Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
Acum 21 minute, 2Live a spus:

Al lingău,Gabriel,mai ai mă minusuri multe?😂😂😂

Să mor dacă mai inteleg ceva, acum te cerți cu tine? 🤣 eu zic sa te cari dracului de aici si sa terminati odată cu aberațiile, ba ca sunt figuranta, ba ca una, ba ca alta, ca nu ma cunoasteti, vorbiti din carti, unu la mana, și doi, vin cand vrea pizda mea la munca, si plec cand vreau, nu imi face nimeni program. Ragaiti in plm de atata prostie si ma futeti pe mine la cap, nush de unde apareti

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:pula
  • Oras:pula
Acum 3 minute, bianca_love a spus:

Să mor dacă mai inteleg ceva, acum te cerți cu tine? 🤣 eu zic sa te cari dracului de aici si sa terminati odată cu aberațiile, ba ca sunt figuranta, ba ca una, ba ca alta, ca nu ma cunoasteti, vorbiti din carti, unu la mana, și doi, vin cand vrea pizda mea la munca, si plec cand vreau, nu imi face nimeni program. Ragaiti in plm de atata prostie si ma futeti pe mine la cap, nush de unde apareti

Te fwt ei la cap ca daca in alta parte nu au posibilitate..ce sa faca🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
Acum 6 minute, 2Live a spus:

Bine coaie....fac colecție,așa că sa sti 

Baaa, asta se cearta cu el 😂😂😂 SOCOLAAAAA, dacă stiam ca esti asa prost sa mor dacă ma mai deranjam sa imi pierd timpul cu tine 🤣🤣🤣🤣🤣 mai ai si tupeu sa ma jignesti... cacu-ma in norocul tau de nesimtit!

Cer scuze guys, un an nou fericit va doresc! 🤣😘

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator 2Live
Reputație: 0
1 oră în urmă, bianca_love a spus:

Baaa, asta se cearta cu el 😂😂😂 SOCOLAAAAA, dacă stiam ca esti asa prost sa mor dacă ma mai deranjam sa imi pierd timpul cu tine 🤣🤣🤣🤣🤣 mai ai si tupeu sa ma jignesti... cacu-ma in norocul tau de nesimtit!

Cer scuze guys, un an nou fericit va doresc! 🤣😘

Bai petarda ce ești,mai întai uită-te în plm cum arăți,zano care te crezi,și după aia sa vb,date-n plm de urata

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 31 minute, 2Live a spus:

Bai petarda ce ești,mai întai uită-te în plm cum arăți,zano care te crezi,și după aia sa vb,date-n plm de urata

Iar te-a scapat nevasta din lesa si te razbuni pe internet? 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
Acum 1 oră, 2Live a spus:

Bai petarda ce ești,mai întai uită-te în plm cum arăți,zano care te crezi,și după aia sa vb,date-n plm de urata

Bine ma lasă-mă asa urâtă cum sunt ca are cine să mă placa si dispari dracului de basinos. Nu ti-am cerut parerea. Urla foamea in voi, futu-va in gura de idioți ce sunteti, sunt sătulă de voi pana peste cap. De aia nu ajunge tara asta nicăieri ba, din cauza proștilor ca voi. Fomistuleee, huooo 😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
Acum 1 oră, 2Live a spus:

Bai petarda ce ești,mai întai uită-te în plm cum arăți,zano care te crezi,și după aia sa vb,date-n plm de urata

https://ibb.co/n6WhHP3

Asta e fata mea urâtă si astea sunt buzele mele de rata 🤣🤣 macar la mine urâțenia se repara, pe prostii ca tine nici Dumnezeu nu-i mai face bine baa 😂 si jet ca ti-am dat prea multă valoare 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Traveling
  • Oras:Traveling
9 minutes ago, bianca_love said:

https://ibb.co/n6WhHP3

Asta e fata mea urâtă si astea sunt buzele mele de rata 🤣🤣 macar la mine urâțenia se repara, pe prostii ca tine nici Dumnezeu nu-i mai face bine baa 😂 si jet ca ti-am dat prea multă valoare 

Nu iti place nu o vizitezi si nu o futi, nu ai bani, nu ai pula sau nu ai charm sa agati, comentezi pe forum gratis :) 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:pula
  • Oras:pula
1 oră în urmă, bianca_love a spus:

https://ibb.co/n6WhHP3

Asta e fata mea urâtă si astea sunt buzele mele de rata 🤣🤣 macar la mine urâțenia se repara, pe prostii ca tine nici Dumnezeu nu-i mai face bine baa 😂 si jet ca ti-am dat prea multă valoare 

Bia oare dupa mine te uitai!🙄🙄😁😁nu te mai consuma pt toti cretinii..am pretentii la tine..pup

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
Acum 56 minute, TribalChief a spus:

Bia oare dupa mine te uitai!🙄🙄😁😁nu te mai consuma pt toti cretinii..am pretentii la tine..pup

Daaa 🤣💓

Eee, nuu, dar ma oftic ca imi strica imaginea, cand am numai laude, vine spre ex. un băiat nou sa se uite pe pe topicul meu si vede cum ma face unu in tot felul 😐

Link spre comentariu
  • Oras:pula
  • Oras:pula
Acum 2 minute, bianca_love a spus:

Daaa 🤣💓

Eee, nuu, dar ma oftic ca imi strica imaginea, cand am numai laude, vine spre ex. un băiat nou sa se uite pe pe topicul meu si vede cum ma face unu in tot felul 😐

