Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Și in ce ne băgăm pwla 🙄🙄ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

In mine, desigur :))) doar stii vorba aia: "fute ce-i frumos"
  • Like 2
Link spre comentariu

Trebuie sa recunosc. ÃŽmi place ca te descurci, dacă nu intra, ii faci nod și tot sta. Asta însemna să vrei ceva cu adevărat. (la curea ma refeream)

Chiar dacă nu am fost pe același interval orar pana acum, abia aștept sa te cunosc. 😉😉😉

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bia ceva , mai nou inafara de degete in cur si pizda nu ai ce sa bagi , vino si u cu ceva mai nou 😉 pentru clientii tai surpindene placut te pup 😘

Uite, hai sa facem ceva, vino tu cu un cadou (e pe 29 iul. ziua mea), dar imi faci cadoul mai devreme, te las sa imi aduci un dildo cat vrei tu de mare, apoi eu ma voi masturba cu el in toate gaurile, si iti vei fericii ziua cu mine :)) vrei?
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Trebuie sa recunosc. ÃŽmi place ca te descurci, dacă nu intra, ii faci nod și tot sta. Asta însemna să vrei ceva cu adevărat. (la curea ma refeream)

Chiar dacă nu am fost pe același interval orar pana acum, abia aștept sa te cunosc. 😉😉😉

Aww...😚😚te saruuut si abia astept sa te cunosc, atat pe tine, cat si pe Costi Jr.
Link spre comentariu

Uite, hai sa facem ceva, vino tu cu un cadou (e pe 29 iul. ziua mea), dar imi faci cadoul mai devreme, te las sa imi aduci un dildo cat vrei tu de mare, apoi eu ma voi masturba cu el in toate gaurile, si iti vei fericii ziua cu mine :)) vrei?

Ce super sunt onomasticile tale,Bia... :))))

Accepti si cadouri in natură? :)))

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Ce super sunt onomasticile tale,Bia... :))))

Accepti si cadouri in natură? :)))

Ohoo, eu accept, dar buzunarul te tine?😂
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Ce super sunt onomasticile tale,Bia... :))))

Accepti si cadouri in natură? :)))

Am uitat ca esti zodia taur si trebuie sa subliniez faptul ca sunteti mai chitrosi asa :))))))
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Materialistă mică ce eÅŸti... :))))

Răspunzi ÅŸi tu la telefon,sau iar l-ai dat pe vibrații ÅŸi te "bucuri" de el? :))))

Am fost ocupata cand ai sunat, te nimeresti doar atunci, legat de mesajul tau eu as avea nevoie de un dildo in permanenta, nu de scula ta😋😂
  • Like 2
Link spre comentariu

Uite, hai sa facem ceva, vino tu cu un cadou (e pe 29 iul. ziua mea), dar imi faci cadoul mai devreme, te las sa imi aduci un dildo cat vrei tu de mare, apoi eu ma voi masturba cu el in toate gaurile, si iti vei fericii ziua cu mine :)) vrei?

 

Ok super asa o sa fac , numai ca vreau si eu un cadou din partea ta cand iti auduc dildou,facem un video amandoi cu 2 penetrari si raman si eu cu o amintire placuta ? ce zici facem combinatia ?

Link spre comentariu

Vizitator usermma
Reputație: 0

 

Ok super asa o sa fac , numai ca vreau si eu un cadou din partea ta cand iti auduc dildou,facem un video amandoi cu 2 penetrari si raman si eu cu o amintire placuta ? ce zici facem combinatia ?

Pfaaai nenicule, mi-ai dat-o fix la gioaleðŸ˜ðŸ˜
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...