Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

Vizitator sserum
Reputație: 0

da-le naibi de posturi, toti suntem troli, mai mult sau mai puțin. Măcar vărs acilea, la DG, tone. Nu mă întind ca râia pe tot forumul.

 

Both. Lu. ;)

Iar mă bag...

 

Într-o anumită măsură, ai dreptate, când spui de troli.

 

Şi iar mă scot...

 

De ce am ajuns aici ? Lipsa unui alt lucru cate să ne mai facă să pierdem timpul ? În alt tppic(repede închis) comentam JEG-ul în care ne place să ne bălăcim.

 

Acolo un user mai vechi, descria în câteva cuvinte starea actuală a forumului, stare care nu e de acum, e de foarte mult timp, de pe timpul când colegul picon era luat în bețe de alți " colegi ", la care, dânsul, fasolarul ( mănâncă lumea, mănânc şi eu ) venea cu " dreptul la replică ".

 

Da, poate toți suntem troli dar unii/unul prea întrece măsura !

 

De ce spun asta ? Repet, a nu ştiu câta oară, de la caterincă până la face trafic cu date personale, gen poze, sau chestii din trecut peste care au curs aproape, două zeci de ani, asta cum norocului se cheamă ?

 

Obsesie ?

 

Că prostie, nu cred în ruptu' capului că e...

 

Mai e unu, mare zmardoi/papițoi nu scapă nimeni de gura lui....

 

Mare dreptate are data stelară, Arnold alerga în scutece pe lângă cei aici...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Darth Maul - Vanatorul din Umbra

Yoda - rendes vous intunecat

Labirintul raului

si mai e cea cu Mace Windu.

E buna si Razbunarea Sith.Are mult mai multe detalii decat filmul.

 

 

Iar mă bag...

 

Într-o anumită măsură, ai dreptate, când spui de troli.

 

Şi iar mă scot...

 

De ce am ajuns aici ? Lipsa unui alt lucru cate să ne mai facă să pierdem timpul ? În alt tppic(repede închis) comentam JEG-ul în care ne place să ne bălăcim.

 

Acolo un user mai vechi, descria în câteva cuvinte starea actuală a forumului, stare care nu e de acum, e de foarte mult timp, de pe timpul când colegul picon era luat în bețe de alți " colegi ", la care, dânsul, fasolarul ( mănâncă lumea, mănânc şi eu ) venea cu " dreptul la replică ".

 

Da, poate toți suntem troli dar unii/unul prea întrece măsura !

 

De ce spun asta ? Repet, a nu ştiu câta oară, de la caterincă până la face trafic cu date personale, gen poze, sau chestii din trecut peste care au curs aproape, două zeci de ani, asta cum norocului se cheamă ?

 

Obsesie ?

 

Că prostie, nu cred în ruptu' capului că e...

 

Mai e unu, mare zmardoi/papițoi nu scapă nimeni de gura lui....

 

Mare dreptate are data stelară, Arnold alerga în scutece pe lângă cei aici...

Iar sunteti bete pizde plangacioase? :laugh2 pe bune daca nu aveti afinitati unul pentru celalalt!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

Rog șefia să pună botniță cățelului rău de Cristiansen. E rău la DG, e rău poate ptr că nu și-a băut lăpticul azi dimi ! :)))

 

Iar pe papagalul pierde vară și labă tristă de Lovingbou aș zice să-l mai păstrăm, măcar o vreme. Face trafic în chaturile penibile cu diverse vaci uitate de timp, printre care debilele de Vistantric și Gheorghiță, care ambele cască gura în cușca de lei de la DG când sunt varză de bete și sunt muizate pe măsură, logic. Și-o caută cu lumânarea  și asta primesc. Sunt dependente de clanță, asta este. Ncsf !

 

Cheers.

Băi, cretinule, scuze, iar am greşit, cum fac mai tot timpul, deci, creŞtinule, ăia care sunt atei, la care le iei, ptiu, iar am comis-o, la care lei sunt aruncați ?

Că aia o suge, că aia e haină veche, că aia se plânge lu' măsa de cât a consumat, că ăla ... sunt cocălar şi parvenit, pe bune ? Ți-am băgat ție mâna'n traistă ? Sau alea că fac ce fac, le ții tu contu' ?

Ai tu ceva cu tot forumu' sau aşa vrei să ne faci să credem ? Dacă eşti aşa corect, ce coiu' lu' Tolkien latri aci ?

Vezi cum faci, corecteaz-o şi p'asta...

 

Cu injuriile aferente. gen: fmm, mă-ta, etc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Băi, cretinule, scuze, iar am greşit, cum fac mai tot timpul, deci, creŞtinule, ăia care sunt atei, la care le iei, ptiu, iar am comis-o, la care lei sunt aruncați ?

Că aia o suge, că aia e haină veche, că aia se plânge lu' măsa de cât a consumat, că ăla ... sunt cocălar şi parvenit, pe bune ? Ți-am băgat ție mâna'n traistă ? Sau alea că fac ce fac, le ții tu contu' ?

