Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

aia cu gang-bang in 2 era reala, chiar s-a dus la aia cu buchetu de flori, cand a facut 17 ani inca era pishatu ala de buchet aruncat pe la un coltz si ami zicea cristinuka cum se plangea tomitza ca ii era dor da nevasta-sa ca o murit si ca el se duce la curve ca sa asi annece amarul de suparare si ca il tine doar 4 minute un numar ahahah

 

Also apropo da buchete:

 

You vs the guy she says not to worry about

 

post-241874-0-22786700-1509880122.jpg

 

post-241874-0-88939500-1511090156.jpg

 

 

Cum spuneam, punctele sunt totul pentru tine. Plecând de la teoria ta, cum că dacă  cineva dă like/dislike susține balamucul, nu cumva tu te încadezi cu asupra de măsură? Păi, bă fariseule, tu când dai like celor ce îi jignesc și înjură pe cei ce nu-i halești tu, cum e, inteligentule? A? Cum e, bă? Tu nu susții astfel balamucul, este? E de-a dreptul halucinantă paupertatea ta intelectuală!  Și nu mai vorbesc de puntele alea pe care le dai de pe alte conturi, că hoțul neprins e negustor cinstit. Încide taraba și mutp-te dincolo! 

 

anvata sa scrii , cat despre menore nu te intrece nimeni mos basinos ! Cat despre puncte esti singurul care se plange dupa ele, atat mai ai in viata asta, nimfomane si punctele ! In realitate nu te baga in seama nici postasul =)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Bahhh mosule , ce tot indrugi acolo de mine ? 
 
in afara de faptul ca ma scarbeste libidosenia  dialogului tau cu parlitul ala de avocat  , tovarasul tau , victimizarea si cautarea voastra permanenta de a va  afirma in vreun fel  fiind tardiva . 
 
P'ala nu-l citez ca e mai distrus ca tine si inventeaza in permanenta povesti de adormit copii mici , povesti peste care nu omiti sa-ti exprimi sustinerea ca si la alte injurii si jigniri ,  dand astfel apa la moara permanent unui dement ca si tine care tot incearca sa se impuna pe aici cu circul lui de doua parale . Auzi la scarba mincinoasa , am cerut eu detalii de @Paraschiv . Pai , mahhh idiotule ,  de cand ma intereseaza  pe mine travestiti ca ala ?  Sa se duca el si sa-i caute pe la TV/TS daca este dornic sa experimenteze asemenea  chestii cu oricine , eu nu am nevoie. De ce nu a  postat dovezi in sensul afirmatiilor acelea ? Ca nu exista , d'aia  . Tembelilor  
 
Deci , bahhh Picoaie sfrijite , asta ai inteles tu parlitule  pana in momentul de fata  ca m-a deranjat niste puncte de reputatie ? De injuraturile tale de mame (plus sustinerea altora cand o face in discutii aprinse cu mine) si alte alea ce poti sa zici  ? Chiar vrei sa-ti caut postarile  doveditoare ? Am o foarte buna tinere de minte , nu trebuie sa ma uit in spate ca  sa retin anumite amanunte petrecute 
 
Trecem si peste faptul ca sunteti niste  oligofreni ajunsi la varsta a doua  , care va cautati sustinerea si validarea pe o platforma obscura , niste ratati si lingai/plangaciosi pe la usa oricarei curve , care actionati in permanenta incorect oricare ar fi dialogul  mai aprins unde v-ati lansa parerile voastre de gusteri degradati cu clare momente de amnezie.  
 
De ce nu va sunati mahhh (ca doar aveti nr. unul la celalalt) si incepeti p'aci  cu bulaneala si limbile in anus ? Care e scopul ? Sustineti un dialog pe aici ca sa  va vada lumea cat sunteti de milogi ? Nu sunteti voi joistii aia ratati si fara preocupari care va tot intalneati la baute si dupa aceea va scandalizati pe aici ? Nu e tot dementul asta de @advanced cu care ai stat la masa impreuna cu @trolle si dupa aceea v-ati intors aici ca sa va faceti tigani si proxeneti ? Acum sunteti in relatii bune dupa ce in trecut v-ati scuipat pe aici chiar si intre voi si ati facut circ ieftin , este ? Pai nu sunteti voi penibili si in acelasi timp comici ? 
 
Miky e de vina ca  s-au stricat dialogurile dintre useri? Pai voi erati inaintea mea cu circul vostru pe aici . 
 
