Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai cumva vreo pretenție de la agramatul ăsta?

 

 

Nene, multe conflicte apar pe aici din miște neînțelegeri! Un caz e Miky (apropos, ce tot bâzâie pe aici?), de la niște puncte (puține) date din greșeală de pe mobil. Doi oameni civilizați, educați și inteligenți, pot ușor să lămurească problemele și să pună punct unui conflict, mai ales în mediul virtual. Dar e nevoie ca amândoi să aibă această voință. 

Ai dreptate, trebuie sa ai insa cu cine sa te impaci si sa discuti, marea majoritate au alte interese! Chiar imi aduc aminte cu nostalgie cand ne balacaream noi si ne impacam! Multi "stiu", putini cunosc! :)  Kiki este un oropsit al sortii care nu o sa inteleaga niciodata ce inseamna sa fii om! Nu ai ce sa ii ceri, este un psihopat mitoman! Nu ii place ca i s-a spus adevarul in fata. Conflictul cu mine a inceput atunci cand am refuzat sa dau datele personale ale lui Paraschiva. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Putin probabil vad ca tu cu mosulica asta ruginit discutati intimitati in public =)))))

ghinion de nesansa, nu ai sa intelegi niciodata o discutie intre barbati adevarati! Vezi spune-i lui kiki sa nu se dezlantuie, sa nu stricati camera, mai bine ii pui camasa de forta din dotare! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ghinion de nesansa, nu ai sa intelegi niciodata o discutie intre barbati adevarati! Vezi spune-i lui kiki sa nu se dezlantuie, sa nu stricati camera, mai bine ii pui camasa de forta din dotare! :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Ai dreptate - cu - da + ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ma bucur ca ai avut puterea sa recunosti ca nu sunteti barbati! :iagree

 

Daca la mintea voastra barbati sunt doar aia care sar unu la beregata celuilalt si se bat su sabii ninja ce sa va fac :))))

Nu mai traim nene in evu mediu 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca la mintea voastra barbati sunt doar aia care sar unu la beregata celuilalt si se bat su sabii ninja ce sa va fac :))))

Nu mai traim nene in evu mediu 

Tu ce faci mai "barbate"? Gura pacatosului adevar graieste! Esti cam tulbure la minte si in exprimare! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nibeficuk
Reputație: 0

Să curgă minusurile, să fiu banat, chiar nu îmi pasă!

 

Pisicuts, pune lacătul pe șandrama (forum), că nu se mai poate! Asta vrem, asta merităm!

 

Atâta știu, atâta zic!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Tu ce faci mai "barbate"? Gura pacatosului adevar graieste! Esti cam tulbure la minte si in exprimare! :laugh2

 

Voi chiar traiti cu impresia ca daca vb ceva aici vezi domne ce mare necaz ii faceti interlocutorului :)))

Ma doare n basca si nici acolo si nu e vb numai de mine indiferenta ustura mai rau decat 1000 de injuraturi sau pagini de cearta facute pe forum ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Voi chiar traiti cu impresia ca daca vb ceva aici vezi domne ce mare necaz ii faceti interlocutorului :)))

Ma doare n basca si nici acolo si nu e vb numai de mine indiferenta ustura mai rau decat 1000 de injuraturi sau pagini de cearta facute pe forum ;)

Tu cat ai injurat bai "barbate"? Besi mah de aici, esti o sluga! L-ai rezolvat pe kiki, se pare ca tu esti medicamentul lui!? :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Tu cat ai injurat bai "barbate"? Besi mah de aici, esti o sluga! L-ai rezolvat pe kiki, se pare ca tu esti medicamentul lui!?

 Vad ca de cateva zile tu esti ala care provoci lumea inclusiv pe mine si cred ca ai observat ca n-am dat atentie 

Dar poti continua imi esti putin zis indiferent ;)

 

Scopul tau e evident 

Lumea vb ca fostul tau cont era condition 

Pai daca stau sa ma gandesc eu nu am avut nimic nici cu acel user ca acum sa apara o asa zisa clona a lui care sa inceapa sa ma provoace peste tot 

Si daca as spune ca esti clona celui cu care schimbai amabilitati cu putin timp in urma iar nu ar fi adevarat

Totusi inceteaza daca vrei scandal cu cineva nu ai gasit persoana potrivita ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Vad ca de cateva zile tu esti ala care provoci lumea inclusiv pe mine si cred ca ai observat ca n-am dat atentie 

Dar poti continua imi esti putin zis indiferent ;)

Nu cred ca te-am provocat eu, te-ai bagat doar aiurea in vorba! Ia vezi ce si cine a deschis topice pe aici "barbate"! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Nene, las-o moartă! 

