nelucosmi Reputație: 144 Postat August 24, 2019 Oras:Cluj Napoca Oras:Cluj Napoca Postat August 24, 2019 Buna ziua, proaspat ajuns in Baia Mare,mi-am zis sa incerc ceva proaspat si intr-ale escortelor ajunse pe la noi si am sunat la https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/adelina-pentru-cateva-zile-la-tine-in-oras-in-cautare-de-experiente-noi-sunt-reala-100/352h63i1312971972h0i5f52334hfg66.html , mi-a raspuns o voce superba.Are locatia undeva pe Garii, nu stie exact unde deoarece tocmai a ajuns in oras iar tarife...350 lei ora sau 250lei 30 de minute oral si normal totul protejat fara alte figuri.Va dati seama ca la scorul asta nu m-am dus nici macar sa o vad.Mai fratilor dar eu bine v-am lasat ! Ce mama dracului e cu scoruri de astea ?Nici nu am mai incercat in alta parte,nici acum nu-mi revin din socul si groaza care m-au cuprins. 1
trekstar Reputație: -1 Postat August 24, 2019 Oras:baia mare Oras:baia mare Postat August 24, 2019 Buna ziua, proaspat ajuns in Baia Mare,mi-am zis sa incerc ceva proaspat si intr-ale escortelor ajunse pe la noi si am sunat la https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/adelina-pentru-cateva-zile-la-tine-in-oras-in-cautare-de-experiente-noi-sunt-reala-100/352h63i1312971972h0i5f52334hfg66.html , mi-a raspuns o voce superba.Are locatia undeva pe Garii, nu stie exact unde deoarece tocmai a ajuns in oras iar tarife...350 lei ora sau 250lei 30 de minute oral si normal totul protejat fara alte figuri.Va dati seama ca la scorul asta nu m-am dus nici macar sa o vad.Mai fratilor dar eu bine v-am lasat ! Ce mama dracului e cu scoruri de astea ?Nici nu am mai incercat in alta parte,nici acum nu-mi revin din socul si groaza care m-au cuprins. Figuri , nu o băga in seamă. Din pacate nu am pe cine sa-ti recomand.
Vizitator danezudan Reputație: 0 Postat August 24, 2019 Postat August 24, 2019 Adelina asta sa nu fie una blonda si grasa ce activa in zona SRI.Cu arfe de turcia.
Vizitator raduuuu Reputație: 0 Postat August 24, 2019 Postat August 24, 2019 Incearca la Anelis am fost de multe ori la ea e super 150 finalizarea 250 ora, nu te grabeste se poarta frumos e buna de pula rau.
mivanul Reputație: 1153 Postat August 24, 2019 Oras:Baia Mare Disponibila Oras:Baia Mare Disponibila Postat August 24, 2019 Adevarat ce zice raduuu....mergi linistit la Annelliss...o sa fi cu siguranta multumit
Vizitator danezudan Reputație: 0 Postat August 24, 2019 Postat August 24, 2019 Fratiilor Annelis minim o ora,cu un numar nu rezolvati multe merita nui rea fata.
Vizitator raduuuu Reputație: 0 Postat August 24, 2019 Postat August 24, 2019 Danezudan din punctul meu de vedere e cea mai smechera din oras, vizavi de timpul petrecut in compania anellisei fiecare stie cat e suficient pentru el oricum fata asta te cam fute ea pe tine. Eu nu cred ca o sa vizitez alceva cat o sa stea in oras, spor la lovit pasarici!!!
Vizitator lord_diamant Reputație: 0 Postat August 25, 2019 Postat August 25, 2019 Din poze arată bine dameza numa că i cam slăbucă, cred că de bag hamfău mneu de 23 țentii o descentrez tătă și poate să rămâie pă jantă, am sunat-o amu dimineață gândindu-mă că poate oi be un cavei împreună cu ie. Mi-o răspuns o voce plăcfută că o cheamă Adelina grăindu-mi 350 de lei futaiu per oră. Fuji bă de aici că i scumpă rău de tăt la ce oferă, aooolio mi-am zîs în gând între timp. Am întrebat-o dacă la prețurile cerute acceptă filmare în timpu futaiului și dacă acceptă plata în bonuri de masă. Nu bine găt de întrebat că am și auzît boscorodind pân telefon la o distanță mai mare o voce de bărbat, poate nu so hii spălată pă ochi sau nu io hii convenit de filmare că bonuri de masă tătă lumea cam acceptă. Nu știu ce o fo acole da fata asta mo suduit pân telefon, când o auzât de filmare și bonuri de masă o făcut hâd cu spume și mio zâs : te bag la măta în ptizdă ! După asta mio închis telefonu în nas. 😂🤣😂😂🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Am încercat să o mai sun ca să negociez la preț dacă nu acceptă bonuri da să auzea ton ocupat, cred că mio blocat număru sau lo respins, habar n-am. 😂 Mai bine îmi pui un film porno și îmi fac o labă selectă decât să-mi fut atâția bani dea moaca. Știi-le pula curve. Numa bine și spori în tăte
patroclee Reputație: 0 Postat August 27, 2019 Postat August 27, 2019 Buna ..caut si eu un coleg care sa futa o doamna matură...si eu doar sa privesc...eu plătesc tot !...astazi pana la ora 17...este ceva serios
just4fun1989 Reputație: 6 Postat August 27, 2019 Postat August 27, 2019 Am zis sa incerc eu la domnisoara . Locatia pe Brancoveanu . Dau sa sun , era telefonul inchis sau ceva , ma trezesc cu sms inapoi . Treaca , mearga , desi nu se face asa ceva . Discut cu ea pe wp pe la ora 14 si stabilim impreuna o intalnire la 17:30 . Imi zice ca e 300 ora si anal inca 100 . Fiindu-mi dor de dat la buci , zic ca e ok 400 . Cand ajung acolo , o sun , ma ghideaza un pic , dupa care inchide si imi da mesaj ca ea intarzie . Ma suna dupa 30 de minute ca a ajuns . Am vazut masina din care a coborat ea si cu inca o colega , plus alta care parea proaspat adusa(avea bagaje) , de unul ce imi mirosea a pimp. Am zis ca mai bine imi vad de drum si plec ... 1
stfss Reputație: 20 Postat August 27, 2019 Oras:Baia Mare Oras:Baia Mare Postat August 27, 2019 Cred ca asta era, cere 300 ora, și 200 1/2 ora, tot pe Constantin Brâncoveanu https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/pustoaica-de-20-ani-discreta/137i371fhe037672e963g917e88g666g.html. Mi se pare foarte scump mai ales ca se auzeau ca și la centrala telefonica telefoane și voci de fete.
