o amanta perfecta.

Halatul 250 plătiți la final. Meritați cu prisosință...

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...