Sari la conținut

TOP:0759783515 Am revenit!


amalua

Postări Recomandate

Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

te ajuta rechinul ................. el este expert ..............roaga-l sa te ajute .......

Poate sa puna doar de pe publi, poze pot pune doar cei cu cont platit, verde sau rosu.

Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

trimite-l pozele lui rechnii77 sau cheama-l sa te pozeze cel mai bun fotograf din oras

/facepalm

Colegul rechinii doar postează aici pozele anunțurilor de pe publi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Multumesc din inima fratilor :bow ca imi apreciati munca!
Iar in legatura cu pozele...........in cea mai mare parte intradevar a fost pub24 :) dar ca sa stiti si voi nu a fost singura sursa :D chestia ii ca mie nu imi place lauda de sine :laugh2 vorba aia ''mai bine tac si fac''............
Spor sa aveti la mandre,toata stima si respecte :hihat 
PS:eu cat pot ajut si vreau sa aduc cat mai mare contributie pe forum :bow

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Multumesc din inima fratilor :bow ca imi apreciati munca!

Iar in legatura cu pozele...........in cea mai mare parte intradevar a fost pub24 :) dar ca sa stiti si voi nu a fost singura sursa :D chestia ii ca mie nu imi place lauda de sine :laugh2 vorba aia ''mai bine tac si fac''............

Spor sa aveti la mandre,toata stima si respecte :hihat

PS:eu cat pot ajut si vreau sa aduc cat mai mare contributie pe forum :bow

Du-te și fa câteva poze sexy la fata.
  • Like 1
Link spre comentariu

Salutari stimați futăciosi, am reusit sa ajung la frumoasa Amalua, normal ca nu am fost dezamagit, aici pe acest forum sunt oameni seriosi care dau recenzii pe bune. Pe scurt fata este extraordinara, frumoasa, amabila, nu te grabeste, GFE la nivel inalt,o companie foarte placuta. De la intrare m-a intampinat in tinuta sexy, mereu cu zambetul pe buze, nu ma saturam sa o admir. Te serveste cu apa, suc cine vrea poate sta la o țigara.Inainte de actiune, achitat o ora, la baie ai tot ce trebuie, locatia e curata si placuta. Prima finalizare a venit destul de repede in 69, tehnica la oral e super, umed, adanc tot ce trebuie, eu ma delectam cu cea mai finuță si dulce pasarica. Dupa socializare am trecut la nr 2 inceput cu acelasi oral superb, apoi cu protectia montata am schimbat cateva pozitii care mai de care mai excitante. Doar note de 10 pe linie. O experienta minunata!!!

Mulțumesc.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...