Sari la conținut

Bulgaria


Postări Recomandate


  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salut,am vazut ca nu prea sunt informatii si mi-am zis sa dau o mana de ajutor.

Am facut un tur pe litoralul Bulgariei avand ca scop vizitarea si schimbul de experienta cu fetele din zona.

Concluzii:

- cel mai complet site ca informatii este alo.bg;in meniu stanga aveti zona si alte preferinte pentru a va fi mai usor;click dreapta pe site si in fereastra deschisa apare optiunea traducere in lb.romana...altfel sunteti pierduti

- fetele raspund greu la telefon dar 80% au WhatsApp si asa am rezolvat problema

- pentru a lua legatura cu ele,nu uitati sa puneti +359 inaintea numarului de telefon din anunt

- preturile trebuiesc negociate,nu corespund cu cele specificate

- ATENTIE: la profil au trecute serviciile dar majoritatea cer extra,clarificati ca sa nu aveti surprize...cam toate mi-au zis sex standard,nimic inclus desi in anunt aparea CIM,DEEP(care sunt placerile mele nevinovate) si ca extra platit doar analul...daca te simt strain,cresc subit preturile  :pope ...aveti si varianta sa invatati bulgara :laugh2

 

 

- am bifat o bulgaroaica si o rusoaica(zicea ea),cate doua ore+, cu deplasare la hotel;pret aproximativ 200 de euro fiecare(au fost care au cerut si 300);pretul se dicuta in leva;fetele frumoase bine,implicate,veterane ale meseriei...lol,am fost un fel de Cassanova ca ma miram si eu ce succes am,radeau tot timpul in conditiile in care intelegeau,probabil, 20% din ce vorbeam in engleza...pacat ca a trebuit sa platesc :snap .Curate,fara graba si cel mai important,consumatoare de alcool,am intrat cum trebuie in atmosfera.Una avea peste afara dar nimic deranjat...m-a anuntat de la inceput ca este asteptata.

 

Hai pa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...