Jump to content

Florentina - 0720316097

Recommended Posts

• Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Geaninuta somnoroasa Nota: Probabil ultima mea recenzie pe forumul asta, in general. E făcută doar pentru fetița asta care nu are nici o vina si ma simt dator fata de ea cumva. O fata frumoasa si cu b

Telefon la 0720316097, ne stiam deja, aceasta nefiind prima vizita la ea, raspunde o voce placuta si vesela care imi comunica noua adresa unde o pot gasi – centru, pe gang, langa Foto Baby. Mai fusese

Mai scriu cate ceva aici pentru ca vad ca nu mai are nimeni curaj. 😛 Ordine si curatenie, prosoape cate vrei. Domnisoara drăguță si dulcica, imi vine s-o mananc cateodata. GFE cat cupri

Posted Images

Buna seara,

De mai bine de o saptamana ma chinui sa ii mai fac o vizita si abia astazi am resuit,nu ne potrivim la program :slap2,in mare parte recenzia asta este asemanatoare cu prima nimic de reprosat ba din contra de apreciat,va explic si de ce,ii dau mesaj pe wp sa o intreb daca este libera la ora 20:00 ca doresc sa ii fac o vizita si ca as dori o finalizare iar daca nu mai are client dupa mine raman o ora,zis si facut,ajung la locatie o sun imi spune ca este la baie si revine cu un telefon,ii zic ok si ma suna urc in camera stau putin de vorba cu ea si imi explica ca este obosita si ca daca iau o ora a doua finalizare nu o sa mai fie atat de implicata,aici am apreciat faptul ca daca dorea putea sa nu spuna asta si imi zicea ca poate o ora,asta dovedeste pe langa faptul ca este lipicioasa si nu o face mecanic doar pentru banii cum sunt altele din ploiesti,ii spun ca raman doar o finalizare sincer ma bucur si de atat la cat de greu dau eu personal de ea,intru in baie sa fac un dus si cand ies o vad intinsa pe burta in pat si cu un picior ridicat practic in venea sa las hainele din mana si sa sar direct pe ea,incepe cu un ON stateam la marginea patului in picioare si ea in pat,bai nene asa privire nevinovata dar in acelas timp perversa n-am mai vazut daca nu imi placea oral pe care il face ii ziceam sa se opreasca si o tavaleam din prima,incep si eu cu un oral slab bineinteles fata de ea :laugh2 dupa ii spun sa punem fesul intre timp gogul incepuse sa adoarma putin l-a resuscitat pe gogul si imediat era ca nou,pune fesul si ma intreaba cum vreau i-am spus pozitia misionarului ca n-am vrut sa o obosesc si mai rau decat era,apoi schimbam la doggy am pompat cat am pompat de eram eu mai ud decat ea  :laugh2  :laugh2  si finalizat in balonat (moment in care flori dorea sa schimbam pozitia) am facut un dus si am plecat.

Am stat la ea in jur de 40 de minute,dar in tot timpul acesta n-am simtit si n-am vazut macar odata un gest din partea ei in care sa ma grabeasca,

Notele(am voie sa dau 11?)

Aspect: 9

ON:10

NP: 10

GFE: 10

Halat: 150

• Like 2

E simplu la mine. Ma cucerit de tot.De un an tot invers sa ajung la ea.Am ales o ora.. Si bine am facut. Locatia in vest la ANL uri

Note..

Oral 10 cu plus

Normal protejat, ea pe mine si pe la spate.. 10

Fizic..păpușă de fata

Prestatie.. Nu te simti grabit si sinti ca esti cu prietena.

De recomandat.. DA DA DA

Decartat 300.. O ora

• Like 3

Va mulțumesc frumos pentru tot 😚 dragilor eu am părăsit orașul va mulțumesc tuturor pentru vizitele făcute, va sărut si am sa anunț când voi avea următoarea vizita în oraș.

Va doresc o zi frumoasa si spor la gagici bune 🤗🤗🤗💋

post-299713-0-00492400-1598173049_thumb.jpg

• Like 4

Ești foarte frumoasa, când mai vii pe la Ploiești??

ÃŽți mulțumesc frumos 😚😚🤗

Cât de curând voi ajunge, voi anunta zilele acestea, asa ca fii atent 👌ðŸ˜ðŸ˜šðŸ˜šðŸ˜š

Pupicii 💋💋💋💋💋

Hello dragilor 💋💋💋

✨Începând de Marți voi fi disponibila pentru programari ma găsiți la nr 0720316097. âš ï¸(momentan pot fi contactata doar pe WhatsApp)

✨Finuta și atenta la dorintele tale , te astept intr-un cadru intim și calduros pentru a-ți îndeplini dorintele..Optez pentru plăcerea reciproca și tot odată sa te port pe culmile amorului dorit.

✨Cuibușorul de nebuni va fi la Vest, locația anterioara 😉👌.

💋💋 Va sărut si abia aștept sa ne revedem sau sa ne cunoaștem 💋💋💜

Hello dragilor 💋💋💋

✨Începând de Marți voi fi disponibila pentru programari ma găsiți la nr 0720316097. âš ï¸(momentan pot fi contactata doar pe WhatsApp)

✨Finuta și atenta la dorintele tale , te astept intr-un cadru intim și calduros pentru a-ți îndeplini dorintele..Optez pentru plăcerea reciproca și tot odată sa te port pe culmile amorului dorit.

✨Cuibușorul de nebuni va fi la Vest, locația anterioara 😉👌.

💋💋 Va sărut si abia aștept sa ne revedem sau sa ne cunoaștem 💋💋💜

post-299713-0-36844400-1598804303_thumb.jpg