Faptul că ai continuat discuția în contradictoriu cu el, e evident, nu trebuie vreo dovadă. Iar pentru ca o discuție să fie ceartă, nu e neapărat nevoie de înjurături sau jigniri, ăla e deja scandal. Punct!

Posibil să ai dreptate cu identitatea anterioară a lui Capetowwn, posibil să te înșeli. 

Ce anume te face să afirmi că sunt pupincurist? Poate tu nu știi, dar îl cunosc personal, cu bune și cu rele, așa cum suntem toți, în afară de tine. La un momendat ne-am certat crunt pe aici, dintr-o neînțelegere, el fiind mai coleric de felul lui, dar am vorbit, ne-am explicat am înțeles și unul și altul și gata. 

Dovada că ești și ramchiunos și narcisist, e că nu accepți nicio critică, reacționând infantil. dând mii de mibusuri, la postări inclusiv de acum câțiva ani, fără logică, doar din răzbunare și ranchiună. Repet, nu mă deranjează, decât în măsura în care îmi blochează mesageria. Nu mai spun că e neregulamentar, din câte ștu! Ești încruntat, iei prea în serios forumul, nu te-am văzut făcând o glumă, răspunzând la o ironie cu altă ironie, recenziile tale parcă ar fi rapoarte de activitate, fără umor, fără sare și piper, până de curând cu 10 pe linie (majoritatea), cu note cu 2 zecimale ( 8,25, 9,75 ...). Omule, trăiește, râzi, fii relaxat, e doar un forum de curvăsăreală, pentru numele lui Dumnezeu ... Doamne iată-mi blasfemia!

 

Cred că a continua dialogul este inutil. Nu ești deschis la discuții, iei totul personal și te comporți infantil, ca să folosesc un eufemism  Cum am spus, las-o moartă! 

 

P.S. ... trecutul pe care îl ai tu pe forum ...

O seară bună!

 

 

Besi mah de aici cacaciosule, unde ti-a reprosat cineva ca l-ai pus pe blok? :laugh2 Iar incurci conturile tataie? :laugh2

 

 ai mai sus "frumosule" , mergi de mana cu picon, te scoate el in viata, la agatat de gagici / babe ;)

 

post-123273-0-70334500-1567020244_thumb.jpg

 

A se vede cine cauta si intretine scandalul, nimeni altul decat mosul victimizat si cu lover boy asta  !

PS: baga fisa cu " te doare punctele", lol !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu cred ca te-am provocat eu, te-ai bagat doar aiurea in vorba! Ia vezi ce si cine a deschis topice pe aici "barbate"! :laugh2

 

Paginile deschise de mine sunt destul de vechi si nu au in nici un caz subiect despre useri forumului si alte discutii de pe aici 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

 ai mai sus "frumosule" , mergi e de mana cu picon, te scoate el in viata, la agatat de gagici / babe ;)

 

attachicon.gif q.e.d.jpg

 

A se vede cine cauta si intretine scandalul !

 

Bai sti ce e ciudat 

Ca am citit pe aici ca e un alt cont al lui condition dar nu inteleg ce are cu mine ..nu de alta dar eu cu omu ala pana sa l baneze nu stiu daca am schimbat 2 vorbe ca sa apara acum pe clona si sa ma provoace peste tot 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai sti ce e ciudat 

Ca am citit pe aici ca e un alt cont al lui condition dar nu inteleg ce are cu mine ..nu de alta dar eu cu omu ala pana sa l baneze nu stiu daca am schimbat 2 vorbe ca sa apara acum pe clona si sa ma provoace peste tot 

Ia citeste mai bine, asta daca stii! :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Bai sti ce e ciudat 

Ca am citit pe aici ca e un alt cont al lui condition dar nu inteleg ce are cu mine ..nu de alta dar eu cu omu ala pana sa l baneze nu stiu daca am schimbat 2 vorbe ca sa apara acum pe clona si sa ma provoace peste tot 

 

cred ca ti-ai raspuns singur la dilema :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...