Sari la conținut

Oral de nota 10 cu felicitări.


Postări Recomandate

  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Salutare tuturor. Salutare coleg Sculescu. Termenul de. ,, bile " este de fapt un implant la bărbați. Prin 2000 în timpul stagiului militar unii î-și făceau astfel de implanturi pt stimularea plăcerii la femei. Acum în cazul de față cred că Nikoleta noastră nu are nevoie de "extra" (plăcere).

(Nikoleta... Dacă greșesc aștept să mă contrazici) O zi bună tuturor.

Link spre comentariu

cred că Nikoleta noastră are nevoie de "extra" (plăcere).

Buna nu vreau extra plăcere si de aceiasi nu acept clienti cu bile

Eu nu cred că e vorba aici de „extra plăcere”, că dacă era așa, toată lumea cred că vrea plăcare (indiferent că vorbim de mâncare, băuturi sau alte chestii)

 

Eu cred totuși că este o jenare, adică o durere undeva sau ceva de genul, ori oamenii sau fetele au o anumită părere despre acei oameni, și dea aceea îi evită.

Link spre comentariu

Buna eu am luat o pauza timp de câteva luni..in locație a ramai colega mea si poate gasesc ceva nou..am nevoie de o fata sa stea cu colega mea. În locație...am rămas în tulcea dar nu mai lucrez ..Va pup si va astept după ce mă recuperez...

  • Like 1
Link spre comentariu

Si am inceput munca dar o iau mai usor...Si pana ce găsesc colega nu am sa muncesc pe locație...doar la hotel sau pensiuni...Si nu pot sa va zic ce program o sa am pt ca e mai complicat.

.va astept sa ma sunati tot la același nr ..va pup...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Descriere Matrimoniale❤❤❤buna ma numesc nicol am 26 de ani si bruneta .. sunt o fata draguta cu ochii capruii cu sanii naturali si tot ceea ce trebuie sa aiba o femeie pt. a fi placuta privirii si atingerii nu sunt genul sa stau cu ochii pe ceas sigur vei reveni.... imi rezerv dreptul de ami selecta clienteala..nu acept cu bile sau alte accesorii ...kiss you❤❤❤

post-295955-0-60766100-1573973052_thumb.jpg

post-295955-0-92069000-1573973059_thumb.jpg

post-295955-0-92635200-1573973067_thumb.jpg

post-295955-0-43259400-1573973076_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...