Mai reamintim si de sustinerea si santajarea  Robertei20016 (cu copilul acesteia) , a Martei ,  VisTantric ,Adina_milf  ....etc...astea sunt fapte  pe care le stiu ca s-au petrecut  de cand sunt aici (probabil ca aveti la activ mult mai multe) , la cate ti-ai adus sustinerea si aportul permanent ? 
 
Apropo alte cazuri ar fi ale @sianei (careia i-ai fost client)  sau @ines . Ai intervenit vreodata , la modul corect si serios sa-i dai un sut in cur Popii cu toata boschetareala lui pe care a facut-o sau o face permanent ? Nu , ca n-ai curaj , plus ca se strica relatia  dintre  trambitele zgomotoase ale forumului . 
 
 
Vezi ? D'aia multi nu te mai halesc in momentul de fata , cel putin generatia noua si mult mai tanara decat tine nu o mai pacalesti chiar asa usor , cel putin nu te pot lua si socoti de mentor vreodata , mai ales cu acest comportament de zaluda tampa . Pe mine nici atat , am fumat si am vazut de-alde ca tine cu sutele  .
 
Cam la asta se rezuma barbatia ta din momentul de fata , asta ca sa stii . Te-am caracterizat suficient de corect si strict pe comportamentul de aici .
 
Ca esti si p-e-d-o-f-i-l si o-b-s-e-d-a-t  s-e-x-u-a-l   e cu totul alta poveste si o bila neagra in plus , o alta inclinatie neconcordanta cu varsta pe care o ai.  
 
 
Pe mine nu ma cheama @loving boy sa sterg cu buretele  comportamentul unui parsiv  , replica mea favorita fiind  " unde scuip , nu ling" , tu poti sa-l scuipi pe Lisandru de cate ori vrei (ai mai facut-o in apararea lui @trolle) si sa va pupati in cur tot de atatea ori 
 
Ai inteles bahhh mosule ?  Raus , ca imi vine sa vomit , mai ales cand imi asociezi numele in diverse dialoguri cu toate tarfele masculine ca si tine  , plus ca esti si obraznic in nemernicia ta 

 

mai bine te ocupi de asta!

SITUAŢIA FINANCIARĂ PE ANUL 2018

PROFITUL SAU PIERDEREA NET(Ă) A EXERCIŢIULUI FINANCIAR: Profit (rd. 01 + 02 – 03 - 04 – 05 – 06 - 07): 0 LEI

PROFITUL SAU PIERDEREA NET(Ă) A EXERCIŢIULUI FINANCIAR: Pierdere (rd. 03 + 04 + 05 + 06 + 07 - 01 - 02): 35461 LEI

PROFITUL SAU PIERDEREA BRUT(Ă):- Pierdere (rd. 229-228): 34281 LEI

PROFITUL SAU PIERDEREA BRUT(Ă):- Profit (rd. 228-229): 0 LEI

Numar mediu de salariati: 1

Impozite, contributii  si taxe neplatite la termenul stabilit la bugetul de stat, din care:: 0 LEI

Cifra de afaceri netă (ct. 701 + 702 + 703 + 704 + 705 + 706 + 708 + 707 - 709  + 741** + 766***): 117971 LEI

ACTIVE IMOBILIZATE – TOTAL (rd. 01 + 02 + 03): 5932 LEI

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
Astia sunt  culmea ipocriziei , ce draq discutam aici ?

Codosi mai mari ca astia , nu exista pe forumul acesta ...auzi la ei , nu doresc scandal si circ
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

'tu-ti amnezia si victimizarea ta de retat/retardat  

 

 

acum inteleg de ce pecoaie si cu avocatul alexandru se protejeaza, sunt un cuplu de oligofreni care se imbraca in camasa din aia ieftina la 10 ron la oferta

va intelegeti bine homalailor! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
Aici nu discutam de avocati ajunsi linge blide pe la fete aproape menore si de joisti imputiti care se intorc aici sa se ia la harta cu toti useriii ca  sa faca circoteca , si culmea , cu personaje cu care a stat la masa cu o seara inainte.

 

Fa partie si elibereaza terenul , ca nu sunt discutii de nasul tau , un retardat ajuns la varsta a doua in stare de dementa si schizofrenie , plus santajist . Motivul acestui santaj fiind si acela ca ma iau de un p-e-d-o-f-i-l si o-b-s-e-d-a-t  s-e-x-u-a-l  , amic de-al tau , caruia ii iei apararea cu cea mai mare obraznicie . Nici daca era frate-tu nu procedai astfel , dementule . 

