Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Si stai linistit ma gustere ca vechi pe forum n ai cum sa fii, ti ai facut contul din clipa in care te ai pus sa dai aici cele mai neadevarate recenzii

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Sunt destul de sexi si am sarmul meu si fara sani bolovane ce esti

Ai lovit unde ceilalti au complimentat :) ti am mai spus eu tie

Ai lovit la oral, unde nimeni nu s-a impotrivit

Ai lovit la inteligenta, unde nimeni nu s-a impottovit

Ai lovit la normal... ai mintot foarte mult si nu numai eu mi am dat seama

Deci deruleaza naibii in urma sa vezi cine mama naibii a fost de acord cu minciunile tale

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

https://imgur.com/qZfmzRt

Sunt proasta???

Tu asa ai spus si cand s au luat astia de tine ai mintit ca esti vechi, ti s au pus imtrebari la care n ai fost in stare sa le raspunzi

Spune mi si mie si celorlalti ca sa isi aminteasca de tine sub ce username iti faceai inainte aparintia pe forum ma gustere?

  • Like 1
Link spre comentariu

Sunt destul de sexi si am sarmul meu si fara sani bolovane ce esti

Ai lovit unde ceilalti au complimentat :) ti am mai spus eu tie

Ai lovit la oral, unde nimeni nu s-a impotrivit

Ai lovit la inteligenta, unde nimeni nu s-a impottovit

Ai lovit la normal... ai mintot foarte mult si nu numai eu mi am dat seama

Deci deruleaza naibii in urma sa vezi cine mama naibii a fost de acord cu minciunile tale

 

 

Eu nu stiu de ce te enervezi pe un martalog obosit .... lumea stie cine esti si ce servicii faci ... cine e multumit revine cine nu nu .. nai ce sa ii ceri la copilu ala ..😂😂😘 peste de unde atatia pesti ca or murit in plm urla foamea in ei acuma ..😂

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

uite ca nu doresc sa divulg sub ce nume am mai fost..nu asta conteaza . spune-mi ce anume din recenzia mea e fals

Pai ti am enumerat...sau nu stii sa citesti? Tocmai ti am enumerat ce afirmatii false ai facut

Pai din cauza faptului ca de 2 luni de cand te ai inscris aici aici ai fost chitit pe mine cu minciunile enumerate mai sus, noi te am crezut peste

Ai uitat ca s au luat baietii de tn ca te logasei de cateva ore aici si imediat poc recezia mincinoasa?

Ai uitat ca ti se puneau intrebari si ai disparut? Acum ai rasarit iar nush de unde

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Vizitat domnișoara aseară.

Aspect: skinny, foarte pe placul meu.

Oral: adânc, neprotejat, 10/10 datorită buzelor (nu ce lătra unul că suge doar capul)

Normal: strâmtă

Igiena: mirosea frumos

GFE: fata e înfiptă, volubilă, are vorbele la ea, te face să te simți bine (chiar dacă era trecut bine de miezul nopții), geme plăcut, te sărută pe corp. Fără FK, dar nu eram interesat.

Anal: am adus doar în discuție, era prea târziu pentru artificii

Per total o experiență foarte plăcută deși eram cumva nehotărît datorită unor recenzii de pe aici. De revenit cu siguranță în cazul meu.

Si aici el facuse referire la tine omule ca tu ai mintit ca iau doar capul si pe restu le citesti tu
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

ai zis ca nu e adevarat faptul ca te doare sau te ustura la normal..ceea ce am zis eu..uite ca a mai spus si un baiat mai sus ;) nu sunt singurul

O avea de 23 frate

Nu am acceptat normal ca nu

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Deci hai nu o mai lungi, orocum vei nega, dar putin imi pasa

In data de 17 februarie la 12 fara ceva (seara) ai venit la mine, am stiut ce am primit in casa abia dupa ce am inchis usa

Ne am dus in bucatarie unde mi ai impus sa ma dezbrac fara sa imi platesti

Dupa insistentele mele sa imi platesti (ca asa se face futu-i mama ei de treaba, nu esti la restaurant sa platesti dupa) ai scos un 50 lei din buzunar si ai zis ca aia sunt toti banii, te milogeai de mine sa iti las numarul cu 50 lei :)))

Normal ca am insistat sa iesi afara ai refuzat, te tot milogeai de mine timp de 10 minute, ai stat sa te milogesti

Urat gest, apoi ti a sunat telefonul si ai iesit

Urmatoarea dimineata ma trezesc cu un bullshit de recenzie care nu se pupa deloc cu ce scrisesera altii timp de 9 luni aici

Si te ai pus pe mine, pana acum

Daca as avea o poza cu tine as pune o pe toate topicurile la femeile de aici sa se fereasca de tine sa nu se incurce cu o lepra ca tine, dar nu pot face asta, din pacate.

  • Like 1
Link spre comentariu

:)))) bianca..am fost la tine ziua pe la 11 12 maxim dupa amiaza..m ai rugat sa cumpar un pachet de durex albastru de la rompetrol ca nu mai aveai ,,ti am platit 100 de lei si dupa ai vrut sa mi platesti dar nu aveai marunt..imi dadusei o hartie de 100 parca sa ti dau rest..nu aveam sa ti schimb si ti am zis las.o asa pentru 16 lei cat era cutia de prezervative . Nu mai inventa povesti te rog

Link spre comentariu

aa si mi am mai rugat sa te astept 5-10 minute ca nu stiu cine venea pe la tine proprietarul sau nu mai tin minte exact..te uitai la puterea dragostei si te am intrebat de ce baiat iti place si ai spus ca de un tip din constanta am uitat cum il cheama ca nu urmaresc emisiunea..aduti aminte

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Nu mai mintii ma cum iti permiti sa minti in halul asta?

Doamne si in clipa de fata minti

Nu stiu ce sa fac sa rad sau sa plang, ai venit seara, dimineata m am trezit cu recenzia de la tine

De ce minti? Oricum nu te stie nimeni

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator usermma
Reputație: 0

Doamne doamne simt ca o iau razna jur, de ce minti? Cum iti permiti tu sa imi spui ca inventez? Nu pot sa cred

Chiar nu poti sa spui o propoziție adevarata? Din tot ce ai apus pana acum ai mintit

Si acum doua luni cand ai scris recenziile alea

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...