Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

bine zis !

 

e bun si forumu asta la ceva nene 

femei gasesti peste tot pt ce vrei si ce nu vrei nu neaparat aici 

site-ul asta e bun pentru ca intr.un fel vedem printre ce oameni si  ce mentalitati de 2 bani traim 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nibeficuk
Reputație: 0

cine se simte defapt ?

Eu mă cam simt... nescărpinat pe scrot (și mă cam gâdil; pentru cine e e interesat pot să furnizez cel puțin trei surse care să confirme)! O să sun la câteva doamne ca să rezolv problema. Recomand același lucru și altor membrii... Nu dau nume, că se supără cristiansen1!

 

Adică, de certat, ne mai certăm, da' de futut, mai futem și noi, sau... ?

 

Mult spor: la futut sau certat, după caz.

Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Iar te bagi in vorba bomba biologica? :laugh2

cum mama naibi se face ca tu re agati de toti useri!!!cu userul de mai sus ce ai ma lesinatule
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

cred ca ti-ai raspuns singur la dilema :laugh2

 

nu ma strofoc prea mult

daca insa exista oameni care traiesc cu impresia ca daca vb aici pana saptamana viitoare imi sta mie viata n gard sa fie sanatosi mi se brehane 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

nu ma strofoc prea mult

daca insa exista oameni care traiesc cu impresia ca daca vb aici pana saptamana viitoare imi sta mie viata n gard sa fie sanatosi mi se brehane 

 

atat iti zic, nu iti bate capul cu cantitatile neglijabile. Cainii latra, caravana trece ! ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cred ca ti-ai raspuns singur la dilema :laugh2

 

 

e bun si forumu asta la ceva nene 

femei gasesti peste tot pt ce vrei si ce nu vrei nu neaparat aici 

site-ul asta e bun pentru ca intr.un fel vedem printre ce oameni si  ce mentalitati de 2 bani traim 

 

 

nu ma strofoc prea mult

daca insa exista oameni care traiesc cu impresia ca daca vb aici pana saptamana viitoare imi sta mie viata n gard sa fie sanatosi mi se brehane 

Parca spuneati ca aveti un meci de vazut! Se pare ca va intereseaza doar sa spamati pe aici! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

atat iti zic, nu iti bate capul cu cantitatile neglijabile. Cainii latra, caravana trece ! ;)

 

Chestia e ca pe aici multi isi pierd ratiunea si se simt atacati de parca le ai furat din casa =))))) Ce e drept devine deranjant la un moment dat dar daca stai o secunda sa rationezi ca s doar vorbe goale iti iei popcornu si te pui la barfa ;) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chestia e ca pe aici multi isi pierd ratiunea si se simt atacati de parca le ai furat din casa =))))) Ce e drept devine deranjant la un moment dat dar daca stai o secunda sa rationezi ca s doar vorbe goale iti iei popcornu si te pui la barfa ;)

asa consideri tu insultele si minciunile?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Tu te consideri caravana bulangiule las care te ascunzi pe un cont verde? :laugh2  :laugh2  :laugh2

Subnutritule atat iti zic, rezolvati problemele cu capul ca nu e de gluma, aici boala ti se agraveaza si e un proces ireversibil ! Mergi la un psihiatru, ca nu vei avea niciodata o viata linistita ! Sa nu te astepti la alte mesaje din partea mea ! Poate iti creste maseaua de minte si iti doresc mai multa minte :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

asa consideri tu insultele si minciunile?

 

Nene cata vreme nu spui clona cui esti dar ma acuzi de minciuni si insulte probabil la adresa ta poti cauta discutie cu altcineva de aici 

Deocamdata ce stiu eu e ca tu umbli de cateva zile cu sute de postari in toate paginile de la DG si cauti scandal cu toata lumea 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Subnutritule atat iti zic, rezolvati problemele cu capul ca nu e de gluma, aici boala ti se agraveaza si e un proces ireversibil ! Mergi la un psihiatru, ca nu vei avea niciodata o viata linistita ! Sa nu te astepti la alte mesaje din partea mea ! Poate iti creste maseaua de minte si iti doresc mai multa minte :)

