Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Eu ma bucur ca ti-ai calcat pe inimioara aia buna a ta si o iei sub aripioara ta sa o bagi in serialul "INVATATURILE LUI MOISE"....regizorul se mai schimba ,daca interesul o cere....numai pace sa fie si intelegere .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...PAI NU SPUNEAI TU CA NEVER NEVER ....NU TI DUSI LA IE SI NU TE IMPASI CU IE? AMU SE FASI BRE?.... Eu cred ca ar trebui sa lasam dracului saitul asta in pace ca nu ne lasa sa uitam ....cum vrem sa o dam la intors...

Mah Nea Gica...

 

Da cini tio zis bre ca ma duc sa ma fut io cu asta mica ??? Uni...cini...si cind tio zis asta? Sa numi zici ca o fost acelasi cari tio dat si adresa lu Floricica !? Si moi rau...o stat ciniva la curu meu sa fiie martori ???

 

Ci ti fute grija pi matali ca beau o cafea la Starbucks cu Bianca ?

 

Saptamima tricuta am beut fo 5-6 cafele colea...cu tat felu di fete ! Cie...ie ilegal sa bea lumea cafea...sa stea di vorba...si Doamni feresti...dior vria sa se futa...sa se futa pin li sar flosii si sa nu zica nimika ???

 

Ci iejti asea curios ??? :)

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

ba poti sa fasi ce vrei mata bre ...chiar nu ma intereseaza ....poti sa o iei pe Bianca si acasa sa beti cafelute sub cearsaf bre ...dar nu mai spune ca tu nu fasi aia ,nu fasi pe ailalta 

 

eu curios ? numai prostul moare de grija altuia ....eu unul nu am curiozitati din astea ....doar ma bucuram ca ati cazut la intelegere desi ziceai ca nu se va intampla asta .

 

gata am incheiat discutia ca vad ca ai una mult mai interesanta cu Petre...lucruri care ma depasesc

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Lasal pa Petre...ca si iel ie doar curios ! :)

 

Mah Nea Gica...

 

Io aseara mam culcat pi partea dreapta a patului...si mam trezit cu lindicu atirnat pi partea stinga. Diseara ma culc pi burta...si ma trezesc cu iel in sus. Ci conteaza ??? Io spun ci vreau...si fac ci vreau...cai liber la asta ! Daca azi nu vriau sa fut...nu fut. Daca miine vriau sa recuperez...fut di 2 ori !!!

 

Io cu Binaca am avut doar discutii di prinsipiu. Iam zis ca o gresit. Iam zis si uni o gresit. Fatah da semne intrun final ca o priseput. Si...ti intreb...nui bini asta ???

 

Io iert...acolo uni ciniva recunoaste ca o gresit...iert ! Si poati si io am gresit fața di ia...si am ienervato...si am scoso din pepeni...ca ia sa greseasca moi mult. Si o gresit...moi mult. Daaaa...intrun final...o invatat !

 

Acuma dice sa stau io suparata pi frumusete di fatah cu lindicu mare ? Ca imi ti matali cont ? Io osa fac ciei lojic pientru mini si lindicu mieu. Osa beau o cafea cu fatah...osa vorbim...daca ie niaparat nivoie osa ne si futem. Daca ma intreaba am sai raspund...daca imimcere sfaturi am sa ili dau...si tat asea !

 

Acuma cie zici matali...ca fata asta ie di neiertat ??? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca ai ajuns la concluzia ca este de futut atunci este si de iertat ...ca este pacat sa o futi in dujmanie ....te vede dumnezeu 

 

Spor ...sa ai

Las ca ciel moi bun futai ie ala dupe cearta !!! ;)

 

Nuti fa griji...o dam noi la pace cumva !!! :)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

recomand cel putin pentru sex telefonic este o super dulce fata, pacat ca mi-a sfarsit programarea astazi mult prea tirziu, cu mare drag mergeam la ea sa o vizitez, asa ca sunt obligat sa astept weekend-ul care vine.[/quote

Imi cer scuze, teefonul se stinge mereu, trebuie schimbat, are probleme

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...