Ai tu ceva cu tot forumu' sau aşa vrei să ne faci să credem ? Dacă eşti aşa corect, ce coiu' lu' Tolkien latri aci ?

Vezi cum faci, corecteaz-o şi p'asta...

 

Cu injuriile aferente. gen: fmm, mă-ta, etc.

 

Cratima spune tot ti ai dat silinta in postarea asta a fost prea din suflet :)))))

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Iar mă bag...

 

Într-o anumită măsură, ai dreptate, când spui de troli.

 

Şi iar mă scot...

 

De ce am ajuns aici ? Lipsa unui alt lucru cate să ne mai facă să pierdem timpul ? În alt tppic(repede închis) comentam JEG-ul în care ne place să ne bălăcim.

 

Acolo un user mai vechi, descria în câteva cuvinte starea actuală a forumului, stare care nu e de acum, e de foarte mult timp, de pe timpul când colegul picon era luat în bețe de alți " colegi ", la care, dânsul, fasolarul ( mănâncă lumea, mănânc şi eu ) venea cu " dreptul la replică ".

 

Da, poate toți suntem troli dar unii/unul prea întrece măsura !

 

De ce spun asta ? Repet, a nu ştiu câta oară, de la caterincă până la face trafic cu date personale, gen poze, sau chestii din trecut peste care au curs aproape, două zeci de ani, asta cum norocului se cheamă ?

 

Obsesie ?

 

Că prostie, nu cred în ruptu' capului că e...

 

Mai e unu, mare zmardoi/papițoi nu scapă nimeni de gura lui....

 

Mare dreptate are data stelară, Arnold alerga în scutece pe lângă cei aici...

 

forumul e o lume,la scara mai mica.Asa cum il tinem,asa il avem.

Sigur,unii n-au ce face.Altii,se cred mari zmardoi.

Obsesie si prostie?Castigai la loto cu astea :)))

Eu spun ca,regula este asa - cat timp nu te pleZneste cineva peste ceafa,e in regula.

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Băi, cretinule, scuze, iar am greşit, cum fac mai tot timpul, deci, creŞtinule, ăia care sunt atei, la care le iei, ptiu, iar am comis-o, la care lei sunt aruncați ?

Că aia o suge, că aia e haină veche, că aia se plânge lu' măsa de cât a consumat, că ăla ... sunt cocălar şi parvenit, pe bune ? Ți-am băgat ție mâna'n traistă ? Sau alea că fac ce fac, le ții tu contu' ?

Ai tu ceva cu tot forumu' sau aşa vrei să ne faci să credem ? Dacă eşti aşa corect, ce coiu' lu' Tolkien latri aci ?

Vezi cum faci, corecteaz-o şi p'asta...

 

Cu injuriile aferente. gen: fmm, mă-ta, etc.

 

are gatii neocupati de obiecte straine,cum ar fi o pula.

Dar,mai asteptam,poate-si revine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

are gatii neocupati de obiecte straine,cum ar fi o pula.

Dar,mai asteptam,poate-si revine.

 

Daca ajunge la urgenta in seara asta cu corp strain pe undeva e jale cat o sa stea la coada =)))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

data viitoare, îți aduc Vânătorul din umbră.

 

 

Pfff... Numa' de-astia rai

 

 

e si cu d-aia buni. :D

Dar e misto cartea.

Ca mai citim si noi carti.

 

 

Super... Ma gandeam sa o comand pe net

 

 

Darth Maul - Vanatorul din Umbra

Yoda - rendes vous intunecat

Labirintul raului

si mai e cea cu Mace Windu.

E buna si Razbunarea Sith.Are mult mai multe detalii decat filmul.

:laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

forumul e o lume,la scara mai mica.Asa cum il tinem,asa il avem.

Sigur,unii n-au ce face.Altii,se cred mari zmardoi.

Obsesie si prostie?Castigai la loto cu astea :)))

Eu spun ca,regula este asa - cat timp nu te pleZneste cineva peste ceafa,e in regula.

 

 

are gatii neocupati de obiecte straine,cum ar fi o pula.

Dar,mai asteptam,poate-si revine.

Fatalaule, tot nu ti-ai revenit din betie? :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Si care dintre voi e ala grabit ? :D

Io sigur nu, am timp, cam o veșnicie.

 

Ăla, catzalu, nu stie ca e pe ignore de câteva ore? :)))))

Aide :) lui :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Io sigur nu, am timp, cam o veșnicie.

 

Ăla, catzalu, nu stie ca e pe ignore de câteva ore? :)))))

Aide :) lui :)))

 

Eee multi dintre noi nu stiu ce inseamna singuratatea in cea mai pura forma pe care o poate avea :))))

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Eee multi dintre noi nu stiu ce inseamna singuratatea in cea mai pura forma pe care o poate avea :))))

adevăru e ca am stat la pușcărie cateva milenii. Din cauza voastră. Se vede de ce, nu? :)))

Colosa am învățat sa fiu labă veselă.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...