Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ok atunci nu ramane nimic de facut decat sa ne postezi din an in paste o poza sexy nu??

 

V-ati impuns coconasii mei?? Nu e niciunde mai bine ca le litoral :)
Nu, nu o sa va schimb, acolo probabil cred ca va fi ceva provizoriu pana in vara, desigur

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bianca nu fi asa rea sa parasesti constanta.. aici esti apreciata si trebuie sa stai pe aici.. sau daca tr ai dus in alta parte stai putin si vino 😉💋

Mersii mult ptr incurajari, m-am intors in seara asta😂am zis sa incerc ceva, dar e slab, si ca sa stau sa fiu cunoscuta trebuie sa stau plecata vreo 3-4 luni sa ma ia lumea de acolo in vizor.

Macar m-am ales cu 2-3 poze si am schiat 😂😂se considera o mica vacanta😘😂

Link spre comentariu

Mersii mult ptr incurajari, m-am intors in seara astaam zis sa incerc ceva, dar e slab, si ca sa stau sa fiu cunoscuta trebuie sa stau plecata vreo 3-4 luni sa ma ia lumea de acolo in vizor.

Macar m-am ales cu 2-3 poze si am schiat se considera o mica vacanta

Eh, ce sa faci, cum zicea un clasic: vara nu-i ca iarna. 

Link spre comentariu

Mersii mult ptr incurajari, m-am intors in seara asta😂am zis sa incerc ceva, dar e slab, si ca sa stau sa fiu cunoscuta trebuie sa stau plecata vreo 3-4 luni sa ma ia lumea de acolo in vizor.

Macar m-am ales cu 2-3 poze si am schiat 😂😂se considera o mica vacanta😘😂

Deci ma primesti pt o vizita ? 😂💋
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ahh mai sunt 2 poze njamy, uita brasovul ca este plin de P...... domnisoare care vor sa ii mulga pe turisti de Barbatie (de bani, clar nu??) si asa ca toate care se ingesuiesc acolo sunt doar gold-digger tu nu esti asa tu te futi 100 la 100 din placere asta sa vede de la prima clipa. era si pachat sa iti strici characterul in brasov bianca.

post-238051-0-86351900-1579138119_thumb.jpg

post-238051-0-12390600-1579138124_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

ahh mai sunt 2 poze njamy, uita brasovul ca este plin de P...... domnisoare care vor sa ii mulga pe turisti de Barbatie (de bani, clar nu??) si asa ca toate care se ingesuiesc acolo sunt doar gold-digger tu nu esti asa tu te futi 100 la 100 din placere asta sa vede de la prima clipa. era si pachat sa iti strici characterul in brasov bianca.

Ai dreptate sa stii, poate ca ma stricam ca imi dezvoltam astfel de caracter mai bine raman la originala BiencutzðŸ˜ðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...