Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Aprops de puncte: dă nene și tu minusurile cotidiene ziua sau la o oră decentă. nu noaptea la 3 sau 4, ca hoții, pesedistule!  :laugh2

 

 

Te doare punctilii, este?  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Mosul asta pedofII Toma este foarte razbunator. Nu iarta pe nimeni, chiar si daca si-a luat, isi ia si va mai lua la muie. El da plusuri lui Alexandru asta, psihopat dovedit si se plange la motan ca el e alb ca lacrima. Ma-sa e curva, si-a luat bataie de la o femeie in cocioaba lui ma-sa, ca el n-are bani sa isi ia macar o garsoniera. E un basinos tupeist care latra ca un underdog

 

da, e foarte ranchinos, am zis-o in nenumerate randuri si se vede cu ochiul liber ca are o ura profunda, trist, trist de tot.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

A se vedea din nou cum se jura ca el vrea sa fie liniste si curatenie pe forum si ca el da dovada de intelepciune , dreptate si sinceritate ! El nu doreste deloc sa fie scandal si circ, doar ca sustine prin altii balamucul ! :slap2

 

post-123273-0-10318300-1567059190_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Abureala iefinta de 2 lei, tine pentru astia care au contul de 3 zile pe site pana se prind care e treaba cu mata'.

de fapt, eu sunt de mult timp aici. E doar alt vessel. ;)
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

da, e foarte ranchinos, am zis-o in nenumerate randuri si se vede cu ochiul liber ca are o ura profunda, trist, trist de tot.

A se vedea din nou cum se jura ca el vrea sa fie liniste si curatenie pe forum si ca el da dovada de intelepciune , dreptate si sinceritate ! El nu doreste deloc sa fie scandal si circ, doar ca sustine prin altii balamucul ! :slap2

 

attachicon.gif i rest my case.jpg

Am zis că mă opresc, dar când văd unde s-a ajuns şi ceea ce scrii, nu pot.

 

Dacă ai demnitatea(aici ?) să porți un dialog civilizat o vei face, atfel mebrii acestui forum probabil îşi vor da seama cine eşti(dacă nu au făcut-o demult).

 

Spui că e foarte ranchiunos, că are o ură, etc, .... dar tu cum eşti ?

 

Vreau să-mi răspunzi TU, nu "altcineva".

 

Am impresia că în această postare nu te-am jignit cu nimic, probabil o să faci la fel.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Am zis că mă opresc, dar când văd unde s-a ajuns şi ceea ce scrii, nu pot.

 

Dacă ai demnitatea(aici ?) să porți un dialog civilizat o vei face, atfel mebrii acestui forum probabil îşi vor da seama cine eşti(dacă nu au făcut-o demult).

 

Spui că e foarte ranchiunos, că are o ură, etc, .... dar tu cum eşti ?

 

Vreau să-mi răspunzi TU, nu "altcineva".

 

Am impresia că în această postare nu te-am jignit cu nimic, probabil o să faci la fel.

 

Eu cum sunt ?  Zi tu

Poate ne spui la toti cum ma musti de fund cu zeci de apropouri de pe ultimele tale 3 conturi, ma denigrezi si ma jignesti. Da ? Si nu in ultimul rand am auzit ca te interesezi de multi de pe forum si ii cauti in viata reala, ce vrei defapt ?

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

Eu cum sunt ?  Zi tu

Poate ne spui la toti cum ma musti de fund cu zeci de apropouri de pe ultimele tale 3 conturi, ma denigrezi si ma jignesti. Da ? Si nu in ultimul rand am auzit ca te interesezi de multi de pe forum si ii cauti in viata reala, ce vrei defapt ?

Am să-ți răspund, aşa:

 

"De ce schimbi subiectul si divagi cand ai putea sa dai un raspuns simplu la ce te-am intrebat si insisti cu ineptii ???"