 

Daca ai fi pledat vreodata aceasta cauza  prin tribunale , nu stiu ce sansa de reusita ai fi avut . Dar nu ai tu calificarea necesara sa reprezinti asemenea cauze prin tribunale . Tu esti doar un parlit santajist care cu asta te ocupi si in viata de zi cu zi sau inseli oamenii fara sa-i ajuti cu absolut nimic  , pot sa pun pariu de asta .

 

Iti prezint eu avocati de succes , nu hahalere de genul tau , chiar si cunostinte de-ale mele , calificati pe diverse domenii juridice  si cu reale performante intr-ale reprezantarii si asistarii la barele tribunalelor , nu impostori  care-si fac rondul toata ziua pe platforme obscure 

 

 

Mars la cotet nebunule !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Aici nu discutam de avocati ajunsi linge blide pe la fete aproape menore si de joisti imputiti care se intorc aici sa se ia la harta cu toti useriii ca  sa faca circoteca , si culmea , cu personaje cu care a stat la masa cu o seara inainte.
 
Fa partie si elibereaza terenul , ca nu sunt discutii de nasul tau , un retardat ajuns la varsta a doua in stare de dementa si schizofrenie , plus santajist . Motivul acestui santaj fiind si acela ca ma iau de un p-e-d-o-f-i-l si o-b-s-e-d-a-t  s-e-x-u-a-l  , amic de-al tau , caruia ii iei apararea cu cea mai mare obraznicie 
 
Daca ai fi pledat vreodata aceasta cauza  prin tribunale , nu stiu ce sansa de reusita ai fi avut . Dar nu ai tu calificarea necesara sa reprezinti asemenea cauze prin tribunale . Tu esti doar un parlit santajist care cu asta te ocupi si in viata de zi cu zi sau inseli oamenii fara sa-i ajuti cu absolut nimic  , pot sa pun pariu de asta .
 
Iti prezint eu avocati de succes , nu hahalere de genul tau , chiar si cunostinte de-ale mele , calificati pe diverse domenii juridice  si cu reale performante intr-ale reprezantarii si asistarii la barele tribunalelor , nu impostori  care-si fac rondul toata ziua pe platforme obscure 
 
 
Mars la cotet nebunule !!!

 

stiai ca picon are toate recenziile false ? toate facute ca promoterul cinestie aka livache ? Ar trebuie banat cum a fost banat si Cinestie + clonele lui !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Aici nu discutam de avocati ajunsi linge blide pe la fete aproape menore si de joisti imputiti care se intorc aici sa se ia la harta cu toti useriii ca  sa faca circoteca , si culmea , cu personaje cu care a stat la masa cu o seara inainte.
 
Fa partie si elibereaza terenul , ca nu sunt discutii de nasul tau , un retardat ajuns la varsta a doua in stare de dementa si schizofrenie , plus santajist . Motivul acestui santaj fiind si acela ca ma iau de un p-e-d-o-f-i-l si o-b-s-e-d-a-t  s-e-x-u-a-l  , amic de-al tau , caruia ii iei apararea cu cea mai mare obraznicie 
 
Daca ai fi pledat vreodata aceasta cauza  prin tribunale , nu stiu ce sansa de reusita ai fi avut . Dar nu ai tu calificarea necesara sa reprezinti asemenea cauze prin tribunale . Tu esti doar un parlit santajist care cu asta te ocupi si in viata de zi cu zi sau inseli oamenii fara sa-i ajuti cu absolut nimic  , pot sa pun pariu de asta .
 
Iti prezint eu avocati de succes , nu hahalere de genul tau , chiar si cunostinte de-ale mele , calificati pe diverse domenii juridice  si cu reale performante intr-ale reprezantarii si asistarii la barele tribunalelor , nu impostori  care-si fac rondul toata ziua pe platforme obscure 
 
 
Mars la cotet nebunule !!!

 

Incearca se inveti sa te exprimi, nimeni nu iti citeste cearcefurite retardtule, bolnavule psihic!v ..... am vazut finalul.... "la barele tribunalelor"? Poponare , tu ai dansatori la bare? Cum te dai de gol homalaule! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Incearca se inveti sa te exprimi, nimeni nu iti citeste cearcefurite retardtule, bolnavule psihic!v ..... am vazut finalul.... "la barele tribunalelor"? Poponare , tu ai dansatori la bare? Cum te dai de gol homalaule! :laugh2

alte glume de gradinita nu ai ANALfabetule ??

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...