Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Nu ii plac pernele

 

zau?...nici macar sub fundulet?

 

Bine macar ca ai inceput sa-i stii gusturile ...inseamna ca nu esti o cauza pierduta ...daca ramai sub aripioara ei in cateva luni scoate ceva din tine.

 

Poate nu pleci neaparat mai bogata dar sigur ...mult mai versata .Deja ai inceput sa ai o atitudine pozitiva ...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Oso invete Tanti Amelia tat ci trebe sa stiie o iecscorta di Top ! Cum sava raspunda...cum sa va futa...cum sava faca di cap...si di ala mari...da clar si di ala mic !!!

 

Osa fiie o maxima futatoare ! Trebe doar sa se decida dak vrea sa steie in Constanta !

 

;)

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Ma...am stat si m-am gandit ce perla sa scot...cred ca la tine merge sexul intre sani ca ai pieptul mai mare ca al meu

Ok 200 finalizarea si 300 ora. Suna-ma pt mai multe detalii :))))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Si...finalizarea cum se face? :)

 

intre sani ....n-ai inteles?

 

daca nu ai sani prea mari ....se admite probabil si intre buci ...dar aici trebuie sa fi mai cu atentie ca nu poti stii unde se infige ...si daca nu esti amatoare sa nu te usture.

 

dar se pot lua lectii si pentru aspectul asta al problemei ...te costa o cafea si gata esti scolita. Vezi insa ca prea multa cafea dauneaza grav sanatatii

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Si...finalizarea cum se face? :)

In păr,masturbandu-ma. In timp ce tu dai intre sani,vei simti la un moment dat 2-3jeturi calde care iti stropesc firele de par,crezand ca undeva dupa ele vor ajunge sa fecundeze ovulul:))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Tanti Amelio... gadil-o pi fata aista, zi-i o gluma d-aia de-a matali, fa-i ceva, orice ... poate ni arată si noua zâmbetul.

Sper sa ajung si Yo înapoi la mari pana pi 26 ali lunii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

In păr,masturbandu-ma. In timp ce tu dai intre sani,vei simti la un moment dat 2-3jeturi calde care iti stropesc firele de par,crezand ca undeva dupa ele vor ajunge sa fecundeze ovulul:))))))

 

Bianca te rog nu intreba care par ?....ca tu nu ai par jos

 

Este vorba despre parul din curtea casei ....ca nici pe maini sau picioare nu ai ,ca esti fata de oras si tocmai ce vi de la depilat

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tanti Amelio... gadil-o pi fata aista, zi-i o gluma d-aia de-a matali, fa-i ceva, orice ... poate ni arată si noua zâmbetul.

Sper sa ajung si Yo înapoi la mari pana pi 26 ali lunii.

Oooooffff...deai sti matali ca am amenintato co pun pisti genunchi si ca ii fac buciliii rosii daca nu zinbeste in poze ?!?! Osa iti zica ia...ca am vorbit si dispri asta !!!

 

;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...