 

Sau mai bine:

 

--Care sunt acei "mulți" de care m-am interesat şi îi caut în viața reală ?

 

Observ că degeaba am specificat, in ultimele rânduri, NU TE-AM mai JIGNIT !

 

Poți face acelaşi lucru ?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Am să-ți răspund, aşa:

 

"De ce schimbi subiectul si divagi cand ai putea sa dai un raspuns simplu la ce te-am intrebat si insisti cu ineptii ???"

 

Sau mai bine:

 

--Care sunt acei "mulți" de care m-am interesat şi îi caut în viața reală ?

 

Observ că degeaba am specificat, in ultimele rânduri, NU TE-AM mai JIGNIT !

 

Poți face acelaşi lucru ?

Nu am schimbat subiectul, te-am intrebat ceva. Ai sa negi ?
  • Like 3
Link spre comentariu

Ce pistoale mai recomanzi barmane pardone mussere sau acum serul pulii mele ? Marca Waltro calibru 9mm e bun ? cum ai facut acum cativa ani la "Bijuteria Com" SRL, jaf in stil mafiot american. Ai terorizat-o pe Marioara Capatina ticalosule, a ramas femeia cu sechele, nici acum nu si-a revenit, mi-as pula in mortii tai de ticalos brailean.

Link spre comentariu

mai stii ce le-ai zis la ziaristi jigodie mica ???????? "E treaba mea care-i motivul care m-a impins la jaf!" mi-as pula in sufletul tau de infractor dovedit ca iti pun aici tot dosarul cu toate infractiunile pentru care ai facut puscarie mussere !!!Ai creat panica in acea zi in tot cartierul din Grivitei cu Gara. Cum mortii matii sa pui pistolul la tampla femeiei si sa crezi ca va mai avea o viata linistita ?????????????

Link spre comentariu

Eu cum sunt ?  Zi tu

Poate ne spui la toti cum ma musti de fund cu zeci de apropouri de pe ultimele tale 3 conturi, ma denigrezi si ma jignesti. Da ? Si nu in ultimul rand am auzit ca te interesezi de multi de pe forum si ii cauti in viata reala, ce vrei defapt ?

Te cauta pe tine pizdadero :laugh2 si pe alti recenzori vechi batranul george, xoxo, dolores. Sigur vrea sa va faca felul, sa va omoare crezand toate minciunile imprastia de armata de ticalosi, clanul pepelica/picon/lisandru/gelu el fiind marele justitiar. A amenintat ca va omora curve si pesti, e foarte periculos criminalul. De asta xoxo, batranul george, dolores si-au sters conturile de pe site, de frica infractorului musser, serul pulii mele

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Eu cum sunt ?  Zi tu

Poate ne spui la toti cum ma musti de fund cu zeci de apropouri de pe ultimele tale 3 conturi, ma denigrezi si ma jignesti. Da ? Si nu in ultimul rand am auzit ca te interesezi de multi de pe forum si ii cauti in viata reala, ce vrei defapt ?

Poate vrea sa mai santajeze cum a procedat cu Carina..

Sau mai vrea o tura la bulau!

  • Like 2
Link spre comentariu

A se vedea din nou cum se jura ca el vrea sa fie liniste si curatenie pe forum si ca el da dovada de intelepciune , dreptate si sinceritate ! El nu doreste deloc sa fie scandal si circ, doar ca sustine prin altii balamucul ! :slap2

 

attachicon.gif i rest my case.jpg

 

Nimik nou, asa a fost mereu, o lepra, un prefacut, fals, oportunist, fara haz, sufocant, plictisitor

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

Nu am schimbat subiectul, te-am intrebat ceva. Ai sa negi ?

Îmi pare rău, aşa se procedează ?

 

Nu cred că suntem la şcoala primară sau grădi, să ne folosim de asemenea replici: spune tu, nu, spune tu, şi tot aşa.