Ce iti mai place sa mananci cacat! De unde stii ca sunt subnutrit moldovene, ma cunosti de undeva? Kiki a postat pozele alea, o sa ai insa surpriza sa constati ca nu sunt ale mele. Faptul ca te asociezi cu asemenea mitomani, te face la fel ca ei grasane. Am inteles ca esti supraponderal si mergi cu butelia de oxigen tarata dupa tine!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nene cata vreme nu spui clona cui esti dar ma acuzi de minciuni si insulte probabil la adresa ta poti cauta discutie cu altcineva de aici 

Deocamdata ce stiu eu e ca tu umbli de cateva zile cu sute de postari in toate paginile de la DG si cauti scandal cu toata lumea 

Sincer nu imi pasa, ceea ce conteaza este faptul ca ma musti de cur aiurea! Cine cautra scandal, cine a deschis astazi un topic mincinos? Ma lasi, nu ma intereseaza a cui clona esti, important este ca esti rau voitor si prost!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sincer nu imi pasa, ceea ce conteaza este faptul ca ma musti de cur aiurea!

 

Sti cum se numeste chestia asta care o ai tu ?

Mania persecutiei 

Si daca spui ca nu ti pasa vezi ca arati contrariul prin cea ce faci acum 

Adica nu ti pasa dar stai brambura aici toata ziua si incerci sa i scoti din pepeni pe toti 

Daca nu ti pasa nu te mai plange 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pardon ce mai labagiule? :laugh2 Hai, continua ideea laba trista!

 

Hai gata audienta pe viitor ma scutesti oricum esti la ignore ;)

Vb singur 

 

Si app daca ti ai pus in cap sa provoci lumea cu speranta ca dupa aia fugi la Bitchy si ne baneaza afla ca e admin limitat tot pisoi e la butoane 

Link spre comentariu

Bai sti ce e ciudat 

Ca am citit pe aici ca e un alt cont al lui condition dar nu inteleg ce are cu mine ..nu de alta dar eu cu omu ala pana sa l baneze nu stiu daca am schimbat 2 vorbe ca sa apara acum pe clona si sa ma provoace peste tot 

 

Bro, ca sa intelegi. nu e niciun razboi cu prostu asta, cel putin nu din partea mea.  Eu, petrecand destul de mult timp la laptop si plictisindu-ma cateodata, simt nevoia sa mi bat pula de cineva ca sa mai treaca timpu si tre sa recunosti ca alt prostanac mai mare ca lisandru, care sa raspunde la fiecare intepatura, si sa se cosnume ca un prost, nu mai gasesti. Ai vazut, ca un caine caruia te faci ca ii dai cu picioru cand vrei sa-l faci sa maraie  =)) . Acum mi-am facut treaba cu el si a inceput sa ma plictiseasca deoarece nu mai vine cu nimic nou, e limitat ,face spume la gura si doar atat.

Sfatul meu, da-i cu piciorul sa-l faci sa maraie si lasa-l, il gasesti tot acolo.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sti cum se numeste chestia asta care o ai tu ?

Mania persecutiei 

Stii cum se numeste chestia pe care o ai tu? Esti o laba trista care se simte barbat doar cand ataca in haita! Dpdv psihiatric, asta se cheama dementa si incapacitate de a iti rezolva singur problemele. Asa ca besi spre balaceanca "amice"! :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bro, ca sa intelegi. nu e niciun razboi cu prostu asta, cel putin nu din partea mea.  Eu, petrecand destul de mult timp la laptop si plictisindu-ma cateodata, simt nevoia sa mi bat pula de cineva ca sa mai treaca timpu si tre sa recunosti ca alt prostanac mai mare ca lisandru, care sa raspunde la fiecare intepatura, si sa se cosnume ca un prost, nu mai gasesti. Ai vazut, ca un caine caruia te faci ca ii dai cu picioru cand vrei sa-l faci sa maraie  =)) . Acum mi-am facut treaba cu el si a inceput sa ma plictiseasca deoarece nu mai vine cu nimic nou, e limitat ,face spume la gura si doar atat.

Sfatul meu, da-i cu piciorul sa-l faci sa maraie si lasa-l, il gasesti tot acolo.

In ce zodie proasta te-ai nascut! :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...