Sari la conținut

newnew Delia 0735415565


Postări Recomandate

On 2/16/2022 at 7:37 PM, john71 said:

E prima lui întrebare pe forum. Dacă își da drumul când dai detalii la telefon și pe urma vine pt un număr,  se socotește 2 finalizari???🤣🤣🤣

Bine-nțeles. Este munca on-line. Un nr. la distanță. Dar de ce să-i spună?  . 

Link spre comentariu
  • Oras:Vâlcea
  • Oras:Vâlcea

Bună băieți, am super veste pentru cei interesați .....Am colega pe placul vostru putem intra pe camera toți 3 și se va oferi show lesbi din partea colegei (îmi da limbi cu sărutări corporale, mângâieri atingeri)că și prețuri : ora 350 persoana..... finalizarea 250 persoana......eu nu pot pune o poza cu ea că nu am cont activ rog pe cineva din clienți mei să mă ajute și pe mine care pot pune  poze ....Îmi lăsați un mesaj pe Watapp sa trimit poza ... mulțumesc frumos

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vâlcea
  • Oras:Vâlcea
Acum 55 minute, awokeone10 a spus:

Eeee,asa da!Acum mai vii de-acasa!

Poate reusesti sa pui un link catre anuntul colegei,totusi...

Colega nu poate pune poze cu ea pe anunțul după public din motive personale ....dar este super drăguță tot slim bruneta dar Sanii mai mari că ai mei😘

  • Mersi 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
Acum 34 minute, delia_best_ a spus:

Colega nu poate pune poze cu ea pe anunțul după public din motive personale ....dar este super drăguță tot slim bruneta dar Sanii mai mari că ai mei😘

A furat startul, sau i a udat mai mult de I au crescut sânii mai mult😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
Acum 36 minute, delia_best_ a spus:

Colega nu poate pune poze cu ea pe anunțul după public din motive personale ....dar este super drăguță tot slim bruneta dar Sanii mai mari că ai mei😘

COLEGA DELIEI

https://photos.app.goo.gl/M38ckPYeBNHbNHMm9

https://photos.app.goo.gl/CYxJa2AHiDpQSmjh8

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vâlcea
  • Oras:Vâlcea
Acum 5 minute, rafael960 a spus:

350 lei, tu și colega, 2f/ora? sau nu am înțeles bine? 

700 de lei amundoua ora .   La oră ai 2 finalizări .....500finalizarea  cu amundoua o singură finalizare..... pentru alte întrebări e mai ok sa va răspund atunci când mă sunați 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Chiar acum, delia_best_ a spus:

700 de lei amundoua ora .   La oră ai 2 finalizări .....500finalizarea  cu amundoua o singură finalizare..... pentru alte întrebări e mai ok sa va răspund atunci când mă sunați 😘

București 👍

Link spre comentariu
  • Oras:Vâlcea
  • Oras:Vâlcea

Eu nu pot obliga pe nimeni sa vina doar am zis sa scriu  sunt clienți care mă vizitează și îmi spuneau mereu că ar dori ceva de genul ..... acum  am găsit fata care  face asta, am zis sa anunț ...preturile fiecare le percepe cum vrea .....nu e cu supărare pentru nimeni ...vă dați seama că am intrebato pe ea cat cere pentru asta și așa am scris 

  • Mersi 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste
Acum 14 ore, delia_best_ a spus:

Bună băieți, am super veste pentru cei interesați .....Am colega pe placul vostru putem intra pe camera toți 3 și se va oferi show lesbi din partea colegei (îmi da limbi cu sărutări corporale, mângâieri atingeri)că și prețuri : ora 350 persoana..... finalizarea 250 persoana......eu nu pot pune o poza cu ea că nu am cont activ rog pe cineva din clienți mei să mă ajute și pe mine care pot pune  poze ....Îmi lăsați un mesaj pe Watapp sa trimit poza ... mulțumesc frumos

Ne traduci si noua?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...