 

Dacă răspunzi la o întrebare cu o altă întrebare, plus ceea ce ai făcut mai jos, mie unu, ími este clar...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

mai faci jafuri in stil american puiule ????

Ce pistoale mai recomanzi barmane pardone mussere sau acum serul pulii mele ? Marca Waltro calibru 9mm e bun ? cum ai facut acum cativa ani la "Bijuteria Com" SRL, jaf in stil mafiot american. Ai terorizat-o pe Marioara Capatina ticalosule, a ramas femeia cu sechele, nici acum nu si-a revenit, mi-as pula in mortii tai de ticalos brailean.

mai stii ce le-ai zis la ziaristi jigodie mica ???????? "E treaba mea care-i motivul care m-a impins la jaf!" mi-as pula in sufletul tau de infractor dovedit ca iti pun aici tot dosarul cu toate infractiunile pentru care ai facut puscarie mussere !!!Ai creat panica in acea zi in tot cartierul din Grivitei cu Gara. Cum mortii matii sa pui pistolul la tampla femeiei si sa crezi ca va mai avea o viata linistita ?????????????

Să-ți răspund şi aici, doar e foarte uşor de înțeles cine e sub acest cont, nu ?

Dacă ai ajuns să dezgropi morți de acum nouăsprezece ani, tot pentru ... trafic, am avut dreptate cu ceea ce am spus mai demult şi am repetat ieri " Viața este scurtă, trăieşte-o din plin !"

 

Sunt curios, ieri, în metrou, după ce ai vorbit la telefon şi ți-ai dat seama cine sunt, la ieşrea din vagon, de ce apăsai de bezmetic, butonul de deschidere a uşii, ai uitat că sunt la comanda conductorului ?

 

De ce nu m-ai înjurat ? Cum o faci acum ?

 

Te las în lumea ta ...

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Să-ți răspund şi aici, doar e foarte uşor de înțeles cine e sub acest cont, nu ?

Dacă ai ajuns să dezgropi morți de acum nouăsprezece ani, tot pentru ... trafic, am avut dreptate cu ceea ce am spus mai demult şi am repetat ieri " Viața este scurtă, trăieşte-o din plin !"

 

Sunt curios, ieri, în metrou, după ce ai vorbit la telefon şi ți-ai dat seama cine sunt, la ieşrea din vagon, de ce apăsai de bezmetic, butonul de deschidere a uşii, ai uitat că sunt la comanda conductorului ?

 

De ce nu m-ai înjurat ? Cum o faci acum ?

 

Te las în lumea ta ...

Jaf armat? Tu doar cu femeile poti sa faci magarii? Sa te arda focu pe mate de psihopat
  • Like 3
Link spre comentariu

Mi-a ramas intiparita o poveste cu un tataita , din fac  

Am s-o povestesc candva ...ca este ceva asemanator 

De ce te agiti? Unii nu-si doresc mai mult , se multumesc cu acel putin si foarte multa debandada . 

 

Nu ma mai agit demult pentru ei, ma deranjeaza ca in oricare colectiv ajung murdara de fecale...

Am luat un job la un moment dat care mi-a pus rezistenta fizica la incercare... Mi s-a spus ca semnez un contract din prima zi. Eu nu l-am vazut.

Si atunci am preferat sa ma duc acasa dupa jumatate de zi, poate se hotarasc ce vor.

Am primit rasete ca nu pot rezista un program intreg. Gratis! 

Populatia Romaniei este una de bovine in proportie de 90%. Nu am de ce sa ma agit pentru o turma.

Link spre comentariu

Mai fetito, nu se face asa, dar d-aia o ai pe futofteia, ca sa te invete.

 

Tu acum iti faci damblaua pana iti bagi p.la si pe urma iti cauti ceva lejer, care sa implice o camasuta usor desfacuta, fusta mulata si tocuri.

 

Dupa ce termini, mergi la sala si iti pui rezistenta fizica la incercare pana iti zic eu sa te opresti.

 

Fraiero.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...