Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

cea mai mare comedie este viata in sine.  :bow

 

Pai tu ai tupeul sa vii aici sa imi spui ca eu te-am deranjat? m-ai surprins astazi din discutiile tale telefonic, ma suni, ma intrebi daca am venit, am stat sa imi amintesc cine esti, mi-ai amintit pana la urma cine esti si mi-ai spus ca vii mai incolo la mine, am incheiet convorbirea frumos. Ai sunat din nou peste nici 2 minute la care eu ti-am respins crezand ca ai gresit numarul, apoi la al treilea apel am raspuns, din nou imi spui ca "buna, ce faci?" si zic bineee, dar am discutat acum 4 minute, ai uitat? La care tu "da, nu ca voiam sa te intreb ce mai faci, ce mai zici? ia zii, ai avut clienti azi?" Si ti-am inhis din start pentru ca astea nu sunt conversatii pe care trebuie sa le purtam si nici ca ti-am mai raspuns si nici ca ti-oi mai raspunde pentru tupeul aplicat. Tot tu ma intarati, tot tu vii aici cu un tupeu fantastic domne ca tot eu am ce am?

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

bianca draga pune cosuletul de condoame folosite la usa si poate verifica fara sa sune!

 

Nu mai radeti mai de el, tocmai azi ce am avut o vizita cu respectivu' si din discutiile noastre nu prea a vrut sa scape ce a scapat, sunt persoane carora le place asa sa stie cati te-au .... sau nu stiu, dar ma simt prost ca se vorbeste de elnu a vrut nici el sa se interpreteze gresit, Ronaldo

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Servicii/tarife? Locatia?

Locatia:aceeasi;

Servicii: masaj de relaxare, sex oral (in funct. de igiena sau protjat), sex normal, sex anal, diferite pozitii, mici fantezii;

Preturi:100/250.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

primu din stanga scrie low carbs, pai tu ai nevoie de carbohidrati

pana mea...eu am vazut, dar ma gandesc ca sunt alti compusi in produs prin care ma pot ingrasa
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

pana mea...eu am vazut, dar ma gandesc ca sunt alti compusi in produs prin care ma pot ingrasa

Shaworma, pizza si mc in fiecare seara, dar odata ce teai ingrasat sa incepi sa le reduci, ca dupaia te chinui sa slabesti :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

zilnic pe o perioada de 2 saptamani jumari cu paine alba si un desert bun la sfarsit si te faci bbw, uita de prafuriile astea de proteine ca nu ajuta in contra iti accelereaza arderea de grasimi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

zilnic pe o perioada de 2 saptamani jumari cu paine alba si un desert bun la sfarsit si te faci bbw, uita de prafuriile astea de proteine ca nu ajuta in contra iti accelereaza arderea de grasimi.

ar fi ceva, bb😙
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...