Bia dar dupa atata timp inca nu stii ca sant o gramada de bulangii care nu vor decat sa strice imaginea cuiva care este ok? Pana mea nu te mai oftica..dar nu atat de mult ca mine ca nu am reusit sa te prind acum..last time this year🙄🙄😈😈

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
Acum 36 minute, TribalChief a spus:

Bia dar dupa atata timp inca nu stii ca sant o gramada de bulangii care nu vor decat sa strice imaginea cuiva care este ok? Pana mea nu te mai oftica..dar nu atat de mult ca mine ca nu am reusit sa te prind acum..last time this year🙄🙄😈😈

Da, asa e, dar nici nu pot sa stau ca mula... in fine 😘

Te astept oricand doresti ♥️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
Acum 36 minute, mekanikos a spus:

Am vazut vocabularul de boarfa penala, stim ca esti urata rau, dar acum ne arati ca esti si imbecila. Continua , pe linia asta si se vor gasi cativa sa iti bage mintile in cap si sa iti indrepte botul de rata.

 

La voi nu va uitati, boraturile dracului

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator 2Live
Reputație: 0
Acum 14 ore, mekanikos a spus:

Am vazut vocabularul de boarfa penala, stim ca esti urata rau, dar acum ne arati ca esti si imbecila. Continua , pe linia asta si se vor gasi cativa sa iti bage mintile in cap si sa iti indrepte botul de rata.

 

La cum vb pe aici,eu nu o mai fut decât...in gura,și...Talibane,date-n plm de găozar,ai grija cum vb că s-ar putea sa te caut...și mai e bulangiul ăla cu Tribal....plm,nume de impresioniști,mai rahați pansați ce sunteți,pai nu va găsesc eu?Va fut in cur pe amândoi...și maimuță asta de Bianca..stai jos că mirosi.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 2 ore, 2Live a spus:

La cum vb pe aici,eu nu o mai fut decât...in gura,și...Talibane,date-n plm de găozar,ai grija cum vb că s-ar putea sa te caut...și mai e bulangiul ăla cu Tribal....plm,nume de impresioniști,mai rahați pansați ce sunteți,pai nu va găsesc eu?Va fut in cur pe amândoi...și maimuță asta de Bianca..stai jos că mirosi.

Tre sa am o discutie cu nevasta-ta...

  • Like 1
  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Domnilor @mekanikosși @2Liveazi stăteam de vorbă cu prietenul meu Aki. Și ce să vezi, tipul imi spunea că inteligența și fizicul vostru sunt cu mult sub ale lui. Și când te gândești că Aki este un câine, care chiar nu dă doi bani pe specimene umane așa cum sunteți voi. La mulți ani! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
Acum 15 minute, unutilizator a spus:

Domnilor @mekanikosși @2Liveazi stăteam de vorbă cu prietenul meu Aki. Și ce să vezi, tipul imi spunea că inteligența și fizicul vostru sunt cu mult sub ale lui. Și când te gândești că Aki este un câine, care chiar nu dă doi bani pe specimene umane așa cum sunteți voi. La mulți ani! 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Acum 3 ore, 2Live a spus:

La cum vb pe aici,eu nu o mai fut decât...in gura,și...Talibane,date-n plm de găozar,ai grija cum vb că s-ar putea sa te caut...și mai e bulangiul ăla cu Tribal....plm,nume de impresioniști,mai rahați pansați ce sunteți,pai nu va găsesc eu?Va fut in cur pe amândoi...și maimuță asta de Bianca..stai jos că mirosi.

Ce nu inteleg eu, veniți si futeti topicele femeilor ok, și dacă sunteti balacariti tot femeile sunt de vina. 

Sunt șefa acestui topic si am dreptul sa tai si sa spanzur, pot fi si o lady, pot fi si o nesimtita cu prostii ca tine, de aici vocabularul meu infect. Veniți, aruncați cu rahat, apoi dacă sunteti jigniți sunteti deranjați. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
Acum 4 minute, delyr a spus:

@bianca_love

LMA! Pentru a nu-mi pierde din timpul si asa scurt si pretios, te rog sa-mi “aduci un meniu” 

Saru’mana!

La multi ani si tie ♥️

Ti l-aș aduce, dar nu sunt disponibilă...😐

Link spre comentariu

Cand nu realizezi nimic in viata si esti doar o marfa de pula ,ti se pare ca a avea un topic pe un forum nenorocit ,inseamna bogatie. Poate te musca cainele Aki de muianul plin de malahie ,poate asa devii mai putin urata si itu dispare ratul de porc si aerele de libelula trasa in bastarca.

  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
  • Telefon: 0793506979
  • Oras:Oriunde
  • Disponibila
Chiar acum, mekanikos a spus:

Cand nu realizezi nimic in viata si esti doar o marfa de pula ,ti se pare ca a avea un topic pe un forum nenorocit ,inseamna bogatie. Poate te musca cainele Aki de muianul plin de malahie ,poate asa devii mai putin urata si itu dispare ratul de porc si aerele de libelula trasa in bastarca.

😂😂😂 una zic, alta înțelegi, nu era vorba de bogăție, am vrut sa clarific ca imi permit sa va fut in gura, nesimtitii dracului dacă o căutați cu mine aiurea. Si de unde pizda ma-tii stii tu ce am realizat eu si ce nu? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...