niknikos Reputație: 46 Postat August 27, 2019 Postat August 27, 2019 Ce e cu preturile astea?A înnebunit ursul?
mustaciosul 77 Reputație: 420 Postat August 27, 2019 Oras:Baia Mare Disponibila Oras:Baia Mare Disponibila Postat August 27, 2019 Mai copii,ati innebunit! Cum pula mea sa dati atatia bani?
swimmerboy69 Reputație: 34 Postat August 27, 2019 Oras:Baia Mare Oras:Baia Mare Postat August 27, 2019 Ai de pula mea ....Am avut ceva treaba la Craiova la începutul lunii , fraților 100 ron finalizarea (30 minute ) si 200 ora cu 2 finalizari . Am nimerit la o tipa super , fara figuri fără talente de zeița , a supt pula până mi-a înmuiat genunchii...La noi , pauza, vor 150 ron da nici pula nu știu sa o suga cum trebe....
just4fun1989 Reputație: 6 Postat August 27, 2019 Postat August 27, 2019 Bai fratilor propun sa fie trecuta la topicul " De Evitat " . S-a pus acuma la ora asta imi dea mesaje ca de ce am lasat recenzia de mai sus si din astea . E nebuna cu capul !
mustaciosul 77 Reputație: 420 Postat August 28, 2019 Oras:Baia Mare Disponibila Oras:Baia Mare Disponibila Postat August 28, 2019 Direct DE EVITAT! Nu incurajati scroafele astea cu atatia bani;sa mearga-n pula mea cu scorurile astea! La ce pula au venit? Sa fac pizda mare? Pacat ca sunt si fraieri care dau atatia bani...
Vizitator danezudan Reputație: 0 Postat August 28, 2019 Postat August 28, 2019 Am zis sa incerc eu la domnisoara . Locatia pe Brancoveanu . Dau sa sun , era telefonul inchis sau ceva , ma trezesc cu sms inapoi . Treaca , mearga , desi nu se face asa ceva . Discut cu ea pe wp pe la ora 14 si stabilim impreuna o intalnire la 17:30 . Imi zice ca e 300 ora si anal inca 100 . Fiindu-mi dor de dat la buci , zic ca e ok 400 . Cand ajung acolo , o sun , ma ghideaza un pic , dupa care inchide si imi da mesaj ca ea intarzie . Ma suna dupa 30 de minute ca a ajuns .Am vazut masina din care a coborat ea si cu inca o colega , plus alta care parea proaspat adusa(avea bagaje) , de unul ce imi mirosea a pimp.Am zis ca mai bine imi vad de drum si plec ... Nepoate daca vb de Ioana de pe brancoveanu nu cred ca are peste eu am fost la ea si nu mirosea nimic suspect,dar cine stie.In schimb da fetita e cam neserioasa.
Vizitator danezudan Reputație: 0 Postat August 28, 2019 Postat August 28, 2019 Direct DE EVITAT! Nu incurajati scroafele astea cu atatia bani;sa mearga-n pula mea cu scorurile astea! La ce pula au venit? Sa fac pizda mare? Pacat ca sunt si fraieri care dau atatia bani... Deacord cu mustaciosul nu mai platiti gloabele sa faca slanina.
patroclee Reputație: 0 Postat August 28, 2019 Postat August 28, 2019 Pentru ionutzionu....Doamna este o matură undeva la 40 si un pic....eu iti plătesc sa o futi....si eu sa privesc....am eu o fantezie...esti interesat?....Daca nu...se baga careva?
stfss Reputație: 20 Postat August 28, 2019 Oras:Baia Mare Oras:Baia Mare Postat August 28, 2019 De acord cu colegii toate anunțurile sa fie trecut de evitat, e un cuib pe Brancoveanu. Când am sunat se auzeau în 2 voci de fete care vorbeau cu alți clienti, cum negociază. Oricum sunt pe redede înainte la făcut bani..
sandor19 Reputație: 0 Postat August 28, 2019 Oras:baia mare Oras:baia mare Postat August 28, 2019 Patrocle mai e valabila oferta?
patroclee Reputație: 0 Postat August 29, 2019 Postat August 29, 2019 Da..este valabilă.. Doamna este in Cluj..nimfomana rau de tot...eu plătesc.. sa o futi.si eu doar privesc...cine este interesat dintre voi...lăsați un nr de tel!
calinescu yanovicinsky Reputație: 1 Postat August 29, 2019 Oras:Suedia Oras:Suedia Postat August 29, 2019 În baia mare când vine accept provocarea
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum